Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP nejde flashnout??


drambejs

Otázka

hoj jsem tu novej tudíž neumim hledat na foru nevim zda se to tu řešilo pokud ano tak sorry ... koupil jsem psp 2004 se softwarem 4.01 netušim co tam je za desku ... kámoš mi to chtěl flashnout a při vložení baterky se rozvítí dioda ale nic se neděje ... soft. nenaběhne ... já o tom vim prd a kámoš to dělal naposledy před 2rokama ... nevíte v čem by mohl problém?? díky za info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Recommended Posts

  • 0

nebreč hned pokud tě to nezajímá tak si to nečti :) tohle bylo psp kámoše svoje sem si flashnul včera ... tak se nestarej kolikrát se tu zeptám je ti do toho ♥♥♥♥♥ :) 3/4 fora sou jen chytráci s plnou hubou keců ale aby poradili to ne :) pár vyjímek tu je co v klidu poraděj když viděj že tomu člověk nerozumí jinak je to tu samej ♥♥♥♥♥ včetně tebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a seš si tím jistej? mě to posledně nešlo, házelo to hlášku že FW není podporovanej takže sem musel prvně udělat update a až pak downgrade. Ale jestli to už jde, tím líp pro něj

Já sem to tak dělal tak si tím jistej su :) Měl sem 6.35 a rozhodl sem se že si tam hodím 6.20 perma, tak sem to downgradnul na 6.20 a bylo. Žádný chyby ani že by to nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nebreč hned pokud tě to nezajímá tak si to nečti :) tohle bylo psp kámoše svoje sem si flashnul včera ... tak se nestarej kolikrát se tu zeptám je ti do toho ♥♥♥♥♥ :) 3/4 fora sou jen chytráci s plnou hubou keců ale aby poradili to ne :) pár vyjímek tu je co v klidu poraděj když viděj že tomu člověk nerozumí jinak je to tu samej ♥♥♥♥♥ včetně tebe

No tak na každou odpověd co se ti nelíbí odpovědět nebreč ukazuje tvoji inteligenci a řekl bych že ti tady poradilo už dost lidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ty máš fakt dost. O co ti jde ? Nasrat tady co nejvíc lidí timhle trollovánim ?

Všechno ti tu museli ostatní nalinkovat, ty ses o nic ani nepokusil a dokonce si byl i tak nadanej že si to dokázal z♥♥♥♥♥♥ ikdyž si to dělal podle návodu. Pak sem přisereš s tim že máš další PSP co má jinej firmware - kdyby ses aspoň podíval na to co sem ti tady linkoval, tam byl flash i pro 6.35.

Upřímně, už si přemejšlel na co je tady ta funkce hledat ?

Jediný co tady z toho vyplývá je to, že ty seš línej ♥♥♥♥ co tady akorát parazituje a mele sračky i o těch co mu pomůžou. Co z toho máme my, když seš asi miliontej kterej se tady na to ptá ?

Hlavně že máš tyhle krutopřísný setěry "nebreč".... zajímalo by mě jestli až někdy tu tvojí základku/pomocnou doděláš tak jestli se nad sebou zamyslíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

proč bych se měl o něco pokoušet sám když se tu můžu zeptat lidí který mi k tomu něco řeknou abych věděl o co gou? :) sem zvyklej na trapný připomínky od lafasů jako ste vy ...sou totiž na každým foru takže sem s tim byl tak něják smířenej že budu poslouchat ♥♥♥♥♥♥ní hlody nějákejch počítačovejch mágů který seděj u pc den co den takovýhe internet hero je 3prdele se divim že mi tu nikdo nenapsal že mě rozkope jak je zvykem :D:D:D no nic to co se potřeboval mám takžře táhněte do pí..e čůs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu