Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for Speed The Run


Anubis1

Recommended Posts

NFS od Carbonu a dále? Nudná, stále stejná arkádová a nesmyslná kravina! Dosvēdčuje to i to že nové NFS vychází takřka každý půl rok. Forza 4? Nabušenej polo-simulátor z tunou aut, tratí a dokonce i fotbálkem z auty. Nevim jak to chceš porovnávat, je to jako Škodovka vs. Aston Martin...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nfs the run - podle me jen chtej vytriskat z lidi penize... vezmou predchozi dil,daj tam par kravin navíc a podaj vam to na talíři jak je to skvelí , a úžasny...vsichni to koupi.. napad s lavinou je hezkej,to jo ale zbytek podle me za moc nestoji... a jak tu nekdo napsal ze za chvilku po tom nestekne ani pes...tak souhlasim... a lepsi než forza ? Jen se divim,že ty ( Bigmen) kterej se nazývá HC hráčem vychvaluje tohle béčko a geniální forzu háže "do kytek" ... jsi něco kouřil ? :Dasi nebudeš takovej HC hráč a nebo koukáš na svět nějakejma hodně zatmavenejma brejlema...neber to jako urážku jen tě nechapu - věc názoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to beru podle zábavnosti. ZÁBAVNOST to je to co mě u toho udrží hrál sem sice jen demo ale je to pecka to s tou lavinou bylo fakt akční :D a forza na mě nepůsobí nějak zábavně jen ponuře sice s krásnou grafikou a tunou aut a tratí ale mě to prostě nebaví já bych u toho sedel jen z donucení. Dyť tam nejsou ani žádný efekty to furt jen jezdíte s autama po trati jak vocásci a neužijete si žádnej fajn efekt jako byla v NFS lavina jakej to pak má smysl? Jezdí te jen po tratích a to je vše. Ano na trati TOP Gearu by mě to taky bavilo ale to je vše. Víc vám ta hra nenabídne. (Když sme u toho kolik závodů bude mít NFS run? jestli to bude jen ze san francisca do new yorku tak je to fakt žalostně málo :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale stejně si nás pobavil ,že se může jít Forza zahrabat. Ať se jde celá zasraná EA zahrabat když neumí ani spolupracovat hlavně ,že jim MS prodava licence na Ferrari a oni na Porsche ne do forzy aby to nacpali do toho zasraného NFS :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimtě řekni mi BigMene, jak můžeš zahazovat závodní hru kterou hraje tuna hráčů do koše a vyměnit jí za d.e.b.i.l.n.í arkádovku která vychází každy půl rok a je tam lavina - proto je to tak úžasný? Kvůli ♥♥♥♥m efektům jo? To radši extra super efekty z blbou arkádovkou než pořádnou závodnickou hru, že? Já ti to jako neberu, ale tohle není normální. Já když se třeba koukám na fragmovie z CoD4,CS 1.6 a tak, tak se nekoukám jen na efekty koukám se hlavně jaký jsou fragy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když se třeba koukám na fragmovie z CoD4,CS 1.6 a tak, tak se nekoukám jen na efekty koukám se hlavně jaký jsou fragy....
samozdrejme... ale mě de o to že je to oživení té hry nepřipadne ti to trochu jako stereotip když furt jen jezíš po závodní dráze a kde nic tu nic? Prostě jen jezdíš žádný oživení sice krásna grafika ale to taky není všechno.. prostě v NFS jedeš v zatáčce je led ty to musíš aaspon částečně ubrzdit a mezitim za tebou lítaj nejaky dinamitový patrony a padá sníh ty ho přejíždíš auto se třepe a najednou řach a silnici je balvan a ty ho musis objet pak jedes k cily prijedes lavinou a ses tam. Tohle je prostě to. To je pro mě ta zábavnost nikdy nevíš co se stane kdy ti do cesty něco spadne a seš furt napnutej a dohraješ to protože tě zajímá co bude dál. Tohle u Forzy vůbec není tam jen nudný stereotypní ježdění z bodu A do bodu B a co má bejt? Netane se ti že by si byl nějak napnutej nebo tak.. to fakt ne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozdrejme... ale mě de o to že je to oživení té hry nepřipadne ti to trochu jako stereotip když furt jen jezíš po závodní dráze a kde nic tu nic? Prostě jen jezdíš žádný oživení sice krásna grafika ale to taky není všechno.. prostě v NFS jedeš v zatáčce je led ty to musíš aaspon částečně ubrzdit a mezitim za tebou lítaj nejaky dinamitový patrony a padá sníh ty ho přejíždíš auto se třepe a najednou řach a silnici je balvan a ty ho musis objet pak jedes k cily prijedes lavinou a ses tam. Tohle je prostě to. To je pro mě ta zábavnost nikdy nevíš co se stane kdy ti do cesty něco spadne a seš furt napnutej a dohraješ to protože tě zajímá co bude dál. Tohle u Forzy vůbec není tam jen nudný stereotypní ježdění z bodu A do bodu B a co má bejt? Netane se ti že by si byl nějak napnutej nebo tak.. to fakt ne.

Hele tak si zkus zahrát se spojkou bez pomocníků a budeš koukat.Vypni si automaticky brzdeni,razení a vsechno co nejspíš používáš - dej si kávu - zajed trat a pak se tu sejdem jo? zmenis nazor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sem skousel je to na pytel... vsechno sem po vypinal a dal sem simulaci a ani to nebrzdilo...

no prostě já začal u NFS1 a skončil u NFS Carbon ,který jsem dohrál ještě než jsem začal totální propadák Možná se daly ještě Shifty .

ale i tak si vynechal hodne dílů :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, uklidnete se. Kazdymu se libi jiny styl zavodnich her, tak nemusite hned ukamenovavat toho, kdo prohlasi, ze nejaka z nich je o nicem. Kdyz BigMena bavi vice akcni zavody, tak budiz, je proste takovej. A s tou Forzou ma pravdu je to v podstate jen krouzeni na trati, ale i to krouzen i ma svoje kouzlo. Jsou i hraci, kteri chteji opravdove jizdni podminky aspon v te hre, protoze v dnesni dobe tezko usednes za volant nejake nadupane kary a smazis si 300+km/h na dalnici. Takze prosim Vas, tolerujte a respektujte nazor toho druheho.

Treba ja hraju GT5 a rad si zahraju i The Run, protoze ty hry jsou obe o necem jinem. V GT5 se na tu jizdu soustredim, kde a jak moc mam brzdit , jak si najet, kdy predjet apod... V NFS se tolik soustredit nemusim a tak si muzu vsimat tech special efektu (na ktere hra stavi).

BigMen: Podle dema soudim, ze ve hre bude 20+ zavodu. V demu totiz bylo 10 zavodniku v jednom zavodu, celkem v te hre pry ma byt -+200 zavodniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, uklidnete se. Kazdymu se libi jiny styl zavodnich her, tak nemusite hned ukamenovavat toho, kdo prohlasi, ze nejaka z nich je o nicem. Kdyz BigMena bavi vice akcni zavody, tak budiz, je proste takovej. A s tou Forzou ma pravdu je to v podstate jen krouzeni na trati, ale i to krouzen i ma svoje kouzlo. Jsou i hraci, kteri chteji opravdove jizdni podminky aspon v te hre, protoze v dnesni dobe tezko usednes za volant nejake nadupane kary a smazis si 300+km/h na dalnici. Takze prosim Vas, tolerujte a respektujte nazor toho druheho.

Treba ja hraju GT5 a rad si zahraju i The Run, protoze ty hry jsou obe o necem jinem. V GT5 se na tu jizdu soustredim, kde a jak moc mam brzdit , jak si najet, kdy predjet apod... V NFS se tolik soustredit nemusim a tak si muzu vsimat tech special efektu (na ktere hra stavi).

BigMen: Podle dema soudim, ze ve hre bude 20+ zavodu. V demu totiz bylo 10 zavodniku v jednom zavodu, celkem v te hre pry ma byt -+200 zavodniku.

Názor respektujeme,ale říkat to že forza se má jít zahrabat,to je naprostá hovadina!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu