Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak zpusobit YLOD?


tomyk2

Otázka

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

fatky trpeli na ylod docela casto, protoze hrac hral hry, dohral hru a vypnul konzoli, ta cela rozpalena, se doslova zacala upekat... to nemuze vydrzet dlouho. Tento problem plati vseobecne u kazde elektroniky, ktera se takto zahriva (napr. i notebooky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ale ty rany co rozpaleny PS vydava jsou solidni

Ano hlavne keď idem spať. Trikrát to tam práskne až sa vždy zlaknem, čo to bolo. Ten prvý je najsilneší a vždy mám pocit akoby to išlo vybuchnúť. Pripomína mi to ruský televízor, na tom sa kanály prehadzovali búchaním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

na praskání neberte ohled to se jen " rovnaj " plasty :D

já osobně beru psko jako stroj odolný, který může bezproblémů běžet i měsíc v kuse, sony prostě umí :D ...

odepři mu vzduch k chlazení a uvidíš jak se rozpálí.. tipuju zkus něčim co vydrží vysokou teplotu ucpat větrání ( modelína ? ) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Divil bych se, kdyby si PSko samo nekontrolovalo teplotu a v pripade prehrati se nevypnulo. Pokud ne, tak opravdu staci jen ucpat "dychaci" prostory a zabalit do deky (nejlepe jeste pridavat horkovzdusnym infrazaricem - ale tak, aby netekly plasty) a driv nebo pozdeji musi odejit.

Je to ale drsne a neeticke, vubec se mi to nelibi - muzes nam alespon prozradit, proc to delas? Beztak jsi tu anonymni, tak to alespon muzes prozradit. Je to kvuli reklamaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu