Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FW pro DVD-RW


=Trolik=

Recommended Posts

  • Odpovědi 431
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ti kdo mají stále problémy, zkuste se podívat SEM. Pokud by jste z toho nebyli moudří, dejte vědět, mohl bych to shrnout do našeho jazyka.

P.S. Jedná se o jakýsi průvodce kvalitou pálení XGD3 her.

Diky za tip, zajimavy pocteni.

Je tam zajimava informace o tom, ze je docela prinosny mit palenej image na stejnym hdd jako imgburn. Musim rict, ze az tam bych problem necekal, ale rozhodne to vyzkousim. Zatim jsem palil image z jinyho fyzickyho hdd nez je systemovej (kde lezi i imgburn).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem ho tak mel a stejne na ♥♥♥♥♥

Diky za tip, zajimavy pocteni.

Je tam zajimava informace o tom, ze je docela prinosny mit palenej image na stejnym hdd jako imgburn. Musim rict, ze az tam bych problem necekal, ale rozhodne to vyzkousim. Zatim jsem palil image z jinyho fyzickyho hdd nez je systemovej (kde lezi i imgburn).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to teda, že gallic vypálil Forzu 4 bez problému a fachá mu a Crashíčeqovi to nejde. Je to divnéé

palil jsme 2,4 ale vsiml jsem si jedny veci ze i pri instalaci na HDD mechanika porad jede asi tak 2-3 min presne nevim jak dlouho pak zticne a je klid ale urcite to neni stejny jako pri klasicky instalaci kdy se mechanika rozjede jen na zacatku a hned ztichne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

palil jsme 2,4 ale vsiml jsem si jedny veci ze i pri instalaci na HDD mechanika porad jede asi tak 2-3 min presne nevim jak dlouho pak zticne a je klid ale urcite to neni stejny jako pri klasicky instalaci kdy se mechanika rozjede jen na zacatku a hned ztichne.

To je vlastnost, myslim ze se to tu uz nekde resilo. Vsechny XGD3 hry se tak chovaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je vlastnost, myslim ze se to tu uz nekde resilo. Vsechny XGD3 hry se tak chovaj.

JJ to je normální XDG3 hry ztichnou po par minutách jak píšeš.

Já na live nechodím.Pálím na staré LG palírně vše rychlostí 2,4x a jede mi bez problému Forza4 i Battlefield3 a směju se tomu že i když vyšel ten nový FW pro lite-on tak někdo pořád píše že je to špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paleno Battlefield 3 2.4x bez opc overovani v pohode. Po chvilce hrani B3 se kousne XKO a spadne to.

Taky bych řekl, že to bude špatný release. Mimochodem už vyšel scene release od COMPLEX. Ten by měl být v pořádku, ale sám sem ho zatím nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč taky pálíš rychlostí 4x? Rychlost 2,4x je větší pravděpodobnost, že to bude fungovat. Ty si radši zkurvíš DVD9, než aby jsi počkal pár minut déle. Nechápu

No, to že nechápeš je tvůj problém.... Myslíš si snad, že jsem tak blbej, abych si pár minut nepočkal? Samozřejmě, že jsem i před tvojí "radou" zkoušel pálit rychlostí 2,4x, jenže v týhle rychlosti nebyla vypalovačka schopna to po sobě ani verifikovat, natož aby to přečetla mechanika v konzoli... Takže jsem jel podle ofika návodu přiloženýho u přehrání FW mechaniky, a furt nic... Samozřejmě může být chyba v mechanice konzole nebo chybný DVD jako takový, ale nezkoušej mi tady dělat chytráka jen pro to, že se ptám, proč mi nefunguje ofiko návod :-/ Omlouvám se tobě i všem ostatním za mírně konfrontační tón, mám trochu požito a jsem vytočenej, ale místo rady mi napsat že nechápeš, že si kurvim DVD? To sis mohl ušetřit... Stejně jako já tenhle blbej dlouhej text :-) Jinak všem přeji hodně úspěšně vypálenných her a spoustu hodin bez banu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych řekl, že to bude špatný release. Mimochodem už vyšel scene release od COMPLEX. Ten by měl být v pořádku, ale sám sem ho zatím nezkoušel.

Hmm nevím jestli to tím bude,říkám že jsem battlefielda pálil starým způsobem 2,4x na verbatim a vše jak má být :-) mám Release: Battlefield.3.RF.XBOX360-XPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jak čtu tak i na LO mechanice s tím jejich FW to děláb blbiny?(né všem) tak to já nejdřív zajedu na reflash a zkusím vypálit forzu normálně na své mechanice... a když nepůjde pak objednám tu lite on...ať neutrácím zbytečně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moja skusenost - napalovacka lite-on ihas 124b prerobena na ixtreme burner max a napalil som na medium znacky FORTIS warhammer 40000 space marine podla navodu napaloval som rychlostou 4x cez imgburn 2.5.6.0 a OPC bolo vypnute a napalovanie bolo uspesne aj verifikacia bola bez chyby a v xboxe sa hra bezproblemov nainstalovala na hdd a ide hrat uplne bez problemou, tym som chcel povedat ze nieje nutne pouzivat iba verbatim media

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi dorazila zasilka z alfacompu, mj. IHAS124B a singapursky verbatimy, takze jsem se pustil do prace.

Dal jsem sanci jeste stary mechanice (taky IHAS124B), kterou jsem podezrival z pomaleho umirani :) a proto jsem tu novou dal rovnou do skrine k ostatnim nepouzivanejm mechanikam a dal singapursky verbatim do stary vypalovacky.

Rychlost 2.4x, vypnuty OPC - uspesnost paleni: 2 ze 2 - palil jsem batmana a dark souls, oboje se podarilo vypalit, verifikovat, kprobe2 hlasilo krasny vysledky a instalace na hdd v xboxu probehla bez potizi. Vypada to povzbudive.

Aktualne nemam co palit, takze moje "testy" zastavuju do doby, nez se objevi neco, co by stalo za placku :cheesygrin:. (bf3 to nebude, tohle me fakt nebere)

btw vypalovanej image byl ulozenej na jinym fyzicky hdd nez system a imgburn (oba sata), mechanika byla taky naprimo na sata kabelu do desky (zadna usb redukce). Behem paleni jsem brouzdal ve firefoxu, synchronizoval titulky k nejakymu serialu a pak jsem na neco koukal. Kdybych palil vic dvd rychlosti 2.4x, mohl uz bych si snad pustit Titanic i se zaverecnejma titulka, to paleni fakt pomaly... ale aspon se dneska darilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus battla a forzu

Dneska mi dorazila zasilka z alfacompu, mj. IHAS124B a singapursky verbatimy, takze jsem se pustil do prace.

Dal jsem sanci jeste stary mechanice (taky IHAS124B), kterou jsem podezrival z pomaleho umirani :) a proto jsem tu novou dal rovnou do skrine k ostatnim nepouzivanejm mechanikam a dal singapursky verbatim do stary vypalovacky.

Rychlost 2.4x, vypnuty OPC - uspesnost paleni: 2 ze 2 - palil jsem batmana a dark souls, oboje se podarilo vypalit, verifikovat, kprobe2 hlasilo krasny vysledky a instalace na hdd v xboxu probehla bez potizi. Vypada to povzbudive.

Aktualne nemam co palit, takze moje "testy" zastavuju do doby, nez se objevi neco, co by stalo za placku :cheesygrin:. (bf3 to nebude, tohle me fakt nebere)

btw vypalovanej image byl ulozenej na jinym fyzicky hdd nez system a imgburn (oba sata), mechanika byla taky naprimo na sata kabelu do desky (zadna usb redukce). Behem paleni jsem brouzdal ve firefoxu, synchronizoval titulky k nejakymu serialu a pak jsem na neco koukal. Kdybych palil vic dvd rychlosti 2.4x, mohl uz bych si snad pustit Titanic i se zaverecnejma titulka, to paleni fakt pomaly... ale aspon se dneska darilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem slíbil, dávám vám výsledky pálení rychlostí 4x se zapnutým OPC. Při pálení se mi několikrát nedočetl buffer a nestíhalo to loadovat z HDD, ale verify proběhlo bez problémů a Xbox Forzu nainstaloval bez sebemenších problémů. Nyní zkusím stejnou metodou vypálit druhé DVD forzy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi dorazila zasilka z alfacompu, mj. IHAS124B a singapursky verbatimy, takze jsem se pustil do prace.

Dal jsem sanci jeste stary mechanice (taky IHAS124B), kterou jsem podezrival z pomaleho umirani :) a proto jsem tu novou dal rovnou do skrine k ostatnim nepouzivanejm mechanikam a dal singapursky verbatim do stary vypalovacky.

Rychlost 2.4x, vypnuty OPC - uspesnost paleni: 2 ze 2 - palil jsem batmana a dark souls, oboje se podarilo vypalit, verifikovat, kprobe2 hlasilo krasny vysledky a instalace na hdd v xboxu probehla bez potizi. Vypada to povzbudive.

Aktualne nemam co palit, takze moje "testy" zastavuju do doby, nez se objevi neco, co by stalo za placku :cheesygrin:. (bf3 to nebude, tohle me fakt nebere)

btw vypalovanej image byl ulozenej na jinym fyzicky hdd nez system a imgburn (oba sata), mechanika byla taky naprimo na sata kabelu do desky (zadna usb redukce). Behem paleni jsem brouzdal ve firefoxu, synchronizoval titulky k nejakymu serialu a pak jsem na neco koukal. Kdybych palil vic dvd rychlosti 2.4x, mohl uz bych si snad pustit Titanic i se zaverecnejma titulka, to paleni fakt pomaly... ale aspon se dneska darilo.

Ja vypaloval na stejny mechanice i na stejny DVD taky 2.4x bez OPC, image na stejnym HDD a na PC jsem nic nedelal, overeni v imgburn bylo v pohode, ale v xboxu na 30% chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prave vono. Ja myslim, ze tyhle picoovinky, aby to bylo na stejnym HDD jak imageburn apod. stejne k nicemu nejsou. Mozna bych pockal s palenim az se bude vedet neco jistejsiho. Nevim no.

Ja vypaloval na stejny mechanice i na stejny DVD taky 2.4x bez OPC, image na stejnym HDD a na PC jsem nic nedelal, overeni v imgburn bylo v pohode, ale v xboxu na 30% chyba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus battla a forzu

FM4 uz se mi povedla o vikendu na indicky verbatimy, mel jsem nahodou stesti a proslo to. BF3 ani palit nebudu, i kdyby se mi to povedlo, tak to pro me ma hodnotu zkazenyho dvd, sorry.

To uz radsi vypalim Tintina... :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK v pohode B3 je ale good :-D Jinak tu Forzu si hral? Me teda pada v prubehu hry :-/

FM4 uz se mi povedla o vikendu na indicky verbatimy, mel jsem nahodou stesti a proslo to. BF3 ani palit nebudu, i kdyby se mi to povedlo, tak to pro me ma hodnotu zkazenyho dvd, sorry.

To uz radsi vypalim Tintina... :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK v pohode B3 je ale good :-D Jinak tu Forzu si hral? Me teda pada v prubehu hry :-/

Nejak nejsem na hry jako BF3. Nepochybuju, ze to jisty kvality ma, ale me to neoslovi. FM4 jsem v nedeli hral asi 3 hodiny v kuse. Nemel jsem pustenou karieru, ale jen jsem zkousel jak se ktery auto chova a jak to muzu nastavit, aby se mi jezdilo co nejlip.

A pak jsem se zoufale snazil prekonat cas 1:42.2 Rowana Atkinsona na testovaci trati Top Gearu. S pevnym startem jsem se k tomu ani nepriblizil. Ale aspon jsem rychlejsi nez Tom Cruise. :D

Za celou tu dobu jsem nemel jedinej problem se stabilitou hry, vsecko v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu