Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

---Grand Theft Auto V---


jakubgaluszka

Recommended Posts

za 1)nauč se psát :lol:

EDIT: stejně to tak vypada,že to bude nejvetsi

A copak ti vadi? Hacky nebo ze jsem se u jednoho pismena preklikl? Kazdopadne mi pak nepis o spamu, kdyz mi na takovy koment napises toto......

1) Neodpovedel si mi

2) Proc pises 1) kdyz nemas zadne za 2) ?

3) Z te rakce chapu, zes tohle tvrzeni vycetl jen z tech fam, takze asi tak ;)

4) Tim nerikam, ze to neni pravda, jen ze to neni potvrzene a ze to, ze to ma byt nejvetsi hra se nijak nevztahovalo k velikosti sveta ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

2) Proc pises 1) kdyz nemas zadne za 2) ?

Protože za 2) byla naprostá blbost tak to radši smazal. Pořád se tu ohání nějakejma oficiálníma prohlášeníma a přitom sou to jen a jen dohady a fámy. A když někde někdo nenapíše čárku nebo napíše něco anglicky čemu nerozumí tak hned spamuje.

Mendlik nejsi náhodou Rockyho brácha :) ?

Nemá smysl se tu dohadovat nad rumoury...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSi, já se tu mendlíka nezastávám ale opravdu to bude nejspíše největší herní prostředí, když to má být největší GTA, 3x nebo 2.5x větší jak Liberty City + ještě velikánskej venkov a hory, a znáš nějakou větší mapu než má GTA nebo RDR? Já teda ne, a ani WoWko není větší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Al Capone, pokud si to stále neuvědomuješ tak GTA už je to začátku, taková "gangsterka" než mafiáni alá sicílie nebo něco "vážného", to by se ti sice líbilo ale tak to prostě není, a pokud se ti to nelíbí tak můžeš hrát třeba mafii, tím se do tebe nijak nenavážím, jen ti to říkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Al Capone, pokud si to stále neuvědomuješ tak GTA už je to začátku, taková "gangsterka" než mafiáni alá sicílie nebo něco "vážného", to by se ti sice líbilo ale tak to prostě není, a pokud se ti to nelíbí tak můžeš hrát třeba mafii, tím se do tebe nijak nenavážím, jen ti to říkám.

ano máš pravdu a je mi jasný, že v GTA klasická Mafie asi nikdy nebude (bohužel), ale nemusíme hrát zase za černocha, stačil by hispánec nebo někdo podobný, ale už nechci černocha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSi, já se tu mendlíka nezastávám ale opravdu to bude nejspíše největší herní prostředí, když to má být největší GTA, 3x nebo 2.5x větší jak Liberty City + ještě velikánskej venkov a hory, a znáš nějakou větší mapu než má GTA nebo RDR? Já teda ne, a ani WoWko není větší...

A to muzes vedet jak? Netvrdim, ze to tak nebude, ale zatim tomu nic nenasvedcuje, bis jen, ze tam nebude cele SA a ze to bude L.S. s prilhlym okolim, pak jsou tady nepodlozene informace od nejakeho "udajneho" redaktora nejakeho "udajneho" PS magazinu......

A to ze to ma byt nejvetsi Rockstari projekt neznamena, ze to bude nejvetsi herni prostredi....to nikdo nepotvrdil, takze je to jen dohada, nic jineho netvrdim, vsechno to jsou jen famy......

Jinak k te velikosti......

large-video-game-worlds2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele pro ty co si myslejí že Tommy Vercetti se opravdu vrátí a bude to jedna z hratelných postav, tak možná má pravdu (myslím si to i já)!

http://gta.cz/gta5/novinka/gta-v-ray-je-spat

Tohle uz se resilo, ze to cele vypravi Ray a ze dokonce ten capek na balkone/deratizator je Tommy, kazdopadne Ray rikal, ze se na traileru nejak nepodilel, tak nevim zda kecal ci ne........Ale verim tomu, ze to urcite nevypravel on takze je mozne ze i nebude hlavni hrdina......ale proc by se ve hre nemohl objevit, bylo by hezke, kdyby se tam nejak mihnul kazdy hrdina GTA, Niko je temer jisty, Tommy mozna taky a i CJ bych tam klidne hodil......a vubec bych se nidivl, kdybyb tam byl i ten capek z GTA III, ktery byl uz v SA........

Ale na jeho hratelnost bych tak uplne nevsazel....

Kazdopadne me vic zaujala zprava ohledne motion capturingu, to bych videl velmi rad....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím že jedna z hratelných postav bude CJ, největší americký ganster v GTA a nikdo na něj nemá. Ale stejně tohle jsou všechno jen fámi a není to oficiálně potvrzené. Jediné co tak na 80% vědět, je v traileru kde RG ukázali jen základní věci na co je možné a na čem je nové GTA postavené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvetsi projnekt, coz nemusi odrazet velikost sveta ;)

Largest-nejdelší,největší...nic o projektu se tam nepíše...;)

"the largest and most ambitious game Rockstar has yet created"

http://www.rockstargames.com/newswire/article/19471/grand-theft-auto-v-official-announcement.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Largest-nejdelší,největší...nic o projektu se tam nepíše...;)

"the largest and most ambitious game Rockstar has yet created"

http://www.rockstargames.com/newswire/article/19471/grand-theft-auto-v-official-announcement.html

Hra rovna se projekt. Hra nerovna se prostredi nebo mapa. Desmond to myslel tak ze to je jejich nejvetsi hra (napr nejvic dialogu, detailu, pristupnych budov, nejslozitejsi ekosystem a AI a ja nevim co jeste), ale to jeste nutne nemusi znamenat ze to bude mit i nejvetsi mapu.

I kdyz je to podle meho nazoru pravdepodobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bože některý lidi jsou fakt dutý.

To largest znamená, že jim GTA V dala nejvíc práce ze všech her které R* dělala. Tj. nejspíš na něm dělali nejdelší dobu nebo na ní pracovala nejvíc vývojářů.

Když se kouknete třeba na les v San Andreas a na les v traileru V, myslíte že m2 obou lesů vznikal stejně dlouho a byl stejně náročný na vývoj ? 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha já to sakra vim že je to myšlený jako největší hra (jak to vysvětloval deep) ale když se kouknete na ten trailer, nebo co napsal ten novinář tak se nejspíše jedná i o největší herní mapu která kdy byla vůbec vytvořena (no né snad když je LS 2.5x větší jak LC a ještě k tomu okolí?)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle zrovna psal officiální R* ty tupče!

"Since this isn't confirmed by Rockstar themselves, we're tentatively treating this as a rumour for now, but the source is one of France's largest video games websites. JeuxVideo is reporting that the world of Grand Theft Auto V is 2.5 times larger than that of Red Dead Redemption."

Pokud máš oficiální potvrzení od Rockstaru tak sem s ním. Protože tohle to rozhodně není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych zrovna neřek. Píše to tam někdo z rockstaru. Neřek bych že sou to spekulace. Je tam např. že budem hrát za afroamerikánce, bude to ex-agent a ten chlápek co čumí z toho balkonu neni hlavní postava ale má jen nějaký vztahy s hl. postavou. Taky se tam píše že budem moct jezdit na kole a možná i skejtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu