Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

---Grand Theft Auto V---


jakubgaluszka

Recommended Posts

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kdyby se to dobre podalo tak proc ne (napriklad skvele by bylo, kdyby vase rozhodnuti vedla k tomu, ze vud zradite policiji nebo ji zusanete verni).

Ta moznost by me samotneho nenapadla, ale po takovych tech prvotnich spekulaci, ze by tam preci jen mohlo jit o poldu se mi ten napad celkem zalibil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsi to vyhrabal? :lol: Tohle jsem na konci GTA IV fakt neviděl :D

Jinak, taky mi ten týpek připomína zestárlého Tommyho Vercetiho, přecijenom Vice City je nějak z r.1980, takže je dost možný že je to on (zestárlej) pokud se GTA odehrává nějak v téhle době (2000 a víc).

Toto je kopie letenky Nica Bellice když odlwtěl na konci GTA IV....takže bude pravděpodobně i v GTA V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je kopie letenky Nica Bellice když odlwtěl na konci GTA IV....takže bude pravděpodobně i v GTA V

Proc na to reagujes, kdyz na to ani neodpovis a napises jen to co clovek, ktery to originalne postoval?

Verim, ze se Nika dockame, ale urcite ne hratelne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc na to reagujes, kdyz na to ani neodpovis a napises jen to co clovek, ktery to originalne postoval?

Verim, ze se Nika dockame, ale urcite ne hratelne....

Ja neříkal ,že bude hratelný a nevíš ani jistě že bude 100% v GTA V

btw: ty radši na to nereaguj, ty tvoje spamy miluju ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč zrovna 5 různých postav??? To bych v tom měl až moc velkej zmatek :D. Mě by stačili max. 2 postavy s třeba 5 různými konci, podle toho jestli budete zlej ganster, nebo hodnej atd. :D. A tak jak by jsme se rozhodovali takovej by to mělo dopad na příběh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč zrovna 5 různých postav??? To bych v tom měl až moc velkej zmatek . Mě by stačili max. 2 postavy s třeba 5 různými konci, podle toho jestli budete zlej ganster, nebo hodnej atd. . A tak jak by jsme se rozhodovali takovej by to mělo dopad na příběh.

Bezvadnej nápad :) takovej už tady asi někde byl..

ehm, jooo tady! http://3.bp.blogspot.com/-oUwtRv_oKTE/Tbrsj5o_zfI/AAAAAAAACD4/GtQ_hnIKHg8/s1600/ps3_infamous2_.pngpost-45031-14687158355307_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja neříkal ,že bude hratelný a nevíš ani jistě že bude 100% v GTA V

btw: ty radši na to nereaguj, ty tvoje spamy miluju ;)

Muj pripevek mel vetsi hodnotu nez tvuj.....takze asi tak ;)

Co se tyce tech koncu tak hlavne doufam, ze to budou ovlivnovat uz nejaka rozhodnuti behem hry a ne jak v GTA IV, ze sis v podstate vybral co chces udelat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezvadnej nápad :) takovej už tady asi někde byl..

ehm, jooo tady! http://3.bp.blogspot.com/-oUwtRv_oKTE/Tbrsj5o_zfI/AAAAAAAACD4/GtQ_hnIKHg8/s1600/ps3_infamous2_.png[ATTACH=CONFIG]14576[/ATTACH]

A taky jsem to tu psal já :D, myslím že je to na straně 10. Ale ještě nejvíce bestové by bylo že v GTA V by sis mohl zahrát multiplayer s někým kdo je připojen na GTA San..... Sice to je asi u GTA nemožné, ale v nějaké hře už to tak bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A taky jsem to tu psal já :D, myslím že je to na straně 10

Myslim ze narazel na ten inFamous, ikdyz tu paralelu s postavama jsem nepobral a zrovna vic ruznych koncu, to bych asi taky neuvadel jako priklad infamous :)

A konkretne tyhle RPG prvky, ze by se konec formoval uz behem hrani bych ocenil uz jen kvuli vysoke znovuhratelnosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze narazel na ten inFamous, ikdyz tu paralelu s postavama jsem nepobral a zrovna vic ruznych koncu, to bych asi taky neuvadel jako priklad infamous :)

A konkretne tyhle RPG prvky, ze by se konec formoval uz behem hrani bych ocenil uz jen kvuli vysoke znovuhratelnosti...

To sem taky pochopil že narážel na Infamous když tam dal i obrázek a link :D, já jen podotk že jsem to jsem psal i já. Jinak já bych uvedl hru pokud někdo zná Heavy Rain

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nechapu :lol: Pred nedavnem sem to dohral a zabil jsem ho a trvalo to hodne dlouho :D

Mozna proto to trvalo tak dlouho :D Zabit ho ujrcite nemas, stretnou se maj pokud vim v muzeu a z toho v GTA IV vyjde Niko zivy, takze ty si vlastne narusil GTAckovske kontinuum a vytvoril alternativní realitu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na youtube jsem taky videl videa jak Nika zabili, ale urcite to tak ve hre byt nema, protoze tohle ma Niko prezit a ted nevim jestli se pak jeste nevidi s Luisem pri vylupovani banky (nevim jestli je to pred tim nebo po tom).....

Takze poprava Nika neni vyloucena....

Ale osobne si uz nepamatuju konec GTA IV tak dobre, abych vedel, ze si niko rekl "ted si jedu uzivat slunicka do L.S."...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu