Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

inFamous 2 - Festival of Blood (


LegionCZE

Recommended Posts

Zdravím :)

hledám další 4 lidi na koupi inFamos 2 - Festival of Blood DLC.

Cena je kolem 200 kč, tzn 40 kč na jednoho (v 5 lidech, ve 3 lidech 65 kč).

Potřeboval bych, kdyby to mohl koupit někdo jiný, zrovna se stěhuju, a PS3 jinde než kde dalších pár dnů budu :D.

Edit: Bohužel, s Eizou se to nevyvedlo, takže začínáme odznova : předchozí členy prosím, aby potvrdili případnou znovuúčast :)

Zájemci:

Legion

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně bych to vzal i ve čtyřech, všichni máme už nějaké hodnocení na iTraderu, takže se nemusíme bát, že někdo bude chtít podtrhnout ostatní, což se může stát, když se přihlásí ještě pátý, který může mít nulové hodnocení a krátké působení na foru. Takže za mě bych to klidně bral i teď. Případně poprosím eiza, aby mi poslal PMkou číslo účtu a částkou, kterou mám poslat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak mě si můžete škrtnout, příští týden nevím, jak moc se dostanu k internetu, takže netuším, kdy bych mohl poslat peníze, respektive došly uživateli eiza na účet. Čekal jsem, že dostanu údaje k platbě včera nebo dnes, ale pořád nic, takže i z toho důvodu ruším - nevím, jak moc je to vůbec aktuální, když není žádná odezva ani formou PM ani zde ve vlákně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu