Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Čína chystá vlastní konzoli


onefootman

Recommended Posts

Tak tohle jsem se ted docetl na zing : http://www.zing.cz/novinky/7851/cina-chysta-vlastni-konzoli

co si o tom myslíte?má šanci uspět? aby jsme ještě nepřecházeli na made in China - :D ale myslim si,že to bude mít hodně těžké,hl.pokud se dostane do Evropy a budou na ní vycházet tituly jako na xko a ps3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teoreticky by to mohlo pomoci i nám... Vyrábí to Lenovo- takže pokud by tam dali nějaký slušný vnitřnosti (teoreticky na samé úrovni co bude mít příští xko a ps4) tak by jsme se mohli dočkat toho,že vyrobci ještě zamakaj a daj do příštích konzolí jen to nej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohla by to být taková předehra před PS4 a Xkem!

Předehra nevim.... chvilku bude trvat než se s Hardwarem naučí vývojáři pořádně pracovat a než vyjdou první hry a tou dobou už můžou mít MS a Sony nové mašinky na trhu.... Ale vemte si jak jsou Čínani a vlastně i Japonci úchylný- třeba to bude něco jako Wii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim... ted si tak rikam ze ale docela riskujou - MS ma na kinect urcite patent a tohle je az moc napadny...a jestli to fungovat stejne tak je to u soudu hned

Věř nebo ne, ale číňaňi si z patentů, ani ze soudů hlavu nedělají, protože na ně takřka nikdo nemůže. Jejich kopie se maximálně můžou zakázat prodávat, ale to je asi tak vše.

Těžko říct, jaký výkon to bude mít a jak moc to ovlivní, nebo urychlí nástup nových konzolí od Sony a MS, ale než se prodá milion konzolí, bude to taky chvilku trvat, takže podle mě máme ještě trochu času.

Jinak se mi vzhledově vůbec nelíbí a nemám rád slot-in mechaniky, protože škrábou média, MS ví proč dělá mechaniku z výsuvným tácem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme, co se z toho nakonec vyvrbí, hlavně co do výkonu a nabízených funkcí...

Jinak obecně nemám čínskou politiku výroby a vývoje rád - všechno ukradnou a okopírují, dodaj tomu akorát rádoby futuristický a (dle mého názoru hnusný) design, od mobilů, jiné zábavné elektroniky až po lékařské přístroje. Prostě HNUS!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Věř nebo ne, ale číňaňi si z patentů, ani ze soudů hlavu nedělají, protože na ně takřka nikdo nemůže. Jejich kopie se maximálně můžou zakázat prodávat, ale to je asi tak vše.

Těžko říct, jaký výkon to bude mít a jak moc to ovlivní, nebo urychlí nástup nových konzolí od Sony a MS, ale než se prodá milion konzolí, bude to taky chvilku trvat, takže podle mě máme ještě trochu času.

Jinak se mi vzhledově vůbec nelíbí a nemám rád slot-in mechaniky, protože škrábou média, MS ví proč dělá mechaniku z výsuvným tácem.

Vesměs souhlasím, na Čínu si v podstatě nemá kdo jak došlápnout a ty obrázky konzole co jsou teď k dispozici - vážně hnus. Jinak bych trochu oponoval v tom škrábání těch médií, to nezáleží ani tak na použitém způsobu pro vkládání médií, jako na médiích samotných. Obecně jsou DVD média mnohonásobně náchylnější na poškrábání, než např. Blu-ray. PS3 má taky slot-in systém a žádná z mých stokrát ohraných placek nemá jedinou známku použití. To se ovšem nedá říct o originálních DVD médiích pro X360, kde se stopy po užití (byť nepatrné) objevují po pár vloženích do mechaniky a to jsem na to sakra opatrný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S PS3 zkušenost nemám a s bluray taky ne, takže nemůžu porovnávat, ale mám zkušenost s mechanikou ze stolního PC a z notebooku. Obě úspěšně poškrábaly CD okamžitě po vložení a vyndání disku. Co se týče xboxu, tak mi zatím ani jedno DVD nepoškrábal. Ale jinak obecně mám větší důvěru ve vysouvací mechanismus, než slot-in.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak určitě je to zajímavé :). Lenovo, vyrábí kvalitní výrobky už nějakou dobu, tak nevím proč by tohle měl být nějaký šunt - spíše naopak :). Co se týče vzhledu, není taky uplně k zahození, ovšem dal by se vymyslet i lepší , barevné varianty jsou pěkné. Takže uvidíme, nezbývá nám nic jiného než jenom čekat na další informace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu