Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FW pro DVD-RW


=Trolik=

Recommended Posts

  • Odpovědi 431
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • Moderators

http://console-forum.net/tema/131848-jak-aktualizovat-dvd-liteon-ihas-24-na-ixtreme-burner-max-fw-quot-oficialni-pruvodce-quot

Skroluj dolů k pasáži srovnání XGD2 vs XGD3 vypalování a rozdíl v použití / nepoužití iXtreme Burner Max FW. Odpověď na tvoji otázku tam najdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoví někdo prosím ? Mechaniku ještě nemam k dispozici, tak nemám možnost vypalovat s novým FW.

Záleží na tom jestli s těmi hrami chceš na live a nebo jestli hraješ jen off . Zatím všechny hry vypálené na staré LG vypalovačce na DVD MAXEL mi jdou spouštět i instalovat na HDD bez problémů - kromě FORZY . Nevidím zatím žádný důvod proč bych měl pořizovat novou vypalovačku a vypalovat na VERBATIM - ještě navíc když vidím že to nefunguje všem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom jestli s těmi hrami chceš na live a nebo jestli hraješ jen off . Zatím všechny hry vypálené na staré LG vypalovačce na DVD MAXEL mi jdou spouštět i instalovat na HDD bez problémů - kromě FORZY . Nevidím zatím žádný důvod proč bych měl pořizovat novou vypalovačku a vypalovat na VERBATIM - ještě navíc když vidím že to nefunguje všem .

Přesně tohle jsem potřeboval vědet.Znovu díky :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom jestli s těmi hrami chceš na live a nebo jestli hraješ jen off . Zatím všechny hry vypálené na staré LG vypalovačce na DVD MAXEL mi jdou spouštět i instalovat na HDD bez problémů - kromě FORZY . Nevidím zatím žádný důvod proč bych měl pořizovat novou vypalovačku a vypalovat na VERBATIM - ještě navíc když vidím že to nefunguje všem .

Přesně tak,pílím taky na staré LG na všechny media a kromě forzy která mi za týden hraní spadla 4x jede všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
takze pokud mam jasper + LT2.0, nechodim na Live + nemam upravenou palirnu, tak na stare klasicke Verbatim media vse mimo te Forzy chodi bez problémů?

"Bez problémů" ti mohou chodit XGD2 hry, XGD3 hry nebudeš mít kopie 1:1, takže problémy můžeš očekávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se chtěl na to zeptat kupovat vypalovačku se mi nechce zatím nemám LT2.0 tak se chci zeptat jestli počkat co bude po updatu nebo jít a udělat si LT 2.0 jenom sep ak bojím do budoucna že ty hry nebudou chodit když nemám tu palírnu.

Pro všechny co nechodí na live je nejlepší řešení RGH . Veškeré problémy s vypalováním DVD odpadají a nemusíš už ani dávat nový flash . Pro live x360key.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RGH to je co??Mno já na live obšas chodím:)

Pro live se naprosto nehodí - info třeba zde :

http://www.flashxbox.sk/reset-glitch-hack-jtag-exploit-gligli-tiros-xc2c64a-cpld-xilinxs-xecuter-coolrunner-ii-maximus-stinger-x360glitchip/#clanok

x360key je emulátor optické mechaniky , který umožňuje spouštět hry z HDD a má funkci odpojení - tedy možnost i hrát s originálkami na live .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://console-forum.net/tema/131848

Po přečtení najdeš odpověď :-)

díky takže je to cca 191 mb a co kdybych pálil na verbatim na mé staré LG dejme tomu v clone cd a dal bych možnost OVERBUM vypálit celé medium..Je to možná blbost,zkoušel to někdo nebo by to těch necelých 200 mb nemělo šanci vypálit na klasické vypalovačce?? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky takže je to cca 191 mb a co kdybych pálil na verbatim na mé staré LG dejme tomu v clone cd a dal bych možnost OVERBUM vypálit celé medium..Je to možná blbost,zkoušel to někdo nebo by to těch necelých 200 mb nemělo šanci vypálit na klasické vypalovačce?? díky

Už se to zkoušelo a nefunguje to, těch cca 191Mb dokáže vypálit jen BURNER MAX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec chci se zeptat dneska mi prisel xbox 360 fat od fleshera a mam aplikovan LT+2.0 ale problem je v tom ze mi tam nechal dashboard 12625 a potrebuji tam dát 13604 a otázka je v tom jestli tím neprijdu o flash. Jinak fleshera uz sem kontaktoval a ríkal ze by v tom nemel být problém ale zarucit mi to nemůže tak se tu ptám jetli stím nemá taky nekdo zkušenost jinak predem dik za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu