Jump to content
  • 0

Mass Effect 2 help!!!

Lovefist_88

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Ahoj, pokud máš možnost nahrát save z doby než si udělal Jackovou loyalty mission, tak ho naloaduj. Potom normálně hraj, ale tu loyalty nedělej dokud nebudeš mít nejvyšší možný paragon/renegade (nemusí být úplně plnej ale musí být v tom poslednim políčku). Potom udělej loyalty a až se pohádaj budeš moct použít paragon/renegade možnost aniž bys ztratil loajálnost jedné nebo druhé.

Jestli to chceš kvůli tomu aby ti všichni na konci přežili, nemusíš mít Jack loajální, stačí při Suicide Mission dodržet určitej postup, kdyžtak mi napiš PM, řeknu ti co a jak.

• 0
Ahoj, pokud máš možnost nahrát save z doby než si udělal Jackovou loyalty mission, tak ho naloaduj. Potom normálně hraj, ale tu loyalty nedělej dokud nebudeš mít nejvyšší možný paragon/renegade (nemusí být úplně plnej ale musí být v tom poslednim políčku). Potom udělej loyalty a až se pohádaj budeš moct použít paragon/renegade možnost aniž bys ztratil loajálnost jedné nebo druhé.

Jestli to chceš kvůli tomu aby ti všichni na konci přežili, nemusíš mít Jack loajální, stačí při Suicide Mission dodržet určitej postup, kdyžtak mi napiš PM, řeknu ti co a jak.

tak to je smůla, já už jsem dávno za tím, pač jsem myslel že tu loyalitu získám tím že budu brát Jack na mise, ale nefunguje to. jinak by mě zajímalo jak udělat románek s Mirrandou, pač tam dolejzám a pořád jen kecá o tom že jsem pro ní zajímaveja já jí to jen potvrdím.

• 0

Neeo: Napiš koho nemáš loajálního a já ti řeknu jak to udělat aby všichni přežili.

Lovefist: Ten románek (myšleno sex) bude až při cestě na suicide mission, myslim že když ti řiká tohle tak už si jí "sbalil", takže stačí počkat do tý poslední mise, ale projistotu s ní čas od času hoď řeč.

S tou Jack to možná ještě pude zachránit, udělej si vysoký Paragon/Renegade a zkus s ní promluvit.