Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FW pro DVD-RW


=Trolik=

Recommended Posts

Tomas007: Není pravda, že se u nás neprodávají jiný DVD od Verbatimu než ze Singapuru :-) Sám jsem včera zakoupil paklík 5ks z CzechComputeru a světe div se, bylo na nich Made in Taiwan :-) Zatím se moc nepokouším o pálení her XGD3, takže mě to moc netrápí, ale pozor na to :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 431
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tomas007: Není pravda, že se u nás neprodávají jiný DVD od Verbatimu než ze Singapuru :-) Sám jsem včera zakoupil paklík 5ks z CzechComputeru a světe div se, bylo na nich Made in Taiwan :-) Zatím se moc nepokouším o pálení her XGD3, takže mě to moc netrápí, ale pozor na to :-)

Já myslel u nás jako u nás ve městě se prodávají jen Singarure, ne jako v celé ČR. Já pro ně chodím do CZC a tam mi dávají jen Singapure, ale jinde v ČR se určitě Verbatimy z Indie nebo Taiwanu najdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomas007: Není pravda, že se u nás neprodávají jiný DVD od Verbatimu než ze Singapuru :-) Sám jsem včera zakoupil paklík 5ks z CzechComputeru a světe div se, bylo na nich Made in Taiwan :-) Zatím se moc nepokouším o pálení her XGD3, takže mě to moc netrápí, ale pozor na to :-)

Tak to honem vyzkousej, at vime na cem jsme, az to nekdo z nas dostane taky. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take potvrzuji 4x a s OPC zatim 100% uspech na Ihas 624 B.Skousel jsme zpetne projet asi 4 hry na Kprobe2 a ty co jsem palil 2,4 tak vykazovali tak max 300 PI chyb a ty co jsem mel 4x tak tam mam max do 30 PI a pry podle nejake specifikace by PI chyby nemeli presahnout max. 280 ale de o to kolik chyb jich jeste snese mechanika v xku muze to byt vic nebo min a v tom taky muze bejt ten problem.Mam phat jasper z liteonem a zatim bez problemu chrousta i ty hry co mam paleny 2,4 z max.300PI.Je to jen uvaha nic vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro notebook nelze, jsou to mechaniky do stolního PC. Mechaniku lze připojit pokud má tvůj notebook E-SATA port. Pak už stačí jen externí zdroj a propojovací kabel s jedním konektorem SATA a druhým E-SATA. Běžně tak připojuji disky.

edit: Na tu redukci jsem úplně zapoměl, díky kluci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mechaniku lze připojit k notebooku pomocí USB SATA redukce http://www.lan-shop.cz/redukce-usb-2-0-s-ata-ide-3-5-2-5--37479

Tady to je na AUKRU včetně napájecího adapteru o hodně levněji :

http://aukro.cz/usb-sata-ide-adapter-napajeci-zdroj-externi-disk-i1896480593.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to je na AUKRU včetně napájecího adapteru o hodně levněji :

http://aukro.cz/usb-sata-ide-adapter-napajeci-zdroj-externi-disk-i1896480593.html

Nevim jestli nekomu nebudu kazit ksefty, ale tohle vypada jako nejakej import z asie. Kolega v praci neco takovyho koupil a i kdyz to funguje, tak to obcas dela ruzny problemy - pomala detekce na usb, odpojovani za chodu a zdroj odesel brzo do vecnych lovist. Mam nejlepsi zkusenosti s redukci na usb od fy Delock a kdyz to kolega videl, nadaval si proc tech par stovek nepriplatil. Redukce se lisi v typu pouzityho chipsetu, ten bezne pouzivanej v asii je levnejsi, ale dela bohuzel vic problemu.

http://www.mironet.cz/delock-prevodnik-usb-20-na-sata-ide+dp78706/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eSata připojení k notebooku mam! Takže jestli tomu dobře rozumím, tak si k lite-on mechanice koupim jen tu jednu ''věc'' z vaších odkazů a je to všechno? To jsem rád nebo stolní pc už mam před smrtí (strašně seka a dlouho najíždí) a notebook mam nový za 23tis, který šlape jak hodinky, určitě radši bych vypaloval na něm!

Drak3go: Taková škoda, že jsem dřív nevěděl, že prodáváš jak mechaniku, tak i tu redukci koupil bych si to oboje od tebe, mechaniku mam obědnanou řekli, že obden bude a už čekam pátý den na ni a pořád nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eSata připojení k notebooku mam! Takže jestli tomu dobře rozumím, tak si k lite-on mechanice koupim jen tu jednu ''věc'' z vaších odkazů a je to všechno? To jsem rád nebo stolní pc už mam před smrtí (strašně seka a dlouho najíždí) a notebook mam nový za 23tis, který šlape jak hodinky, určitě radši bych vypaloval na něm!

Drak3go: Taková škoda, že jsem dřív nevěděl, že prodáváš jak mechaniku, tak i tu redukci koupil bych si to oboje od tebe, mechaniku mam obědnanou řekli, že obden bude a už čekam pátý den na ni a pořád nic...

Pripoj vypalovacku pres esata konektor, akorat to bude chtit nejaky napajeni - budto samostatnej zdroj (adapter) a nebo v podstate staci i jen vytazenej napajeci kabel ze stolniho pc. A je vymalovano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eSata připojení k notebooku mam! Takže jestli tomu dobře rozumím, tak si k lite-on mechanice koupim jen tu jednu ''věc'' z vaších odkazů a je to všechno? To jsem rád nebo stolní pc už mam před smrtí (strašně seka a dlouho najíždí) a notebook mam nový za 23tis, který šlape jak hodinky, určitě radši bych vypaloval na něm!

Drak3go: Taková škoda, že jsem dřív nevěděl, že prodáváš jak mechaniku, tak i tu redukci koupil bych si to oboje od tebe, mechaniku mam obědnanou řekli, že obden bude a už čekam pátý den na ni a pořád nic...

Pokud máš e-sata, připoj určitě mechaniku přes něj, připojení určitě bude lepší co se týče spolehlivosti, než převodník přes USB... Navíc nemusíš kupovat žádný adaptér, stačí zdroj, který bys stjeně k tomu adaptéru musel koupit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď jsem z toho trošku mimo... Pc není moje silna stránka... Vyndal jsem si z pc mechaniku abych se podíval jak vypada to připojení a podle obrázků z těch adapteru vím jak to zapojit... Zapojujou se do mechaniky dvě věci ta první menší přípojka (power) bude pro zdroj a ta druhá (interface) je to Sata připojení... Když si koupim ten redukční adapter, tak zdroj normálně zapojím z mechaniky do zasuvky v domácí síti a do te Sata připojky připojím tu ''krabičku'' se které vede kabel do usb (nebo možná jde sehnat i připojeni do eSata) v notebooku a hotovo... Moc jsem nepochopil tomu, že nemusím kupovat žádný adapter, jakým způsobem to potom zapojím? Fakt se omlouvám za možna blbou otázku, ale v těhle věcech se nevyznám! Asi dneska zajdu koupit tohle nebo to mam u nás v pc shopu... Asi bude nutne instalovat nějaké ovladače, když se dívám, že k tomu mají cd... http://www.exasoft.cz/axago-adid-70-usb2-0-sata-ide-adapter-vc-ac_d16661.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď jsem z toho trošku mimo... Pc není moje silna stránka... Vyndal jsem si z pc mechaniku abych se podíval jak vypada to připojení a podle obrázků z těch adapteru vím jak to zapojit... Zapojujou se do mechaniky dvě věci ta první menší přípojka (power) bude pro zdroj a ta druhá (interface) je to Sata připojení... Když si koupim ten redukční adapter, tak zdroj normálně zapojím z mechaniky do zasuvky v domácí síti a do te Sata připojky připojím tu ''krabičku'' se které vede kabel do usb (nebo možná jde sehnat i připojeni do eSata) v notebooku a hotovo... Moc jsem nepochopil tomu, že nemusím kupovat žádný adapter, jakým způsobem to potom zapojím? Fakt se omlouvám za možna blbou otázku, ale v těhle věcech se nevyznám! Asi dneska zajdu koupit tohle nebo to mam u nás v pc shopu... Asi bude nutne instalovat nějaké ovladače, když se dívám, že k tomu mají cd... http://www.exasoft.cz/axago-adid-70-usb2-0-sata-ide-adapter-vc-ac_d16661.html

Pokud mas v notebooku esata konektor, bude ti stacit esata kabel na pripojeni mechaniky do tohodle konektoru. Napajeni mechaniky pak zajisti budto externi napajeci adapter (kterej je zpravidla soucasti celyho ide/sata_to_usb konvertoru) a nebo (levnejsi varianta) polozis mechaniku vedle stolniho pc a z nej vyndas napajeci kabel pro mechaniku. Kdyz pak pustis PC, bude ti napajet i tu mechaniku, ktera ale bude datove (esata kabelem) pripojena do notebooku. Jako obcasny nouzovy reseni se to da pouzit, na pravidelnou praci je to vopruz. Ale rozhodne to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď jsem z toho trošku mimo... Pc není moje silna stránka... Vyndal jsem si z pc mechaniku abych se podíval jak vypada to připojení a podle obrázků z těch adapteru vím jak to zapojit... Zapojujou se do mechaniky dvě věci ta první menší přípojka (power) bude pro zdroj a ta druhá (interface) je to Sata připojení... Když si koupim ten redukční adapter, tak zdroj normálně zapojím z mechaniky do zasuvky v domácí síti a do te Sata připojky připojím tu ''krabičku'' se které vede kabel do usb (nebo možná jde sehnat i připojeni do eSata) v notebooku a hotovo... Moc jsem nepochopil tomu, že nemusím kupovat žádný adapter, jakým způsobem to potom zapojím? Fakt se omlouvám za možna blbou otázku, ale v těhle věcech se nevyznám! Asi dneska zajdu koupit tohle nebo to mam u nás v pc shopu... Asi bude nutne instalovat nějaké ovladače, když se dívám, že k tomu mají cd... http://www.exasoft.cz/axago-adid-70-usb2-0-sata-ide-adapter-vc-ac_d16661.html

Omlouvám se trošku za mystifikaci. Jde o to, že nějak tečou data a napájení. Data vyřešíš buď tím, že budeš mít USB to SATA převodník nebo že použiješ stávající e-sata v notebooku přímým napojením k DVD vypalovačce kabelem. Přímé propojení je mnohem lepší řešení už jen proto, že jakékoli převodníky mohou působit problémy.

O adaptéru jsem mluvil proto, že mechanika se musí napájet a napájení ti z e-sata neteče. Proto by sis musel pořídit externí napájecí adaptér pro SATA zařízení. Nevěděl jsem, že napájení u převodníků již většinou je, proto jsem psal ,že by sis ho musel stejně kupovat v obou případech. Doufám, že to je nyní jasnější.

Myslím, že i drak3go, který má celkově vleké zkušenosti, by mohl potvrdit, že kupovat USB převodník když máš e-sata konektor je blbost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha! Teď už tomu rozumím :-) S tím zdrojem jsem to chápal, že to jde napojit i ze stolního pc jen jsem nevěděl, že jde koupit eSata kabel který bude mít druhou koncovku pro tu mechaniku...

Ano samozřejmě, že jde, proto tam také ten konektor je. Jedná se o vyvedení SATA řadiče "ven," abys mohl připojit další zařízení a přitom se nemuselo nic rozebírat (mívají to i stolní PC)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objednal jsem si jiz http://interlink.tsbohemia.cz/evolve-5-25-externi-box-multibox-usb-2-0-podpora-sata-3-5-hdd-cd-dvd-bd-rom-aluminium-_d114516.html

pro notebook myslite ze mi to taky bude fungovat.Jsem blb ze me nejaka mensi redukce nenapadla.Bohuzel uz to nevratim.Diky

Mělo by bez problému. Prakticky vzato se nejedná o nic jiného, než výše zmiňovaný adaptér zabalený v hliníkové krabici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož už mě přestalo bavit čekání na vydaní FW pro mechaniky HITACHI na muj XBOX 360 arcade tak jsem včera pořídil zbrusu nový XBOX 360 slim 250GB včetne flashe LT 2.0 abych mohl taky vyzkoušet vypaloaní přes BurnerMAX.Světe div se vypálil jsem Batman Arkham City a Gears of War 3 naprosto bez problémů i verifikace proběhla bez chyb.Verifikaci jsem zkousel 2x po sebe.Vypaloval jsem rychlostí 4x na media Verbatim Made in Singapore.ImgBurn jsem nastavil podle tohoto návodu http://xbox360.rocknroll.sk/?p=685 .Mechanila LiteOn IHAS124B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu