Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation 3 a LCD monitor


Tomas Kurfurst

Recommended Posts

Je možné napojit na Playstation 3 běžný počítačový LCD monitor? Způsobí to nějaké komplikace nebo nestandartní chování? Jakou úhlopříčku a rozlišení by měl LCD monitor mít, aby byl obraz nejlepší, jaký Playstation 3 dokáže zobrazit? Tím myslím ani poddimenzovaný, ani předimenzovaný LCD monitor. Chci to nejlepší, co pro Playstation 3 dokáže zobrazit ale nic zbytečného navíc, co konzole nedokáže. Jsem laik. Omlouvám se, pokud se ptám na samozřejmé, nebo zbytečné otázky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano monitor je možné zapojit do ps3 bezproblémově. Stačí propojit monitor s ps3 HDMI kabelem (pokud nemá monitor hdmi vystup, tak koupit nějakou redukci na hdmi). Úhlopříčku ti asi moc neporadím. Já jsem měl dříve ps3 na monitoru 22palců, ale teď už hraji na TV (37). Každopádně Ti doporučuju se kouknout na monitor, který na e3 sony představili. Je to 3D 24palcový monitor (herní...snad :D ) a za 499$ by k němu mělo být resistance 3, hdmi kabel a 3D brýle. Tento monitor podle mě na hry vynikajicí (koukni na něj). Jinak nemám ponětí, ale určitě v dnešní době rozlišení full hd (1080p)..... Hodně štěstí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Heureka.cz mi bylo odpovězeno:

Připojíte to na všechny monitory, které mají DVI/HDMI konektor. Podmínkou ale je, aby podporovali HDCP. Monitor by měl mít rozlišení 1920x1200.

Hledal jsem takový monitor ale nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Heureka.cz mi bylo odpovězeno:

Připojíte to na všechny monitory, které mají DVI/HDMI konektor. Podmínkou ale je, aby podporovali HDCP. Monitor by měl mít rozlišení 1920x1200.

Hledal jsem takový monitor ale nenašel.

Na PS3, X360 atd. staci max. 1920x1080 (co je 1080p) a nie 1200!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za reakce, vážím si vašeho času. Máte nějaký tip na monitor? Samsung je prý leaderem v oblasti LCD panelů, je to pravda? Zatím Playstation 3 nemám, čekám na bílou verzi a chtěl bych také bílý monitor, který Samsung tuším nenabízí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=97538 myslím, že by mohl postačit za ty peníze...

Tohle rozhodně nekupuj!!!

Dell je sice dobrej, ale nechá si za to zaplatit a myslím, že pokud profesionálně nezpracováváš třeba fotografie apod., tak je to zbytečný.

Ale hlavně nemá HDMI a měl by jsi problém do něj dostat zvuk. A další věc je to rozlišení. Podle mně neni ideální k PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu