Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

Pánové mě příjde, že tady nikdo nečtete, není potřeba žádný jiný ovladač, dokonce ani gamecube controler. Jde to bez problému i s nejnovějším Wiimote controlerem. Čtěte můj post výše: Pokud máte někdo problém s kontrolerem v Bootmii, zkuste místo toho použít WiiMod, za mě funguje na 100%

Dělal jsem takle dvě Wiička a je to plně funkčí, postupujte podle návodu, pouze s tím že místo Bootmii, použijete WiiMod!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam origoš ovladač od wii z krabice. wii je staré necelý týden, chtěl bych na něco najet a všechny čtyři diody mi blikají

konkrétně http://www.alza.cz/nintendo-wii-white-sports-resort-d266399.htm

Pánové mě příjde, že tady nikdo nečtete, není potřeba žádný jiný ovladač, dokonce ani gamecube controler. Jde to bez problému i s nejnovějším Wiimote controlerem. Čtěte můj post výše: Pokud máte někdo problém s kontrolerem v Bootmii, zkuste místo toho použít WiiMod, za mě funguje na 100%

Dělal jsem takle dvě Wiička a je to plně funkčí, postupujte podle návodu, pouze s tím že místo Bootmii, použijete WiiMod!

@Filip: Promin, nejak jsem to uplne prehledl :)

@Jiří: Muzes prosim zkusit WiiMod a potvrdit? Pokud pojede, pridam do navodu, protoze s timto melo problem promerne dost lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, to je na všech diskuzních forech stejný. Někdo něco napíše a v dalším postu se na to samý někdo zeptá... :-D

Jinak by to možná stálo za to doplnit to do toho tvého návodu, dneska se už všechny wii prodávají s tím novým ovladačem, takže ten problém bude mít víc lidí. Já jsem se s tím trápil několik hodin, než jsem přišel na to jak tu restrikci u ovladače obejít. Spoustě lidem by to určitě pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nazdárek lidi :) Filipe když se ti to podařilo s wiimod tak mohl bych tě poprosit o nějaký funkční link ? hledal jsem ale nenašel jsem dik

z toho to jsem čerpal http://gbatemp.net/topic/272321-wii-mod/

http://www.mediafire.com/?dbjdoelj94ai1ef toto je wiimod a zkouším a funguje tedy zatím :) pak napíšu jak jsem dopadl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ok... Je to pomerne snadne

Jak vytvorit hru jako Wii Channel

1) Stahni CRAP http://code.google.com/p/crapwii/downloads/detail?name=CrapV2.7b.rar&can=2&q=

2) Pripoj HDD (nebo flash disk), s Wii hrama k PC

3) Spust CRAP (na PC)

4) Vyber jednotku disku (flash disku)... napr.: K:\

5) Vyber hru, pro kterou chces vytvorit kanal

6) Vyber loader, pro ktery chces vytvorit kanal (usb loader 1.6 nebo conf. usb loader nebo usb loader gx - dle toho, jaky loader pouzivas)

7) Klikni na "Create Channel"

[noparse]8)[/noparse] wad soubor se ulozi do adresare "WAD" v CRAP adresari

9) presun tento wad na HDD

10) Pripoj HDD zpet do wii, spust wad manazer a nainstaluj vytvoreny wad

11) hotovo

... pro pripadne smazani nove vytvoreneho kanalu opet nastartuj wad manazer, najed na wad a misto install dej uninstall

(zatim jsem nemel cas otestovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš to tam, jen bych měl ještě dotaz:

jde nějak vytvořit přímo do wii menu kanály s odkazem vždy na jednotlivou hru?

Našel jsem videonávod, jak na to. Sice je v angličtině, ale to není problém. Zítra dopoledne to vyzkouším a v případě úspěchu to sem nahodím jako nové téma. Samozřejmě v češtině. Tak mi držte palce, zdá se to být velice jednoduché.

EDIT: Jejda, nevšiml jsem si příspěvku nade mnou, protože datluju z mobilu a nezobrazil se mi, omlouvám se. Návod který jsem viděl, je takřka stejný, akorát se to nedělá přes CRAP, ale přes program CustomizeMii.

Odesláno z mého Nexus S

Upraveno uživatelem Kacmel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tedy vyzkoušel výše uvedený návod od Anonymouse a dovoluji si ho trochu poupravit. Po stažení programu Crap jsem zjistil, že tato verze umí pracovat pouze s HDD formátovaným jako WBFS. Zde je link na novou verzi, která pracuje s formáty FAT 32 a NTFS: http://www.mediafire.com/?6wn1w4m44974ac3.

1) Stažený "CrapV3.3b.rar" soubor rozbalte kam chcete.

2) V rozbaleném adresáři spusťte soubor "Crap".

3) Klikněte na "Open WBFS Drive" a poté vyberte jednotku disku s hrami.

4) V zobrazeném seznamu vyberte hry, pro které chcete vytvořit kanál a klikněte na "Use for Channel Creation".

5) Nyní je třeba zvolit loader. Zde je více možností. Pokud používáte pro spouštění her kanál USB Loaderu GX nebo CFG Loaderu, použijte varintu 1. Pokud ne, použijte variantu 2.

Varianta 1:

Uživatelé kanálu pro USB Loader GX zvolí v menu výběru loaderu položku "USB Loader GX forwarder" a kliknou na "Create Channel".

Uživatelé kanálu pro CFG Loader zvolí v menu výběru loaderu položku "Configurable Forwarder" nebo "Configurable forwarder (no intro)". V menu "Game partition" vyberou položku "FAT1" a kliknou na "Create Channel".

Varianta 2:

Zvolte v menu výběru loaderu položku podle toho, jaký používáte loader v HBC (ne položky obsahující slovo "forwarder" ). Klikněte na "Create Channel".

Tímto postupem se vytvoří wad soubor s názvem vybrané hry ve složce wad v adresáři programu Crap. Tento soubor zkopírujte do adresáře wad na svojí SD kartě a pomocí WAD Manageru ho nainstalujte. Hotovo.

Upozornění!

Mám odzkoušenou pouze variantu 1. Předpokládám ale, že i ta druhá je plně funkční jelikož pochází ze stejného návodu (originál zde: http://www.wiihacks.com/other-faq-guides-tutorials/56460-create-channels-your-wii-games-alt-dol-games-included.html)

Upraveno uživatelem Kacmel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj,zvládl jsem hack HBC i usb loader funguje,ale pouze do doby než tam dám usb flashku s hrou,to se pokaždé při spuštění kousne a musím na tvrdo restartovat.

Zkoušel jsem již 3 druhy různých usb flashek,několik her,pořád stejné.Usb loader naběhne,načte hru a při spuštění zamrzne.

Zkoušl jsem i usb loader gx,tam se dostanu i na první grafiku,ale poté se také kousne.Jsem v koncích,prosím pomozte.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu