Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP nejde flashnout??


drambejs

Otázka

hoj jsem tu novej tudíž neumim hledat na foru nevim zda se to tu řešilo pokud ano tak sorry ... koupil jsem psp 2004 se softwarem 4.01 netušim co tam je za desku ... kámoš mi to chtěl flashnout a při vložení baterky se rozvítí dioda ale nic se neděje ... soft. nenaběhne ... já o tom vim prd a kámoš to dělal naposledy před 2rokama ... nevíte v čem by mohl problém?? díky za info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Recommended Posts

  • 0

Tady se to ňák rozjelo :D

Stáhni tohle http://www.edisk.cz/stahni/71758/official_620.rar_27.57MB.html

Z raru vybal soubor eboot.pbp a nakopíruj ho na kartu do složky psp/game/update (pokud složky neexistují tak vytvořit, to samé s tím souborem v raru, pokud se jmenuje jinak tak přejmenovat na eboot.pbp)

V psp ten update spustíš a dokončíš podle pokynů na displeji. Teď máš OFW 6.20

Teďkonc potřebuješ nainstalovat CFW a pak ten permanent patch, v tomto pořadí

Stáhni si toto http://psp.novinky.org/files/620PRO-B9.rar Obsah raru nakopíruj do složky psp/game

V menu psp vybereš nejdřív updater, spustíš a nainstaluješ stisknutím X (teď máš CFW ale protože bys po vyonutí psp měl zase OFW a v podstatě tenle tenhle krok bys jsi musel opakovat tak k tomu sloužím permanent patch, takže po zapnutí psp budeš mít rovnou CFW)

V psp spustíš ten permanent patch. Nejprve se tě to zeptá jestli chceš nainstalovat, stiskneš X, potom se tě to zeptá jestli nechceš prvně vyzkoušet v testovacím režimu kvůli bezpečnosti bla bla bla... stiskneš O, počkáš a tadá, CFW je kompletně nainstalovanej. Všechno co si teďka nakopíroval na kartu můžeš smazat. Pokud máš kartu v psp nově a musel jsi vytvářet složky ručně, doporučuju rovnou formát karty ale v psp, všechny potřebné složky se ti vytvoří. Teď už jenom nakopíruj hry do složky ISo a hurá :psp: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nemůžeš, na 6.35 můžeš buď po každým zapnutí psp nahazovat flash, nebo můžeš udělat downgrade na 6.20. Resp update na 6.60 a pak downgrade na 6.20 http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011050014

Edit: opovaž se zkoušt ten CIPL, to je jen pro starší pspčka, tímhle tu 3000ovku brickneš a pak si s ním můžeš leda tak vytřít pr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když chce downgradovat z 6.35 na 6.20 tak to de přímo, nemusí to updatovat na 6.60.
a seš si tím jistej? mě to posledně nešlo, házelo to hlášku že FW není podporovanej takže sem musel prvně udělat update a až pak downgrade. Ale jestli to už jde, tím líp pro něj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dělám to podle popisu ale nezobrazuje se mi ten downgrader v "game" ...stahl sem downgrader>rozbalil rar>vytahl složku "PSP"> dal do složky na kartě "MP_ROOT" a nic ..ukazuje se mi akorát ten update ver. 6.20 kterej to pochopitelně nespustí ... dělám něco špatně ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu