Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PC nejde zapnout


steffkox

Otázka

Cau včera se mi po přesunutí viru do trezoru sekl počítač. Po restartu naběhne jen nabídka jakým způsobem chci zapnout PC ( normálním způsobem, nouzový režim, spustit v místní síti) cokoliv zvolím tak se mi PC po načítání windowsu sekne blikne modrá obrazovka a jsem zpátky v nabídce spuštění PC. Prosím o radu jak tohle vyřešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

určitě bych vyzkoušel před načtením nabídky spuštění zmáčknout klávesu F8, kde se pak zobrazí znovu ona nabídka, ale bude tam na výběr mimojiné ještě volba: zakázat automatické restartování při selhání. z toho bys mohl být schopen vyčíst na čem systém zhavaruje a postupovat dále...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to ne mám v pc strašně hodně dat, které potřebuju. Teď už můužu spustit windows v režimu ladění a jede mi to uplně normálně ( odinsztaloval jsem nvidia driver ) a nejde nějak nastavit ať se mu automaticky zapne pc v ladícím režimu?
Zalohuj si data přes ladící režim a poté přeinstaluj :P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu