Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

Mozna bychom tu mohli sepsat, jake dodatecne kroky jsou nutne pro ktere hry a udelat z toho seznam do prvniho postu (ci pripadne pokud by se ten seznam rozrostl, tak do samostatneho topicu).

Z hlavy dam napriklad:

Driver San Francisco - je nutne spoustet pres GX USB Loader - v CFG USB Loaderu se vzdy po kazdy misi zasekne... (a mozna je i nutne zmenit cIOS, ale to si aktualne nejsem jisty... ale to staci jen zkusit :) )

vybornej napad

osobne bych uvital informace, kterou hru spoustet s jakym cIOS, jakym loaderem atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

omlouvám se, že zatěžuji fórum, ale mám drobné problémy :-/

Předně, řídil jsem se podle návodu, pěkně krok po kroku, všechno v pohodě! Stáhnul jsem hru, dostal na ext. disk, hrál hru, jenže pak se to nějak pokazilo :o/

U hry Just dance 3 mi to při jednom songu hodí černou obrazovku s nápisem "Reading disc..." a nepomůže nic, než natvrdo vypnout :-/

Naproti tomu hra Legend of Zelda: Skyward Sword se mi ani nenačte a hodí mě to zpátky do úvodní obrazovky Wii-čka.

Zkoušel jsem je spouštět i pod jinými verzemi IOS v loaderu, ale bohužel ani to nepomohlo :-( Taky mám nastavené country na UK(jak tu bylo kolikrát doporučováno).

Hry jsem stáhnul z piratebay, kde v komentářích psali, že jedou (obě jsou pro PAL) :-( Nenapadá vás nějaké řešení???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

omlouvám se, že zatěžuji fórum, ale mám drobné problémy :-/

Předně, řídil jsem se podle návodu, pěkně krok po kroku, všechno v pohodě! Stáhnul jsem hru, dostal na ext. disk, hrál hru, jenže pak se to nějak pokazilo :o/

U hry Just dance 3 mi to při jednom songu hodí černou obrazovku s nápisem "Reading disc..." a nepomůže nic, než natvrdo vypnout :-/

Naproti tomu hra Legend of Zelda: Skyward Sword se mi ani nenačte a hodí mě to zpátky do úvodní obrazovky Wii-čka.

Zkoušel jsem je spouštět i pod jinými verzemi IOS v loaderu, ale bohužel ani to nepomohlo :-( Taky mám nastavené country na UK(jak tu bylo kolikrát doporučováno).

Hry jsem stáhnul z piratebay, kde v komentářích psali, že jedou (obě jsou pro PAL) :-( Nenapadá vás nějaké řešení???

A jaký jsi použil loader?

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

omlouvám se, že zatěžuji fórum, ale mám drobné problémy :-/

Předně, řídil jsem se podle návodu, pěkně krok po kroku, všechno v pohodě! Stáhnul jsem hru, dostal na ext. disk, hrál hru, jenže pak se to nějak pokazilo :o/

U hry Just dance 3 mi to při jednom songu hodí černou obrazovku s nápisem "Reading disc..." a nepomůže nic, než natvrdo vypnout :-/

Naproti tomu hra Legend of Zelda: Skyward Sword se mi ani nenačte a hodí mě to zpátky do úvodní obrazovky Wii-čka.

Zkoušel jsem je spouštět i pod jinými verzemi IOS v loaderu, ale bohužel ani to nepomohlo :-( Taky mám nastavené country na UK(jak tu bylo kolikrát doporučováno).

Hry jsem stáhnul z piratebay, kde v komentářích psali, že jedou (obě jsou pro PAL) :-( Nenapadá vás nějaké řešení???

Abych se priznal. Ja nikdy na podobne popisovane problemy nenarazil (jen treba na Driver San Francisco, ale to je znamy problem...).

Doporucil bych jedine - zkus stahnout odjinud (warez-bb.org nebo wiiso.com), pripadne pak i jinou verzi (NTSC - ackoliv PAL je lepsi a doporucuji ho... ale pokud nejde, vyplati se vyzkouset obe varianty).

A take uz se mi stalo, ze mi hra nesla spustit (cerna obrazovka), kdyz jsem to spoustel z nejake mrzacke flashky. Takze zkus pro jistotu i jine uloziste (jinou flashku/jiny hdd).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych se priznal. Ja nikdy na podobne popisovane problemy nenarazil (jen treba na Driver San Francisco, ale to je znamy problem...).

Doporucil bych jedine - zkus stahnout odjinud (warez-bb.org nebo wiiso.com), pripadne pak i jinou verzi (NTSC - ackoliv PAL je lepsi a doporucuji ho... ale pokud nejde, vyplati se vyzkouset obe varianty).

A take uz se mi stalo, ze mi hra nesla spustit (cerna obrazovka), kdyz jsem to spoustel z nejake mrzacke flashky. Takze zkus pro jistotu i jine uloziste (jinou flashku/jiny hdd).

S jiným uložištěm bude trošku problém, mám jen 4GB Flash a ta je na Just Dance malinká... hry spouštím z rozděleného 1TB HDD, zkusím stáhnutí odjinud :o) třeba to bude vážně chyba ve hře... nerad bych si pořizoval nový HDD :-D

Každopádně děkuji za rady :-) a dodatečně obrovský dík za kompletaci manuálu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám problém .. dnes jsem koupil wiičko, začal jsem s flashem a sekl jsem se u bodu, kde musím nainstalovat WADy. Dle návodu tedy spustim HBC, kliknu na home, pustím Boot mii, najede mi to menu, kde bych měl vybrat Wad managera, jenže mi v tomto "modu nefunguje ovladac". Nějaký nápad co s tím ? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gamepad s gc ovladacem to opravdu byt nemusi. Normalne klasicky Wii ovladac. Zkus ho znovu sparovat, pripadne jiny ovladac - pokud mas.

Napad ze zahranicniho fora:

Clear all the all the synced remotes (press and hold the sync button on the console for 15 seconds) then resync the the remote (press the sync button on the console, then the sync button on the remote). If that doesn't work, try using an older remote.

Pripadne muzes zkusit sehnat GC ovladac nebo to nainstalovat pres WAD Manager http://www.wiihacks.com/wii-custom-software-hacks-applications/59269-wad-manager-1-7-waninkoko-official.html

kdyz nainstalujes vsechny wady pres nej spravne, tak by to melo mit totozny efekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych rekl pravdu, tak to tipuju na http://www.wiihacks.com/wiihacks-newbie-discussions-forum/78556-no-controller-wad-manager-help.html (ze na IOS249 mas stub a musis to spustit pod 250) - problem ale je, ze aktualne mne nenapada jak zvolit pod kterym IOS spustit danou homebrew. Asi bych hledal v nastaveni HBC nebo to mozna jde zvolit ve WiiXplorer a spustit pod nim?

EDIT: Pripadne kontaktuj Hexera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj,mám ten samý problém s ovladači(mám 2 a nic)

Abych začal od samého začátku.

Wii jsem si nechal hacknout od profíka,co jich už pár udělal(přes internet,osobně neznám)

Po zapojení a odzkoušení org.her co mám doma vše fungovalo.Po načtení USB a na flash uložených her se mi zobrazila stránka s hrami,ale od té doby ovladač nefungoval.Pustil jsem se do toho podle návodu na těchto stránkách.Nainstaluju Homebrew kanál, WAD soubory mi to načte,ale taky nejdou potvrdit.Ovladač nefunguje ikdyž blikají diody na něm po stisknutí power.

Wii 4.3E motion +

Tak jsem se právě dozvěděl,že ovladače motion plus nekomunikují s aplikace pro homebrew.

A co dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Mám Wii týden,verzi 4.3e a chci se zeptat: kámoška mi půjčila origináli nějakých her,když je přepálím a dám na flash tak mi půjdou po hacknutí Wii pustit,nebo hry musím někde (popřípadě kde?) stáhnout.Dík předem za odpověď.

Pustit ti půjdou, ale musíš je nejprve převést do příslušného formátu (wbfs), pomocí programu v počítači. Ve výše uvedeném návodu je to vše popsáno. Je to velmi jednoduché. Problém spíše bude v kopírování z originálního disku, protože běžná mechanika v počítači ho nepřečte.

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mám ten samý problém s ovladači(mám 2 a nic)

Abych začal od samého začátku.

Wii jsem si nechal hacknout od profíka,co jich už pár udělal(přes internet,osobně neznám)

Po zapojení a odzkoušení org.her co mám doma vše fungovalo.Po načtení USB a na flash uložených her se mi zobrazila stránka s hrami,ale od té doby ovladač nefungoval.Pustil jsem se do toho podle návodu na těchto stránkách.Nainstaluju Homebrew kanál, WAD soubory mi to načte,ale taky nejdou potvrdit.Ovladač nefunguje ikdyž blikají diody na něm po stisknutí power.

Wii 4.3E motion +

Tak jsem se právě dozvěděl,že ovladače motion plus nekomunikují s aplikace pro homebrew.

A co dál?

1) pokud jsi za to nekomu platil, respektive pokud ti to "delal profík" - tak nechapu, proc se neobratis na nej? Pokud za neco zaplatim a nefunguje to, tak ocekavam vraceni penez nebo napraveni problemu.

2) je mi lito, ze jsi platil za neco, co sis vlastne nakonec udelal stejne sam dle tohoto navodu :)

3) mam jedine motion plus ovladace a jede mi to na nich bez problemu, takze tim to asi nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,měl bych dotaz ohledně kopírování her přes Backup Manager.Není mi jasný krok 5 a 6: "

  1. (nepovinne) Na zalozce Drive 1 dejte Covers - Download missing
  2. (nepovinne) zkopirujte obsah covers/CFG (v adresari s backup managerem) do usb-loader/covers na SD karte - tim docilite zobrazenovani coveru v USBLoaderu na Wiicku " u Mě se tam po kliknutí na Drive 1 a cover zobrazí totopost-64877-14687160934966_thumb.jpg.Nikde tam nemohu najít to co je v návodu :Covers - Download missing .Poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu