Jump to content
  • 0

Lze v současnosti zjistit jaký fw má psp 3004?

Michael99

Question

Zdravím Vás,

rád bych se zeptal, zda je v současné chvíli možné zjistit, jaký fw psp má, když je ještě origo zabalené? Když mi ho před dvěma lety kupovala přítelkyně k Vánocům, zjišťovala to u prodejce, který to vyčetl z krabice....nyní já pomáhám sehnat nějaké nové s flashnutelným fw kamarádovi a když jsem se ptal v místě, kde to kupovala před lety přítelka, tak mi ten stejný člověk řekl, že to už z krabice vyčíst nejde.....Nevíte co s tím? Kamaráda přesvědčuji o koupi, ale byl bych nerad, aby si koupil psp u kterýho nepůjde flash.

Děkuji za rady.

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0
No tvoje na kterým používáš 5.03 HMUSpeed můžeš nahodit 6.20 Pernament. Na nově koupeným půjde jen ta dočasná verze, příkladu LCFW 6.39 ME.
To není tak úplně pravda, ano samozřejmě, že mu tam půjde dočasný CFW, ale stejně tak si to může downgradovat na 6.20 a permanentní mu tam půjde.

• 0
Pochybuju, že koupí zcela nový PSPčko s deskou max 05g, takže jen dočasnej..
ÁÁ pán jaksi zaspal a nevšiml si, že už více jak měsíc existuje downgrader se kterým jde downgradovat i PSP s deskou s modulem 09g. Hochu, sám tady kážeš o tom, jak mají být lidé samostatní, jak si mají vyhledávat info sami a že tu existuje jakási sekce tutoriály, ale sám se podle těchto zásad moc neřídíš, když si mohl napsat takovouhle nepravdu.

• 0

Downgraderu jsem si všiml, akorát jsem měl za to, že problém je v desce - nelze do ní Pernament dostat, a né že to vázne v DG. Fajn, spletl jsem se ,uznávám a ty si simtě vyměň trenky, jelikož jsis je určitě před chvílí po.s.ral. Odkazovat odkazuju na úplný primitivnosti typu "jak flashnu tohle psp s tímhle FW" atp. který jsou hlavně v tutoriálech, a né že jako ty všem budu strkat všechno pod rypák a ktomu utírat zasliněnou bradu.