Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

V 3. 5. 2019 at 21:25, kubanec86 napsal:

Ahojte.. Mám wii hacknuté už dlouho. Vše chodilo. Teď jsem se k tomu vrátil. Ale s jinou flashku (je to nějaká pomalá Čína 64GB). Když mám flashku v USB  spustím CFG tak se kousne, jakmile odpojím, hned najede. To samé, když už CFG jede a běží odpočet, tak jak mu dám flashku tak se odpočet zastaví, odpojím a jede dál.. Je to problém ve flashce (formátovaná na WBS). nebo mám hledat něco jinýho co se pobouchalo? 

Zdravím, mám úplně stejný problém, po delší době jsem Wii vytáhl a Wii nenajde flešku.

Několikrát jsem zkusil hack a pokaždé to samé...

Nevíte někdo čím to může být...??

Je tu ještě vůbec někdo aktivní..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Tam jsem se dostal ke konzoli Wii 4.3E. 

Ale ztroskotal jsem hned na začátku - mezi zprávami nemám Letterbomb zprávu. Listoval jsem i zpětne o několik mesicu. 

SD kartu jsem si sehnal 2GB a kompaktabilni se staršími zařízeními. Ale zkoušel jsem i jiné karty. Soubory jsem nahrál jak přímo do rootu karty, taky jsem to zkusil i do složky.

A prostě nic.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu