Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FW pro DVD-RW


=Trolik=

Recommended Posts

Presne tuhle mechaniku jsem na jare koupil. Fungovala uplne uzasne, akorat se ji pred tydnem prestalo libit vypalovani na DL media :cheesygrin:.

Po vypaleni to neni schopna verifikovat. Tak uvidime, jesli dalsi kousek vydrzi dyl.

tak to není takový problém ne když to jen neověřuje na konci?...když to vypálí tak by to mělo jít ne?...

jinak já mám teď LG...a funguje skvěle tak si ji schovám...a tuhle objednám hned co bude vyřešený nový dash(to samý reflash :d)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 431
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Je to asi blbost ale při pálení XGD3 her když se to ptá jestli chceme dát OVERBUM(vypálit až do konce média) nebo to druhé co se má dávat,vypalit jen do konce CD ... tak co by to udělalo kdybysme dali overbum??? Kdyby to šlo tak by to ty 2-3 procenta o kterých se mluví tam přece byly ne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to asi blbost ale při pálení XGD3 her když se to ptá jestli chceme dát OVERBUM(vypálit až do konce média) nebo to druhé co se má dávat,vypalit jen do konce CD ... tak co by to udělalo kdybysme dali overbum??? Kdyby to šlo tak by to ty 2-3 procenta o kterých se mluví tam přece byly ne???

třeba se to tam i tak nevejde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vyzkoušeno že na tom vůbec nezáleží co tam zadáš . V obou případech vypálené DVD funguje .

Jo ale právě ta forza padá kvůli tomu že tam chybí ty 2-3 procenta hry.Pokud by to vypálilo až do konce tak by to nemělo padat.Kvůli tomu přece C4eva dělá ten FW do vypalovačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ale právě ta forza padá kvůli tomu že tam chybí ty 2-3 procenta hry.Pokud by to vypálilo až do konce tak by to nemělo padat.Kvůli tomu přece C4eva dělá ten FW do vypalovačky.

Já ti rozumím - jen jsem ti odpověděl že nezáleží na tom co zadáš a nemyslel jsem tím jen FORZU . Platí to pro všechny hry XGD3 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem četl zprávy od c4evy, tak všechny XGD3 hry, i když vypálený tak, že poslední 1-2% se nevlezou, jsou na live stejně bezpečný, jako jakákoliv jiná hra. To neplatí zatím jen pro Forzu, která má nějaké content integrity kontroly navíc. Takže Forzu je zatím jako jedinou nutné vypálit kompletní, aby byla stejně bezpečná, což bude právě umožňovat tenhle vypalovací firmware. Ale nejspíš se takových her bude objevovat víc, takže je to moudrá investice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to není takový problém ne když to jen neověřuje na konci?...když to vypálí tak by to mělo jít ne?...

jinak já mám teď LG...a funguje skvěle tak si ji schovám...a tuhle objednám hned co bude vyřešený nový dash(to samý reflash :d)

Pokud to sama po sobe neprecte, tak uz je neco v neporadku. A pokud ta placka, kterou vypali a neprecte po sobe, navic nejde precist jinde... tak to uz asi trosku problem bude. I kdyz sanci ji jeste davam, protoze vcera jsem do ni nahral posledni FW od liteonu a dokonce se ji jedna DL placka podarila az do konce i s verifikaci. Vic jsem toho na paleni nemel, dalsi test bude mozna dneska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Vydání tohoto očekávaného FW je na spadnutí a tak návod na jeho aplikování na sebe nenechal dlouho čekat. Dobrá zpráva pro všechny - nahrát tento FW do své mechaniky (pochopitelně jen té, která je na seznamu podporovaných) lze udělat v běžných domácích podmínkách za použití PC s jakýmkoliv SATA řadičem. Tedy - není třeba mechaniku posílat nikam na flashnutí :-)

Zároveň je třeba pamatovat na to, že kopie XGD3 her pořízené v jiném SW, než je poslední a nejakutálnější verze ImgBurn (např. CloneCD apod.) již nejsou nadále podporované a to z důvodu neúplného zápisu dat na dvouvrstvé DVD+R média.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si říkám jestli to ale vůbec má smysl...jsem ted koukal na x360 key který se u nás už testuje (jsou první videa a vše je funkční) a údajně s tím půjde jít i na live a cena okolo 1500-údajně-není potvrzeno" je taky příjemná...Jednorázová věc a navždy klid.. takhle dam 500 za mechaniku , 400 za flash, + media + další flashe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Kde konkrétně u nás se to testuje? Videa s ukázkami jsou už asi rok, datum prodeje odsouvali, odsouvali a odsouvali, až už jim nakonec ujel vlak. Moc by mě zajímalo, kdo a jestli vůbec už tuhle věc tady má a nějakým způsobem ji zkoušel.

Zapomeň na cenu 1500 CZK. Všude ve světové distribuci se cena pohybuje >= cca 120$ / 90€. Pokud se vůbec bude "oficiálně" někde u nás prodávat, spolehni se na tučný rabat ziskuchtivých českých prodejců.

Na XBLive s tím možná půjde jít, ale zrovna tak nepočítej s nějakým zabezpečením proti BANu. Tyhle ODD emulátory jsou mnohem snadnějším terčem, než LT+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde konkrétně u nás se to testuje? Videa s ukázkami jsou už asi rok, datum prodeje odsouvali, odsouvali a odsouvali, až už jim nakonec ujel vlak. Moc by mě zajímalo, kdo a jestli vůbec už tuhle věc tady má a nějakým způsobem ji zkoušel.

Zapomeň na cenu 1500 CZK. Všude ve světové distribuci se cena pohybuje >= cca 120$ / 90€. Pokud se vůbec bude "oficiálně" někde u nás prodávat, spolehni se na tučný rabat ziskuchtivých českých prodejců.

Na XBLive s tím možná půjde jít, ale zrovna tak nepočítej s nějakým zabezpečením proti BANu. Tyhle ODD emulátory jsou mnohem snadnějším terčem, než LT+

Jak napsal Toro....myslim si,že i kdyby ta cena byla 2.500 tak by se ti to do 6 měsíců vrátilo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem po tom taky koukal, nekde v asii se to da sehnat kolem 100USD i s postou (cca 1800, podle kurzu). Akorat nevim, kolik si na tom napari ceska posta jejich poplatky za to, ze mi to proclej. Tuhle mi prisly nejaky soucastky za cca 2500CZK ze Singapuru a posta po me chtela jeste dalsich 500,- za clo, dph a zpracovani. Nehlede na to, ze to zdrzeli asi o dva tydny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu