Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

---Grand Theft Auto V---


jakubgaluszka

Recommended Posts

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jak čtu,tak mě docela bude štvát ,že tam nebude celé SA ,ale pouze Los santos (bez San Francisca a Las Vegas) je to škoda ,ale má to být největší herní prostředí co kdy v GTA bylo,na to se docela těším. :)

No cetl jsem tu zpravu i jnde a na zingu maj zcestny preklad ma to byt nejvetsi projekt ne nejvetsi GTA rozlohove.....ale vubec mi nebude vadit detailni Los Santos (doufam ze i vetsi nez v SA, aby kdyz bude samo se nenachalo zahanbit LC) bez jinych mest, s poradnym prostredim okolo, jen jsem zvedavej jak budou resit hranice, LC byl ostrov takze fajn, ale tady to asi bude pusobit divne, kdyz nebudes moc litat/jezdit/chodit po clem SA....

Jinak tady nejake teorie na datum vydani ;)

http://digitalsupremacy.net/gta-v-release-date-confirmed/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No cetl jsem tu zpravu i jnde a na zingu maj zcestny preklad ma to byt nejvetsi projekt ne nejvetsi GTA rozlohove.....ale vubec mi nebude vadit detailni Los Santos (doufam ze i vetsi nez v SA, aby kdyz bude samo se nenachalo zahanbit LC) bez jinych mest, s poradnym prostredim okolo, jen jsem zvedavej jak budou resit hranice, LC byl ostrov takze fajn, ale tady to asi bude pusobit divne, kdyz nebudes moc litat/jezdit/chodit po clem SA....

Jinak tady nejake teorie na datum vydani ;)

http://digitalsupremacy.net/gta-v-release-date-confirmed/

Četl jsem na mnoha serverech že by se hra měla objevit před létem,někde dokonce před E3....Ale jedno město by to nemělo být ne? ,protože vinice a hory v LS? :) wtf? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem na mnoha serverech že by se hra měla objevit před létem,někde dokonce před E3....Ale jedno město by to nemělo být ne? ,protože vinice a hory v LS? :) wtf? :lol:

Prilehle okoli......jestli to bude jen L.S: tak to asi budou muset nejak premodelovat, samozrejme porad jsou to jen dohady......takze kdo vi jak to bude....zatim to ale vypada jen na L.S.

Ten 24. kveten mi nepripada moc realny, preci jen je to za par a hodne brzo po Maxi Paynovi, ale urcite bych za to datum byl rad....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tjn hned vedle Los Santos Mt Chiliad a poušt:D To snad ne, já sám doufám v celé San Andreas, ještě to snad officiálně potvrzené není že by to mělo být jen LS ne? Na San Fierro se dost těšim, tam jsem si v SAMP odehrál nejvíc času a LV je moje nejoblíbenější město USA, tak nějaké zrenovované a dost poupravené narozdíl od San Andreas by se šiklo :D

Ale celkově moje nejoblíbenější oblasti jsou: Mt.Chilliad + nějaké menší kousky venkova, pak poušt a ještě LS.

DeSi: je dost možný že to vyjde, podle toho traileru to vypadá že na té hře pracují už celkem nějakou tu dobu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow, tak to v té době byla v podstatě brzká budoucnost pokud 2003, hra totiž vyšla, nemýlím-li se v roce 2000-2002 (nejspíše 2001). Ne?

Navíc ted je 10-year aninversary a mobilní remake pro androidy a iphonu na tuhle hru, takže to bude asi to 2001 (datum vydání).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LS samotný tam zcela jistě nebude, jsem si tím "jist" - přecijenom vždy mělo GTA více měst než jen jedno (pokud vím, tedy možná nějaké ty handconsole verze možná ne - chinatown??).

Vůbec bych se neštítil nějakému novému město a neeeeeeeeebo.... třeba cestování (letadlem) mezi LS a Vice City, ale to je asi hloupá představa :D

Jinak mám otázku, jaká vám připadá ta grafika? Mě se dost líbí ačkoliv vypadá trocha zastarale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LS samotný tam zcela jistě nebude, jsem si tím "jist" - přecijenom vždy mělo GTA více měst než jen jedno (pokud vím, tedy možná nějaké ty handconsole verze možná ne - chinatown??).

Vůbec bych se neštítil nějakému novému město a neeeeeeeeebo.... třeba cestování (letadlem) mezi LS a Vice City, ale to je asi hloupá představa :D

Jinak mám otázku, jaká vám připadá ta grafika? Mě se dost líbí ačkoliv vypadá trocha zastarale.

Hra pojede na Rage enginu :) Heh to by bylo super mezi LS a VC ,měl jsem Miami nejraději,ale držme se reality :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevim nad čim diskutujete. Rockstaři sami řekli že se to bude odehrávat v Los Santos + okolí (hory, vesnice)

Developed by series creator Rockstar North, Grand Theft Auto V heads to the city of Los Santos and surrounding hills, countryside and beaches in the largest and most ambitious game Rockstar has yet created.

A bold new direction in open-world freedom, storytelling, mission-based gameplay and online multiplayer, Grand Theft Auto V focuses on the pursuit of the almighty dollar in a re-imagined, present day Southern California.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu