Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12 - kdo hraje?


Skywalker

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Nejlepší bude, když si nově příchozí přidájí do frendu hráče zde zmíněné a informují je o tom krátkou zprávou na xko, ze jste z CF.
Nebude, tím se okruh (skupina) hráčů zacyklí a další přichozí sice budou vědět o těch co už tu jsou, ale nebudou o sobě vědět navzájem.

Př. pokud by sem, pomineme-li tvůj návrh, v příštích měsících chtělo přibýt dejme tomu 20 lidí, tak by si každý přidal jen ty co už tu jsou, ale žádný z nich by neměl možnost přidat zbylých nových 19 lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude, tím se okruh (skupina) hráčů zacyklí a další přichozí sice budou vědět o těch co už tu jsou, ale nebudou o sobě vědět navzájem.

Př. pokud by sem, pomineme-li tvůj návrh, v příštích měsících chtělo přibýt dejme tomu 20 lidí, tak by si každý přidal jen ty co už tu jsou, ale žádný z nich by neměl možnost přidat zbylých nových 19 lidí.

Nepochopil jsi to.

Pokud jsem nový hráč, zde přihodím nick, aby si mě přidali ostatní nový hráči a zašlu friend request hráčům, kteří už tady jsou. Jednoduché jak facka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude, tím se okruh (skupina) hráčů zacyklí a další přichozí sice budou vědět o těch co už tu jsou, ale nebudou o sobě vědět navzájem.

Př. pokud by sem, pomineme-li tvůj návrh, v příštích měsících chtělo přibýt dejme tomu 20 lidí, tak by si každý přidal jen ty co už tu jsou, ale žádný z nich by neměl možnost přidat zbylých nových 19 lidí.

Nepochopil jsi to.

Pokud jsem nový hráč, zde přihodím nick, aby si mě přidali ostatní noví hráči a zašlu friend request hráčům, kteří už tady jsou. Jednoduché jak facka.

P.S. ideální je, si hodit kartu do podpisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepochopil jsi to.

Pokud jsem nový hráč, zde přihodím nick, aby si mě přidali ostatní nový hráči a zašlu friend request hráčům, kteří už tady jsou. Jednoduché jak facka.

Už chápu :-) nepochopil jsem proto, protože já postupoval, tak jak píšeš, a nepředpokládal jsem, že sem někdo jen "nahodí" GT a bude čekat až si ho ostatní začnou přidávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu