Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

---Grand Theft Auto V---


jakubgaluszka

Recommended Posts

"Grand Theft Auto V heads to the city of Los Santos and surrounding hills, countryside and beaches in the largest and most ambitious game Rockstar has yet created"

Největší a nejnáročnější hra,na které kdy Rockstar pracovalo...

http://multi.systemlink.me/2011/11/rumour-gta-v-is-almost-2-and-half-times.html

Vy ty příspěvky vůbec nečtete -.- tyhle informace jako je např. velikost 2.5 větší než RDR uvedl sám Sam Houser (zakladatel Rockstar games)

Takže je to pravda...

Cteme, je tam velky napis Rumour a hned prvni veta zni, ze to samotny Rockstar nepotvrdil.....ten preklad toho s tim houserem vyplivy divne z prekladu je to podminkova veta (ve francoustine), takze kdyby ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Asi nesmysl, na internet může psát každý víš co, ale bylo by to super. Až na benzín, to je totální nuda - hry nemají bejt úplně podle reality, to by pak byla nuda a navíc ten benzín je na hodně serverech SA:MP, vyzkoušejte si to - je to pěkná otrava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.gta.cz/gta5/#exkluzivne-info-o-gta-v-leaknute-redaktorom-psm3

C

o si o tom myslíte? jeden z dalších jejich výmyslů nejspíše :lol:

Myslíš :D? Přezdívka "GTA5RULESAL" mluví za vše...

Co se týče benzínu, to je mi upřímně jedno, já bych stejně vždycky auto rozflákal než by mi došel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim nicemu bych veril, ale jako celek to nepusobi moc verohodne....LS 4x vetsi nez LC? K tomu jeste velke prilehajici okoli? Byt to pravda tak je to az neuveritelne.....

Ale libila by se mi treba moznost brat "rukojmi" ala GoW....

Zase mi nezda to, ze by upustili od randeni.....uplne.....bylo to uz i v SA a v IV mi to nevadilo....

Palivo je podle me ukradeny, to bylo i v Mafii a ani jednou se mi nestalo, ze bych musel zajet v pumpe a kort u GTA, kde se meni auta jak ponozky je to spis jen takovy detail na dojem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hory hned vedle LS? To si nemyslím.

A ještě ke všemu (jestli to je pravá mapa) tak není rozhodně celá,tedy je kus odříznut když se podíváš na severo-západ tak někam vedou dálnice či cesty ,že by do jiného města?

EDIT:právě jsem se díval na skutečnou mapu Severní ameriky a SF by byl tam kde vedou ty cesty které jsou jen z části na mapě :) Podle mě ta mapa není ani dokončená , protože cesty mizí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cteme, je tam velky napis Rumour a hned prvni veta zni, ze to samotny Rockstar nepotvrdil.....ten preklad toho s tim houserem vyplivy divne z prekladu je to podminkova veta (ve francoustine), takze kdyby ;)

Dobře,beru...ale to že je to nevětší vyvíjená hra od Rockstaru snad něco nasvědčuje,ne?Toto potvrzené je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu