Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vyplati se PS3 oproti Xboxu


cromlik

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Asi tak , Pokud se chceš stát pirátem ,tak jdi do Xboxu a pokud chceš být majitelem ,kterého potom můžou Sony soudit, tak jdi do PS3 hhah ,

Vážně , Ps3 zatím není prolomení aspoň ne na takové úrovní jako Xbox360 .

Jenže pokud budeš chtít hrát online ,tak se připrav,že u xboxu360 se postarají ,aby jsi dostal ban A můžeš se rozloučit s hraním online.

Samozřejmě to platí i u PS3 ,ale dá se to obejít , na různých fórech jsem četl jak na to !

A jak tu říká k4relB přijde nová verze ,která umožní pálené hry a pochopitelně i přenést hru na hdd ,.... Být tebou ,tak ještě počkám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak , Pokud se chceš stát pirátem ,tak jdi do Xboxu a pokud chceš být majitelem ,kterého potom můžou Sony soudit, tak jdi do PS3 hhah ,

Vážně , Ps3 zatím není prolomení aspoň ne na takové úrovní jako Xbox360 .

Jenže pokud budeš chtít hrát online ,tak se připrav,že u xboxu360 se postarají ,aby jsi dostal ban A můžeš se rozloučit s hraním online.

Samozřejmě to platí i u PS3 ,ale dá se to obejít , na různých fórech jsem četl jak na to !

A jak tu říká k4relB přijde nová verze ,která umožní pálené hry a pochopitelně i přenést hru na hdd ,.... Být tebou ,tak ještě počkám

Tak tomu hovorím skvelá odpoveď!!! Myslené ironicky. Nebolo jednoduchšie napísať, že používanie a obchádzanie ochrany a práv bla.bla.bla. je tresné a postihované podľa zákona či už používaš xbox alebo ps3? Rovnaké následky nesieš pri oboch výrobcoch. Myslím, že Sony to má veľmi dobre ošetrené a samotná ochrana aj keď bola prelomená je zatiaľ stále dostatočná. Nové hry si nezahraješ, ale niekomu stačia aj staré a zabaví sa. To isté platí pri hraní online. Pri ps3 server zistí tvoj firmware a pokiaľ máš CFW3.55 tak ti pošlú na tvoj mail oznámenie aby si použil aktuálny. Keď to neurobíš dostaneš BAN na konzolu a už si ani neškrtneš. Obchádzanie cez rôzne srágoroviny je len dočasné a mnohých prípadoch to nepomáha. Môj názor je ten, že ps3 na miesto xboxu nemusíš čipovať aby si hrál stiahnuté hry a preto je viac vyhovujúci v tomto smere. Z jednou vecou musím súhlasiť a to, že treba vyčkať. Pripravuje sa custom firmware ktorý umožní toho o veľa viac ako ten dnešný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak je tu psáno . máš pravdu.

Já jsem takové dilema neměl, prostě jsem šel koupit x360 ,protože ještě nebyla v prodeji Ps3 .tak jsem to měl snazší .

X360 jsem používal cca 1 a něco ,potom jsem zavítal do Anglického krámku Game,kde jsem koupil PS3 .

Takže , tím chci říct, že nejlepší volba je mí doma obě dvě konzole! A to proto ,že nemusíš kupovat hry na x360 ,stejně tu většinou hry vycházejí jako multi , potom jedině ,když chceš něco hrát online,tak sáhneš do kapsy a koupíš to na PS3 ,kde to je legálně a nemusíš se bát! = Já to mám tak,že sportovní hry hraji na PS3 a ještě BW3 . A ostatní hry ? Však už si to domyslíš ,,hahahha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu