Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP nejde flashnout??


drambejs

Otázka

hoj jsem tu novej tudíž neumim hledat na foru nevim zda se to tu řešilo pokud ano tak sorry ... koupil jsem psp 2004 se softwarem 4.01 netušim co tam je za desku ... kámoš mi to chtěl flashnout a při vložení baterky se rozvítí dioda ale nic se neděje ... soft. nenaběhne ... já o tom vim prd a kámoš to dělal naposledy před 2rokama ... nevíte v čem by mohl problém?? díky za info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Recommended Posts

  • 0
hoj jsem tu novej tudíž neumim hledat na foru

Cos to vysral ?

šmarja noha, má tam desku ta-088v3 takže pandora logicky nemůže fungovat. Nahoď si tam cfw 6.20 pro-b9 + permanent patch http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003

Co na tomhle nechápeš ?

Jestli si to nepochopil tak to tady za tebe nikdo dělat nebude, a když už, tak rozhodně né zadarmo. Jsou tu návody a další témata kde se takovýhle problémy řešily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

loCo: vysral sem to že se tu piču vyznám takže tu neumim hledat příspěvky pokud tady už tohle někdo řešil :) už mě chápeš ? :) jinak nevim proč reaguješ zrovna na tohle ... a nechápu to máš pravdu ♥♥♥♥♥ se v tom vyznám neumim to flashovat jen sem se ptal v čem je problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha, takže na to abys viděl vpravo nahoře ten rámeček na hledání a čudlik s lupou musíš mít s timhle fórem několika letou praxi ?

Neumíš flashovat ? Škoda, přitom stačí použít párkrát myš , nakopírovat něco do psp a tam zmáčknout tak asi 10 čudlíků a je to. Neumíš to protože ses o to ani nepokusil, respektive sis o tom ani nic nezjistil. Čekáš že to bude dělat někdo jinej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:D:D:D aha namačkat pár čudlíků atd nevyznám se ani v těch zkratákách tak jak to má asi sám udělat ??? :) myslim že nejsem jedinej kdo tomu nerozumí a sám si patřil mezi lidi který se tu ptali jak vocasové jiných...yslíš že kdbych si to dokázal udělat že tu otravuju :) pokud mi nehodláš poradit a chceš jen vysírat tak běž na jinej topic pokud mi tochceš trochuá polopaticky popsat budu jedině rád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

myslíš že kdybych to uměl tak se tu ptám jiných ??? pokud mi nehodláš radit a jen vysírat tak mi ani nepiš pokud chceš poradit budu jedině rád :) určitě nejsem jedinej kdo tomu nerozumí nebo se do toho nechce pouštět sám abych to nezkur...il nerad bych tu pak zakládal topic že mi psp nemaká pač sem to posral ... yslim že ty sám si patřil mezi ty který se tu na něco ptali zezačátku když nevěděli o co gou .... takže pokud mi poradíš fajn... pokud ne tak neotravuj díky :) pokud to tedy správně chápu tak tam mám nahrát verzi 6.20 + ten permanent a pak to přeflashovat tou verzí která mi teď nejde ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co bych ti měl polopatisticky popisovat já ?

V kombinaci s

topicem pro začátečníky -> http://console-forum.net/tema/53990-psp-pro-zacatecniky-aktualizace-17-4-2011?highlight=pro+za%E8%E1te%E8n%EDky

a tim co ti tady poslal Raczek http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003

(nebo tady na foru - http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-6-60-pro-b9-permanent-patch-8-7-update )

neexistuje možnost že se v něčem nevyznáš. To seš opravdovej ♥♥♥♥♥ jestli tomuhle nerozumíš, a nezapomeň si pořádně zanadávat !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chlapče, co nechápeš. Uděláš oficiální update na verzi OFW (oficial firmware) 6.20, pak si stáhneš tohle, nakopíruješ to přesně tak jak je to napsaný v těch návodech, zapneš PSP a tam to zapneš a odklikáš. To nejde ani udělat špatně snad, postupuj přesně podle návodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jasný ... tak to bych pochopil... jen mi jde o to jak dál ... sice tam dám ofiko 6.20 + ten peranent ale co dál ?? pak už si to nechám od toho kámoše klasicky flashnout nebo tam musim ještě něco dělat ??? já se v tom fakt nevyznám nechci to zprasit prostě ... :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chtělo by si to ujasnit pár faktů. To co máš s tim psp udělat už sem řek - update na oficiální OFW 6,20 a pak nahrát CFTW 6,20 B9 permanent (permanent se to jmenuje proto, že to nemusíš aktivovat při každym spuštění psp). To už je celej proces, ted si tam natahej co všechno chceš, to už je na tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu