Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

V pohode. To chapu :)

Obecne je to ale takto:

jelikoz jiz nelze instalovat bootmii do boot2 sektoru, tak je to pouze takove recovery, kdy "neco neni v poradku", ale konzoli stale nabootujes do stavu, kdy spustis programy (a tedy i bootmii) :) Jinak receno - ta zaloha ti pomuze hlavne v pripade budouci reklamace nebo proste navratu do puvodniho stavu.

Rovnou sem tedy hodim i jak tento "hack" odebrat (napr. v pripade reklamace)

V pripade odinstalace celkoveho hacku doporucuji nasledujici postup:

- obnovit NAND zalohu z bootmii (tim byste se meli dostat do stavu pred instalaci veskerych WADu a meli byste mit pouze HBC)

- normalne odebrat HBC jako jakykoliv jiny channel, popr. odinstalovat HBC pres HBC instalator

- vyresetovat Wii do tovaru pres "Format Wii System Memory" v menu

- tim byste se meli dostat na ciste Wii, jako jste ho meli pri koupi :) (a nemely by na nem byt zadne znamky flashovani/softmodu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

prosím o radu. Provedl jsem vše podle návodu a myslím že vše proběhlo bez problémů.

Nahrál jsem si na USB klíčenku 5 her a z toho mi 2 hlásí chybu "

Error #001, Unauthorized device has been detected".

Vůbec se mi nepodařilo spustit Mario Kart, a hra Mario Galaxy 2 se mi kousne po chvilce hraní ..

Všem předem díky za jakékoliv rady ..

A ještě jednou díky za SUPER návod na úpravu wíčka :-)

R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

prosím o radu. Provedl jsem vše podle návodu a myslím že vše proběhlo bez problémů.

Nahrál jsem si na USB klíčenku 5 her a z toho mi 2 hlásí chybu "

Error #001, Unauthorized device has been detected".

Vůbec se mi nepodařilo spustit Mario Kart, a hra Mario Galaxy 2 se mi kousne po chvilce hraní ..

Všem předem díky za jakékoliv rady ..

A ještě jednou díky za SUPER návod na úpravu wíčka :-)

R.

Mrkni na http://www.ixtreme.net/console-news/20721-error-001-unauthorized-device-has-been-detected-my-wii-help.html

Ale je to zvlastni, urcite bych zkusil stahnout odjinud. Sam jsem se s touto chybou jeste nikdy nesetkal a Wii mam hacknute stejne a Mario Kart mi normalne jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciao.. mam takovy problem, zasekavam se hned u prvniho bodu.. A to tak ze se mi v poste neobevi obalka s bombo.. listuju celym kalendarem, ale nikde nic, zadny soubor s bombou :( kdyz se v PC podivam na obsah, tak tam soubory nakopirovane mam.. SD karta ma 1GB a zkousel jsem i 2GB mam tyto dve.. Obe jsou SD.. Ma nekdo napad..?? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouknul jsem se na ten problém s Wii Sports a Wii Sports Resort. Většina lidí píše, že na CFG loaderu nefunguje Sports Resort a přikládají návod na instalaci GX loaderu, ale to je omyl, protože mě se ho podařilo spustit i na CFG loaderu. Tenhle postup bude sloužit pro Sports Resort, protože Sports mi funguje normálně. Podle tohoto návodu by jste měli spustit Sports Resort na Wii, které je hacknuté způsobem uvedeným v prvním postu bez nějakých dalších úprav nebo updatů.Nic z toho by nemělo být nijak nebezpečné pro vaše Wii, ale jako vždy vše děláte na vlastní riziko.1) Spusťte CFG loader, najeďte na Sports Resort a stiskněte A.2) Stiskněte 1, najeďte na Alt dol a potvrďte šipkou vpravo.3) Najeďte na player.dol a potvrďte tlačítkem A.4) Stiskněte 2 a spusťte hru tlačítkem A.5) Uvidíte úvodní Wii Motion Plus video, které necháte doběhnout do konce a potom (až vás to vyzve ke stisku A) po stisknutí A hra spadne do Wii menu.6) Opakujte kroky 1) a 2).7) Najeďte na off a potvrďte A.8) Stiskněte 2 a potom A pro spuštění hry.červeně - tlačítka na wii ovladačimodře - názvy položek v nabídceTento postup stačí udělat jednou a při dalším hraní Wii Sports Resort normálně spustíte hru.Hru jsem zkoušel 3x spustit a hrál asi 30 min a vypadá to, že funguje bez problému.edit: funkční na CFG loader v65.
pod jakým iosem?

edit: sosnul jsem verzi 7.0 a jede jako víno:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Především velký dík za návod, vše proběhlo bez problémů, hry se z připojeného HD načítají taky v pohodě. Problém mám s WiiMC, na zkoušku jsem na HD nahrál pár mp3 a avi souborů a fungovalo to. Pak jsem to pojal ve větším stylu, asi 200GB mediálních souborů a od té doby mi hned po spuštění WiiMC player spadne a objeví se hlášení Exception (DSI) occurred, viz níže. Zkoušel jsem všechno, co mě napadlo, znovu zformátovat HD, obnovit soubory na SD kartě, ale ve WiiMC to padá pořád. Wii je novější, původně 4.3E, HD je Seagate FreeAgent GoFlex 320GB. Dík za jakoukoli zkušenost a radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to tu resil i Hexer - proc to downgradovat na 4.1 a ja ho docela odbyl. Tady je lepsi vysvetleni http://www.wiihacks.com/general-wii-talk/90371-my-red-wii-just-went-4-3-u-4-1-u.html

Ve zkratce - pro hackovani je (pry) stabilnejsi 4.1, nez 4.3... zaroven ve 4.3 neni nic noveho, oproti 4.1, krom ochrany (napriklad se Nintendo snazi zaplacat misto, ktere se vyuziva pro instalaci cIOSu). 4.1 by tedy mela mit mensi ochranu.

Jak rikam - pouze papouskuju, co jsem cetl. Sam do toho tak hluboko nevidim, takze je mozne, ze se neco zmenilo - ale jinak receno, downgradem na 4.1 nemuzes nic ztratit - naopak, je to bezpecnejsi a lepsi na HB, nez 4.3. A pokud uz se tohle nejak zborilo, tak je to "v nejhorsim" stejne jako 4.3. Hry, ktere spustis se neurcuji verzi "system menu" ale verzi cIOSu, a jak uz jsem psal vyse, ve verzi 4.3 neni (funkcne) nic noveho, oproti 4.1, krom ochrany, ktera se snazi zabranit pouziti homebrew ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do config.txt ve slozce s CFG Loaderem dej

return_to_channel = UCXF

zdroj: http://www.wiihacks.com/wiihacks-newbie-discussions-forum/76408-exit-out-game-back-cfg-loader-screen.html

Neco o tom najdes i zde: http://gwht.wikidot.com/forwarder (dole)

Sam jsem jeste nezkousel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsechno funguje jak ma, parada!!! Diky moc. Ani jsem nepotreboval Wii pripojit na net. Ted mam ale zase maly problem, jesti mi nekdo poradi. Sathl jsem si Call of duty MW3 a potrebuji IOS 250, kde ho mam vzit nebo jak to udelat? Hra se zacne nacitat, ale zustane to pouze u loading a dal nic. Ma s tim nekdo zkusenost?:idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu