Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

no já pálím na 4 roky starým ASUSu, mám LT-3 a všechny hry mě chodí, takže píše dobře, že to lidem funguje. Jediný problém je ten, že u většiny XGD3 her se musí použít audiotrick pro hraní z HDD, ale ta půlminuta než se spustí z HDD muzika snad nikoho nezabije. Kámoš má 2 notebooky a ani z jednoho, když vypálí hru tak mu nechodí. Při vypálení na stoním PC, staré palírně mu taky vše šlape jak hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To není experiment, to je fakt, Mám dojem, že ty spíš potřebuješ vyprodat ty Lite-onky, co inzeruješ

Ted bych se chtel zastat Consolera na stolnim pocitaci jsem x krat zkousel palit XGD3 hry a nic......konkretne AC Revelations a pak po prvnim vypaleni s flashnutou iHas vse OK ;)

btw. znacku medii radsi neuvadim, abych nedostal kartac :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

angel co to meles prosim te nejdriv se trochu seznam s problematikou pak remcej nejakej audiotrick tady se bavi lidi o kopii 1:1 funkcni se kterou muzes s lt3 na live a ne o nejakejch pokusech jestli a do jaky doby to jde ono ti to brzo prestane jit a pak budes koukat jak puk ze nesezenes mechaniku na vypaleni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Zavolal jsem na vsechny dotycne v tomto topicu policii, dle oficialniho vyjadreni bude dohledavat kazdeho zvlast.. uzijte si to borci mate si hry kupovat!

Nevim jak te oslovit, promin..... jdi se lecit, je to urcite potreba ;) cetl jsem vsechny tvoje prispevky a musim rict, to je teda material :cheesygrin::blejt:, ale jeste pred zapsanim se do Bohnic prosim vsem usetri cteni tvejch nejapnejch nesmyslu a smaz vsehny svoje prispevky, diiiiky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, delší dobu jsem neměl xbox a teď jsem si objednal z hrejte.cz, předpokládám, že tam bude nejnovější flash... funguje furt pálení přes truncate ? a smí se s tim připojit na live ? nemyslim teď hrát pálenky přes net jen mít flashnutou konzoli online abych si moh nahrát svůj starej profil a nebo stahovat patche do her..

Thanks:party::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, u fify 13, mi to občas hodí chybu, že disk je nečitelný ať ho vyčistím, vypaluji pořád stejně přes imgbur, kdy se to v 97% zasekne, potom projedu abgx na lvl 3 a vždy mě chodili nejnovější hry až na 2 poslední (borderlands 2 a teď fifa) předtím mi to dělalo i u darksiders 2 ale po odinstalovaní z HDD mi to chodilo normálně. Myslíte, že pomůže znovu vypálení hry, abych si zbytečně neničil DVD, děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky doporučuju tohoto prodejce http://console-forum.net/tema/127235-servis-xbox-360-vcetne-xbox-360-s-slim-lite-on-ihas124b

Dnes jsem od něj koupil iHAS mechaniku (interní) a všechno šlape jak má. Pokud máš jenom noťas, tak se dá koupit redukce, pomocí které to do noťasu normálně zapojíš, ale ta stojí zhruba 400 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky doporučuju tohoto prodejce http://console-forum.net/tema/127235-servis-xbox-360-vcetne-xbox-360-s-slim-lite-on-ihas124b

Dnes jsem od něj koupil iHAS mechaniku (interní) a všechno šlape jak má. Pokud máš jenom noťas, tak se dá koupit redukce, pomocí které to do noťasu normálně zapojíš, ale ta stojí zhruba 400 kč.

Me teda od Rendise vypalovacka nefunguje,doporucil mi toto pripojeni-http://www.alza.cz/qcp-konvertor-redukce-usb2-d66597.htm

ale neni to na sto pro,ze to slapat bude nevim jeste jsem to nezkusil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu