Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza 4 PAL funguje! Hranie Forza 4 na LIVE nie je bezpecne!


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 280
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Asi jsem něco přehlédl, ale musim se zeptat: Nechal jsem si v srpnu dělat flash 1.9 a mám vyměněnou PCB s možností odemknutí/zamknutí proti zápisu (momentálně ji mám zamknutou samozřejmě:))...může mě to ohrozit a přepsat mi fw ten nový dash (listopadový)? Teoreticky by neměl ne?

Ještě jednou se omlouvám za ♥♥♥♥ dotaz,ale musim to vědět. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem něco přehlédl, ale musim se zeptat: Nechal jsem si v srpnu dělat flash 1.9 a mám vyměněnou PCB s možností odemknutí/zamknutí proti zápisu (momentálně ji mám zamknutou samozřejmě:))...může mě to ohrozit a přepsat mi fw ten nový dash (listopadový)? Teoreticky by neměl ne?Ještě jednou se omlouvám za ♥♥♥♥ dotaz,ale musim to vědět. :)

Když máš zamklou mechaniku proti zápisu , tak logicky nemůže , nemyslíš ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi poslal flasher,takže by to mělo být v klidku: Od 11.11 se můžete na xbox live setkat s aktualizací dashboardu na 13604. dle informací, které jsou k dispozici není problém s aktualizací, aktualizace Dashboardu nepřemazává firmware mechanik ani se nejedná o novou banovací vlnu, která byla ohlášena před Vánoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co napsal uploader na console - power ,co si o tom myslíte?

edit: takze este raz a po lopate... Hra je plne funckna, ziadne blokoanie update dashboardu a podobne veci nehrzi. Ale nakolko ide prvu hru, ktora obsahuje veci, ktore dotarez "neexistovali" alebo skor neboli vyuzivane, v praxi nikto nevie co od toho ocakavat. Moze sa stat to, co vyssie sa uz ukazalo, ze napriak flashu LT+ 2.0 "hra" zisti, ze ide z kopie... Nakolko vsetky informacie su v podstate len dohady, je zbytocne sa tymto teraz zaoberat a treba pockat, co nam zisti velky mag "c4eva". Jedine info od neho sa povazovat sa relevantny a ine keci treba viacmenej ignorovat, i ked mozno odpravdy nemiac byt daleko.

Tento release je robeny z PROMO disku, co znamena inak finalnu verziu hry, ktoru vopred poskytli pre ucely recenzie a reklamy urcenemu okruhu ludi (herne stranky, casopisy a pod.), preto nie je v online databaze a nemozete s tym liezt na livko... Inak hra je identicka s tym, co si kupite v obchode... Neskor bude urcite nejaky scene release, ktory bude aj online verifikovany.

Btw. jeden z mnoha komentarov:

The CIV doesn’t exists! I’m playing Forza4 from almost 2 days, and nothing happens…

The CIV was a check on a Jtag console, because of bad game rip! To fix this problem, has been relesed a 2.24 dashboard.

No problems on LiteOn LT 2.0! Come on, be serious!!!!

Takze netreba robit zbytocne panika tam, kde nie je....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co napsal uploader na console - power ,co si o tom myslíte?

edit: takze este raz a po lopate... Hra je plne funckna, ziadne blokoanie update dashboardu a podobne veci nehrzi. Ale nakolko ide prvu hru, ktora obsahuje veci, ktore dotarez "neexistovali" alebo skor neboli vyuzivane, v praxi nikto nevie co od toho ocakavat. Moze sa stat to, co vyssie sa uz ukazalo, ze napriak flashu LT+ 2.0 "hra" zisti, ze ide z kopie... Nakolko vsetky informacie su v podstate len dohady, je zbytocne sa tymto teraz zaoberat a treba pockat, co nam zisti velky mag "c4eva". Jedine info od neho sa povazovat sa relevantny a ine keci treba viacmenej ignorovat, i ked mozno odpravdy nemiac byt daleko.

Tento release je robeny z PROMO disku, co znamena inak finalnu verziu hry, ktoru vopred poskytli pre ucely recenzie a reklamy urcenemu okruhu ludi (herne stranky, casopisy a pod.), preto nie je v online databaze a nemozete s tym liezt na livko... Inak hra je identicka s tym, co si kupite v obchode... Neskor bude urcite nejaky scene release, ktory bude aj online verifikovany.

Btw. jeden z mnoha komentarov:

The CIV doesn’t exists! I’m playing Forza4 from almost 2 days, and nothing happens…

The CIV was a check on a Jtag console, because of bad game rip! To fix this problem, has been relesed a 2.24 dashboard.

No problems on LiteOn LT 2.0! Come on, be serious!!!!

Takze netreba robit zbytocne panika tam, kde nie je....

EDIT: Pokud bude další release shodný s touto verzí tak na něj čekáme zbytečně... a budeme teda nejspíš čekat na nový flash,případně když hra padá na nejaky programek (obdobu abx) která civ (které ale bylo zjisteno jen u jtag) a další nové věci upraví tak,aby nás neobtěžovali....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu