Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza 4 PAL funguje! Hranie Forza 4 na LIVE nie je bezpecne!


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 280
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Zalezi aj na tom, ako si trpezlivy. :D Poslednu dobu sa vsetko iba riesi a nic este nie je poriadne vyriesene! Tot moj postreh...

právě že trpělivý sem byl až až :D skoro rok sem jel pouze na LT 1.1 pak sem si řekl dost, nechal sem si nahodit LT+ 1.91 a druhý den na to vyšel LT+ 2.0. Tak sem si nechal udělat reflash a teď tohle :D

To se spíše bude vědět zítra,až se objeví na netu verze PAL bash.gif

už zítra? fajn :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě že trpělivý sem byl až až :D skoro rok sem jel pouze na LT 1.1 pak sem si řekl dost, nechal sem si nahodit LT+ 1.91 a druhý den na to vyšel LT+ 2.0. Tak sem si nechal udělat reflash a teď tohle :D

už zítra? fajn :)

jj zítra bude verze PAL,otázka je jako dlouho to bude 4ceva upravovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale ještě nikdo tady nenapsal jestli bude potřeba na forzu nový flash nebo bude stačit jen upravit ISO pomoci abgx forzy pro zpusteni na lt 2 .. Taky me to stve jelikoz jsem byl na reflashi z lt 1.1 pred 4 dny... Jo a samozrejme jsem sel na reflash jen kvuli forze :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale ještě nikdo tady nenapsal jestli bude potřeba na forzu nový flash nebo bude stačit jen upravit ISO pomoci abgx forzy pro zpusteni na lt 2 .. Taky me to stve jelikoz jsem byl na reflashi z lt 1.1 pred 4 dny... Jo a samozrejme jsem sel na reflash jen kvuli forze :-D

Zeptej se " C4eva "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad to na 2.0 půjde :/ protože čekat týden/dva na další a pak zas být ostřižený od live kvůli novému dashi(než se zjistí co a jak...) chci mít jistotu že v době nového dashe budu alespoň moci hrát kariéru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálne informácie ohladom Flashu LT+ 2.0 a hry Forza 4 (a možno aj ďalších

nových)

. Hra Forza 4 by pre nás momentálne mala byť nehratelná hra. Prečo ?

- táto hra má nové CIV checks (môžme to nazvať aj novou ochranou)

- táto

hra môže zapisovať dáta o chybnom spustení do secdata.bin a teda môžeme dostať

BAN

- BAN môžeme dostať ON-Line aj OFF-Line - čiže aj keď nie sme pripojený

k internetu (MS to môže zakomponovať do najnovšieho DB)

- ako som už

spomenul v inom článku - BAN nám môže zablokovať aktualizáciu DashBoardu a

nemožnosť nahrať novší

- nemožnosť nahrať novší DashBoard by momentálne

znamenalo nemožnosť hrať novšie hry (Ak by sa to nevyriešilo patchovaním na

nižšie Wave)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak doporucuji si precist co napsal Drak3go:

Nevím, odkud pochází tento článek a co je jeho zdrojem, faktem ale je, že CIV už bylo známé dávno od doby existence hry Halo: Reach na XGD3 a v novém FW již také byl zohledněn. Doporučuji nepanikařit a vyčkat na nové informace od těch, kdož stojí za tvorbou CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci uz mam Forzu 4 s cz titulky ale chci se zeptat....ma to 2 dvd a v kazde slozce je iso a knemu 1Kb IMGurn ale navic jsem si vsiml ze tam maji jeste slozku 0800 a vni je sou bin soubory jako AP25,DMI,PFI,SS.....Mam to smahnout jako kazdy jiny XGD3 nebo tam musim nejak dodat tu slozku 0800??Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci uz mam Forzu 4 s cz titulky ale chci se zeptat....ma to 2 dvd a v kazde slozce je iso a knemu 1Kb IMGurn ale navic jsem si vsiml ze tam maji jeste slozku 0800 a vni je sou bin soubory jako AP25,DMI,PFI,SS.....Mam to smahnout jako kazdy jiny XGD3 nebo tam musim nejak dodat tu slozku 0800??Diky

já bych to vzhledem k tomu,že ti to může "odrovnat" xko,vůbec do konzole nestrkal...nikdo pořádně neví co je tam za bordel,a pokud ti to blockne konzoli pro update dalsiho db (i offline ) tak si uz asi moc nezahrajes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že se na to nevyserete Forza 4 stojí jen 999kč + kupun na Live 3 měsíce zdarma v hodnotě 450kč,takže výsledná cena hry se rovná cca 500kč,to radši za tyhle prachy podpořim Turn 10 + MS ,než krmit flashery donekonečna :)

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=97466

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no když si vzpomenu že sem kupoval na PS3 Gran turismo 5 jako novinku za 1799kč když vyšla a byla to exkluzivka od Sony dotovana,tak jsem rad že XBOX ma takoveho "velkeho bratra" . Mno sem rád že už PS3 je z baráku a s těmahle zlodějema od Sony nemusim "spolupracovat" a stejně Turismo byl pěknej shit a 5 let čekání navíc jako bonus:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no když si vzpomenu že sem kupoval na PS3 Gran turismo 5 jako novinku za 1799kč když vyšla a byla to exkluzivka od Sony dotovana,tak jsem rad že XBOX ma takoveho "velkeho bratra" . Mno sem rád že už PS3 je z baráku a s těmahle zlodějema od Sony nemusim "spolupracovat" a stejně Turismo byl pěknej shit a 5 let čekání navíc jako bonus:)

Já gt5 kupoval v pátek co vycházelo v jrc a v pondělí jsem to nesl do bazaru jak mě to nasr... ps3 jsem se zbavil cca před 2 mšsíci a už mi to do baráku nesmí !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu