Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

Ahoj,měl bych dotaz ohledně kopírování her přes Backup Manager.Není mi jasný krok 5 a 6: "

  1. (nepovinne) Na zalozce Drive 1 dejte Covers - Download missing
  2. (nepovinne) zkopirujte obsah covers/CFG (v adresari s backup managerem) do usb-loader/covers na SD karte - tim docilite zobrazenovani coveru v USBLoaderu na Wiicku " u Mě se tam po kliknutí na Drive 1 a cover zobrazí toto[ATTACH=CONFIG]17831[/ATTACH].Nikde tam nemohu najít to co je v návodu :Covers - Download missing .Poradí někdo?

Vždyť máš tu položku na tom screenu, "Sync and download missing". Covers se stáhnou do adresáře a pak už je jen zkopíruješ na SD kartu, jak je popsáno. Pokud máš svoje Wii připojené k internetu, můžeš si covers ke hrám stáhnout přímo pomocí CFG loaderu.

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,dneska jsem začal instalovat softmod a vše šlo až do kroku 4a) Instalace priiloader kde se mi objeví tato obrazovka:post-64877-14687160936455_thumb.jpg a dál s tím nehnu,jedině přidržením power se to vypne.Na ovladači můžu mačkat co chci (+/a) a nic.Po zapnutí Wi najede,ale po vložení origo hry (Wii party) se tam místo disku objeví Wi system update.Pokud tam vložím druhou hru (Wii sport),tak normálně najede,ale když tam šoupnu zpátky Wii party :Wii system update.Poradí někdo co teď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude mít Gc ovladač jinou koncovku kabelu než Wii?Mě ovladač funguje ok,svítí dole buď první,nebo Druhá na druhým ovladači kontrolka,ale při tý instalaci priiolader mě to na stisknutí +/a se nic neděje.A co s tím "Wi system update" když tam vložím Wiiparty?Můžu na to kliknout?Děti tu hru mají rádi,a teď nevím jak to spustit.Díky moc za pomoc.

Tak jsem to zkusil ještě jednou,možná byla chyba,že jsem ve Wii měl origo disc při instalaci Priiolader,teď tam nebyl a ještě jsem zkusil překrýt senzor na ovladači při spuštění a hola,povedlo se to rozhýbat a nainstalovat.Něco podobného s tím ovladačem psali na tom vláknu jak jsi mi doporučil pročíst Anonymous,moc děkuji za rady,zdraví Ondra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

ahoj zde se člověk nedokáže dostat odpověd 2 lidi se zde ptaly jakto že u prvníh kroku není vidět letter bomb ve zprávách tak sse znova ptám ja mám prosím tento problém vyřešit mám správně aformátovanou kartu je to sd carta a jou tam správně všechny soubory tak moc prosím poradte mi už mi tu z toho hrabe :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak velkou kartu mas? Zkousel jsi jinou SD kartu? Jaky mas filesystem? FAT nebo FAT32? Zkus FAT, pak FAT32.

Mas firmware 4.3 (E)?

Zkousel jsi ve zpravach listovat doleva, respektive doprava na dalsi stranky?

Jestli odpoved na vsechny otazky je ano a stejne nic, tak bohuzel ja nevim - ponevadz s touto chybou jsem zkusenost jeste nemel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak bohužel anonymous zkoušel jsem všechno co jsi psal zkoušel sem sd carty 1gb 2gb a 512mb a ani na jedný to bohuželnešlo ani na fat ani na fat32 firmware mam 4.3e a tim to asi neni dis je to správně :( samozřejmě jsem zkoušel listovat dozadu kalendářem prostě asi rok sem listoval a nic :/ a dopředu sic asi jenom par měsícu ale taky to nešlo :( tak tedy prosím ozvěte se vy dva nebo někdo kdo má společný problém at ho můžem vyřešit prosííím :(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak format wii nepomohl :/ neumim screen ale mám tam složku private soubor boot.elf a textový soubory credits licence readme readme-bootmii readme-hbc :( to je snad správně i na videu sem koukal a je to tak ale bohužel stále nic nerozumím tomu bohužel :(( a prosím o radu ty co mají stejný problém :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Nastal u mě jeden menší problém. Postupuji podle návodu stahuji Letterbomb (zadávám i správnou Mac adresu)...ale nepřichází mi žádna pošta od Letterbomb.

Nevíte co s tím ?

Zkus listovat v poště o několik dní zpět, tam by to mělo být.

Odesláno z mého Nexus S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu