Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FW pro DVD-RW


=Trolik=

Recommended Posts

  • Odpovědi 431
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

No, zase taková kravina to není. Každá buňka ve flash paměti má omezený počet přepisů, to je celkem známá věc. Je to celkem problém u SSD disků. Nicméně, počet přepisů se pohybuje od desítek tisíc výš a tolik updatů DB prostě nebude. Tohle bych neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se ještě vrátím ke starému tématu, koupil jsem si tu lite-on vypalovačku a pomocí sata kabelu připojil k eSata v notebooku... Adapter mi dělalo staré pc. Zkusil jsem nainstalovat ten software do vypalovačky podle návodu a nešlo to, musel jsem vypalovačku zapojit do klasickeho pc u kamaráda a tam mi to šlo (asi nelze nahrat jiný firmware přes eSata kabel)... Vypálil jsem si u něho hned forzu 4 která šla bez problému do 100% i instalace tak stejně! Teď budu pálit nového batmana, ale už v notebooku přes eSata konektor, tak jsem zvědav... No mám jen otázku kde seženu pro tu vypalovačku externi napajecí zdroj? Redukci už mám jen nemohu sehnat zdroj v obchodě mi řekli, že to neseženu, že potřebuju mít přesné napětí pro tu mechaniku, že to jen tak nekoupím atd... Našel jsem jen http://www.mironet.cz/napajeci-zdroj-240v-na-4pin-molex-12v-2a+dp137018/ bude dobrý? Myslím to spíše tak zda napětí je u každé mechaniky v pc stejné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja potřebuju jen samotný zdroj kabel už mám na eSatu co jsem se tady dočetl, že je spolehlivější připojení, proto jsem si ho kupoval spíš než usb a teď kvůli tehle volbě nemám zdroj... Ale pokud teda ten z odkazu je dobry (co se týče toho napětí) tak si ho hned obědnám... No nebo spíše obědnám až dnes večer kdy se dam na první vypálení přes noťas se zdrojem starého pc... pokud to pujde bez problemu hned ten zdroj koupím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Ahoj. Asi mám blbej dotaz. Dá se nějak zpětně zjistit, že je mechanika opravdu flashnutá a že se hra opravdu vypálila na 8.7GB? Díky

Pokud sis to dělal sám, měl bys to vědět. Pokud sis to nechal u někoho dělat, tak bys měl dostat zálohu původních orig. souborů a např. binárním porovnáním bys měl být schopen zjistit rozdíly (orig. vs Burner Max).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel jsem se jen zapnat musi bejt zaskrtnuta polozka v image burn v nastaveni a write "Verify Against Image File"

Jak už se tady píše, nemusíš, ale je dobrý zkontrolovat si kvalitu vypálení v kprobe. Alespoň u několika prvních disků, aby jsi viděl, že to vypalovačka opravdu pálí dobře:

http://console-forum.net/tema/131029-fw-pro-dvd-rw/page21?p=1173829&viewfull=1#post1173829

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim mam upravenou Liteonku a dneska jsem zkusil 5x vypalit LOTR s ruznyma nastavenima imgburnu a ani jeden nefunguje pri kopirovani na HDD se pokazdy sekne na 44 procentech.Mate to nekdo odzkouseny tuhle gamesu?Zkousel jsem i assassin creed novej a to samy neprosla ani verify v imgburnu.Media verbatim ale z Indie myslite ze to je ten problem proc to nejde?dik za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že to bude dvdčkama. Já měl stejný problém, v 50% neprošla kontrola v Imgburn. Pak jsem koupil Verbatim Made in Singapore a vše je v pořádku. A co jsem četl tak vůbec nejlepší na pálení XGD3 her jsou Verbatim Printable.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu