Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejde kinect


kony1468626642

Otázka

mam dashboard 13599 a flash 2.0 všechno v pohodě ale nejede kinect když zapnu xko tak to píše:

Update Required

a system update is required to use kinect.

to get the update , sing in to Xbox LIVE.

from more info, visit www.xbox.com/update

nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
a jak to mám znova update na DB 13599

Připojte jednotku USB flash k portu USB na počítači.

Stáhněte soubor aktualizace.

Kliknutím na možnost Uložit uložte soubor ZIP s aktualizací konzoly do počítače.

Rozbalte soubor (dekomprimujte ho metodou ZIP):

Používáte-li systémy Microsoft Windows XP, Windows Vista nebo Windows 7, rozbalte soubor ZIP dvojím kliknutím.

Používáte-li starší verzi systému Microsoft Windows, potřebujete k rozbalení souboru speciální softwarovou aplikaci (například WinZip).

Zkopírujte obsah souboru ZIP do kořenového adresáře jednotky USB Flash.

Odpojte jednotku USB flash od počítače.

Zapojte jednotku USB Flash k portu USB konzoly Xbox 360.

Restartujte konzolu.

Po restartu konzoly se instalační program spustí automaticky. Když se zobrazí výzva k aktualizaci nového softwaru konzoly, zvolte možnost Yes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nechci zakládat nové vlánko - na konzolích jsem ještě nehrál. na PC jsem přestal před 10 lety - u švagra mě teď chytlo nintendo wii - takže jsem se rozhodl, že na vánoce chci xbox 360 slim. u toho wii se mě líbil ovladač (sloužil např. jako raketa či golfová hůl) - při úderech byly vibrace i zvuk z ovladače. uvažuji tedy jestli nevzít rovnou i Kinect (kvůli tomu jsem si i vyhlédl xbox). když u kinectu jsem ovladač já sám, je nějaká "zpětná" vazba mezi tv a mnou? podobně jako byly vibrace v rukách u wii? jestli se to tedy vyplatí přikoupit ... dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nechci zakládat nové vlánko - na konzolích jsem ještě nehrál. na PC jsem přestal před 10 lety - u švagra mě teď chytlo nintendo wii - takže jsem se rozhodl, že na vánoce chci xbox 360 slim. u toho wii se mě líbil ovladač (sloužil např. jako raketa či golfová hůl) - při úderech byly vibrace i zvuk z ovladače. uvažuji tedy jestli nevzít rovnou i Kinect (kvůli tomu jsem si i vyhlédl xbox). když u kinectu jsem ovladač já sám, je nějaká "zpětná" vazba mezi tv a mnou? podobně jako byly vibrace v rukách u wii? jestli se to tedy vyplatí přikoupit ... dík

Nyní se zkus chvíli zamyslet nad tím, co jsi napsal za otázku...

Jestli opravdu hledáš zpětnou vazbu mezi TV a TEBOU, když budeš hrát s Kinectem, pak požádej nějakého kamaráda, ať si vezmě do ruky nějakou plaňku z plotu. Potom pokaždé, až bude mít pocit, že potřebuješ pocítit brnění, tak ať tě s ní přetáhne.

Až budete dost sehraní, může rozlišovat také intenzitu, nebo i použitý materiál - polštář, půlcoulovou trubku apod.

Oproti Vii to bude mít výhodu, že se tato zpětná vazba neomezí pouze na ruku, kterou držíš ovladač, ale může tě směle pleskat po celém těle, hlavy nevyjímaje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak vtipně vysvětlil Khaki, žádná zpětná vazba u Kinectu není, protože Kinect je vlastně kamera, která snímá tvůj pohyb. Možná že časem budou i bezdrátové elektrody, co ti dají šok, ale zatím nic takového není.

Co se týče bezdrátového ovladače, nebo i drátového, tak ten má dvojí intenzitu vibrací, ale nelze ho jako u Wii používat například jako tenisovou raketu, nebo golfovou hůl. Dokonce ke hrám typu tenis, nebo golf ho k ovládání nelze vůbec použít a je vyžadován Kinect.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

bohužel mi nevyskočí žádné okénko s aktualizací , co s tím?

Připojte jednotku USB flash k portu USB na počítači.

Stáhněte soubor aktualizace.

Kliknutím na možnost Uložit uložte soubor ZIP s aktualizací konzoly do počítače.

Rozbalte soubor (dekomprimujte ho metodou ZIP):

Používáte-li systémy Microsoft Windows XP, Windows Vista nebo Windows 7, rozbalte soubor ZIP dvojím kliknutím.

Používáte-li starší verzi systému Microsoft Windows, potřebujete k rozbalení souboru speciální softwarovou aplikaci (například WinZip).

Zkopírujte obsah souboru ZIP do kořenového adresáře jednotky USB Flash.

Odpojte jednotku USB flash od počítače.

Zapojte jednotku USB Flash k portu USB konzoly Xbox 360.

Restartujte konzolu.

Po restartu konzoly se instalační program spustí automaticky. Když se zobrazí výzva k aktualizaci nového softwaru konzoly, zvolte možnost Yes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

flashku jsem strčil do pc . dal tento počítač a pravým kliknutím jsem dal formátovat ,,, dal jsem formátovat na fat 32 ,, proces se dokončil pravým kliknutím jsem dal vlastnosti a napsalo to že fleska je ve formatu fat 32 přetáhl jsem tam daný soubor do kořenu složky .... tento soubor mi poslal sam flasher když jsem se ho zeptal co mám dělat ... vložil jsem flash do xboxu a nic .... kinect funguje nekdy nabehne nekdy zase ne ale hraju treba 5 minut a najednou tam skočí červená kontrolka a hodí to tu hlášku že kinect potřebuje restart a jsou tam možnosti try again nebo exit game

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
flashku jsem strčil do pc . dal tento počítač a pravým kliknutím jsem dal formátovat ,,, dal jsem formátovat na fat 32 ,, proces se dokončil pravým kliknutím jsem dal vlastnosti a napsalo to že fleska je ve formatu fat 32 přetáhl jsem tam daný soubor do kořenu složky .... tento soubor mi poslal sam flasher když jsem se ho zeptal co mám dělat ... vložil jsem flash do xboxu a nic .... kinect funguje nekdy nabehne nekdy zase ne ale hraju treba 5 minut a najednou tam skočí červená kontrolka a hodí to tu hlášku že kinect potřebuje restart a jsou tam možnosti try again nebo exit game

Píšeš, žes tam nahrál soubor.Doufám, že si ten ZIP nejprve rozbalil a nahrál tam až výslednou složku $systemupdate tak jak je uvedeno v návodu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chyba může být taky v samotném kinectu. Pokud funguje, ale za čas chce restart, tak bych ho reklamoval. Mimochodem, nevím co ti kdo poslal, ale update si můžeš najít a stáhnout na netu podle toho jaký potřebuješ, pokud máš flash a nechceš zrovna updatovat na ten nejnovější, na který odkazuji v tom návodu z podpory MS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslím, že kinect bys mohl reklamovat samostatně, i když byl v balení s xboxem. Zeptej se na to u podpory MS, jestli to jde. Co se týče toho updatu, tak máš možná flashku, kterou xbox prostě nechce načíst, vyzkoušej jinou a nejlépe ne žádné velké, jako 16GB, nebo 32GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak v tom případě to flashkou asi není, ale něco děláš špatně, jinak by ti to šlo. Je to normální postup a zatím každému se to nakonec povedlo. Takže si znovu a pořádně přečti návod jak na to a ujisti se, že update DB, který se snažíš nahrát je stejný, nebo vyšší verze, než ten který máš aktuálně v konzoli. Nižší nahrát samozřejmě nepůjde. Vůbec nevím co se tam vlastně snažíš dostat, ale jsou například samostatně aktualizace kinectu, které nejdou nainstalovat jinak, než z CD, nebo z Live. Možná jsou ještě nějaké jiné způsoby, ale myslím, že přes USB to nejde. Takže co se vlastně do xboxu pokoušíš nahrát ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

protože když jsem se zeptal fleshera co s tím poslal mi toto :

Dobry den

je treba doinstalovat Kinect knihovny z ofiko updatu:

1.) Unrar the download

2.) Copy the $SystemUpdate folder to the root of a CD or USB Stick (The memory stick must be FAT or Fat32 formatted)

3.) Insert the CD or USB Stick into your Xbox 360 console.

4.) You will be automatically prompted to update with a USB stick, with a CD / DVD it should say Mixed Media Disc, power down the 360 and power it on again. You should be ask to update before the 360 boots to the dashboard.

5.) Once the update is complete your Xbox 360 will restart then boot up to the new dashboard. Enjoy!

+ poslal mi odkaz na stazeni konkretniho updatu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
protože když jsem se zeptal fleshera co s tím poslal mi toto :

Dobry den

je treba doinstalovat Kinect knihovny z ofiko updatu:

1.) Unrar the download

2.) Copy the $SystemUpdate folder to the root of a CD or USB Stick (The memory stick must be FAT or Fat32 formatted)

3.) Insert the CD or USB Stick into your Xbox 360 console.

4.) You will be automatically prompted to update with a USB stick, with a CD / DVD it should say Mixed Media Disc, power down the 360 and power it on again. You should be ask to update before the 360 boots to the dashboard.

5.) Once the update is complete your Xbox 360 will restart then boot up to the new dashboard. Enjoy!

+ poslal mi odkaz na stazeni konkretniho updatu

Jednoduše, tohle funguje každému - děláš špatně něco z následujícího:

1) Flashka je špatně připravená - není naformátovaná na FAT32, není na ní jediná složka $systemupdate ve které je rozbalený ten update 13599 - pro kontrolu prosím vypiš co máš na flashce

2) Update který na flashce máš není verze 13599, nebo nemáš v xboxu aktuálně 13599 ale novější verzi (verzi ověříš console settings/system info)

3) Nějak ti nefunguje USB port, zkus jiný (třeba vzadu)

4) Máš nějakou nekompatibilní flashku, zkus jinou

5) Máš RGH a proto ti to tu flashku nedetekuje - nebyl bys první co si plete flash a RGH

Prosím okomentuj každý bod jako prověřený/prověř ho, jinak se nepohneme dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

flaska je naformatovana na fat 32 a je prázdná vložím do ní složku kterou rozbalím ze zipu ... verze je na číslo totožná s verzídashboardu ,,, 2.0.13604.0.....usb port funguje , zkouseno i v jinych portech........flashka je v poradku ... naprosto stejneho druhu pouzivam na ukladani pozic a uspesne....mam flash ,,, není na tvrdo zasahováno do konzole 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu