Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

Backup manager někde ty "covers" ukládá, teď nevím kde. Musíš na SD kartě ve složce s loaderem vytvořit složku "Covers" a tam je zkopírovat. Bohužel z hlavy nevím to umístění a zrovna jsem v práci, takže víc bohužel nepomůžu. Druhá možnost je stáhnout obrázky obalů přímo v USB Loaderu, pokud máš Wii připojené k internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. To už si vygoogluju.

Jinak když mám takto hacknuté Wiičko, budou mi bez problému fungovat všechny originální hry? Přemýšlím o koupi Wii Fit Plus (kvůli tomu Balance boardu) a nerad byc pak zjistil, že jsem vyhodil 2 tisíce zbytečně

Ano, originální hry jedou bez problémů. Mám to odzkoušené, protože jsem jich před hacknutím pár měl. Jinak když vložíš do hry disk s hrou, můžeš pak spustit USB loader a kliknout na položku "install". Hra se tím zálohuje na disk stejně jako v počítači přes Backup Manager a spouštíš ji pak přes USB loader jako ty ostatní a origo disk můžeš třeba prodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když spouštím poprvé nějaké hry, které potřebují upravit nastavení, tak ze začátku nefungují, dokud nevychatám správnou kombinaci nastavení. Problém je v tom,že po spuštění se WII sekne - v TV je černá obrazovka a konzole nereaguje na žádné tlačítko, takže ji natvrdo musím vypnout ze zásuvky. Je nějaký šetrnější způsob, jak ji v takovém případe zresetovat/zrestartovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, hacknul jsem wiičko podle návodu a podle návodu dal přes backup managera hry na disk a ty mi jde normálně hrát...akorát používám wiiflow místo USBLoaderu, kvůli novému ovladači. Teď jsem ale dal na disk opět přes backup managera další hry, ale ty se mi ve wiiflow vůbec nezobrazí ve výběru. Na externím disku je v počítači vidím. Nemáte někdo s tímto zkušenost prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se mi úplně to samé, musíš v nastavení Wiiflow aktualizovat seznam her. Ale teď si nevzpomenu přesně jak a Wii nemám tak nějak po ruce...

Asi jsem fakt lama páč jsem nikde v tom menu nenašel jak se to aktualizuje, ale našel jsem jiný způsob. Na SD kartě v adresáři wiiflow\cache\list\ jsem smazal soubor usb1_wii a ono si wiiflow při spuštění tento soubor (seznam her na disku) vytvoří znovu i s novými hrami.

Každopádně ten tvůj způsob by byl jednodušší, tak kdyby ses dostal k wiičku a vzpoměl si tak ho sem napiš :) díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zelda jede v pohodě, spusť CFG loader a v seznamu klikni na Zeldu. Potom místo startu klikni na "options". Najdi položku ios a změň číslo. Mělo by tam být 248, tak ho změň na 250. Pak klikni na "save" a spusť hru. Mohlo by to pomoct. Stejný postup vyzkoušej i u té druhé hry a vůbec u všech, se kterými budeš mít problém. Pokud uvedený postup nepomůže, zkus hru spustit přes jiný loader. Třeba USB loader GX, nebo Wiiflow. Tyto postupy už tady v tématu jsou, jen zkus více hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu