Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hučí mi Ps3


erikm10

Otázka

Dobrý den , Mám problém s mým Ps3 .

PS3 mám cca 2.6 roku a poslední 6 měsíců mi hučí PS3 . Hraji třeba cca15min a po 15ti min se mi rozhučí .

Stejný problém mám ,když koukám na filmy ...

Nevím jak to mám opravit, Přitom PS3 je v dobré vzdálenosti od něčeho ,co by mu mohlo bránit, takže tam proudí i vzduch .

Dneska jsem Vzal lux a vyluxoval jsem z něj prach , zatím to nehučí .

Zkoušel pár filmů a už to je cca 30 min a musím říct,že jeho chod jako nový .

Ale chci se zeptat, jak tomu zabránit,kdyby se to znovu vrátilo ,,, DĚKUJI MOC ZA RADY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nejlépe polož na místo dobře větrané okolo PS3 hodně místa a kdyby si měl po ruce nějaký mály větrák můžeš ho skusit dát kousek od ps3 a sledovat jestli to konzoli pomůže nebo ne..

E:/ Ale myslím že když ho pravidelně budeš luxovat ten prach samozřejmě tak by se to nejspíš nemělo vrátit.. Když tak pokud máš možnost zmněnit místo na nějaké kde není veliký výskit prachu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vem vysavač a zezadu vysaj ten prach.

Ty si radil aj Hitlerovi a preto prehral vojnu!!!! Od kedy sa jemná elektronika vysáva? Veď to spôsobuje statickú elektrinu!!! Pokiaľ viem sa vždy vyfukuje stlačeným plynom v spreji povedzme vzduchom.

Ale k téme. Stačí ak psko dáš na ležato a zdvyhneš na malé gumené nožičky. Do každého rohu umiestníš jednu a výšku daj 1cm a uvidíš, že to pomáha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ty si radil aj Hitlerovi a preto prehral vojnu!!!! Od kedy sa jemná elektronika vysáva? Veď to spôsobuje statickú elektrinu!!! Pokiaľ viem sa vždy vyfukuje stlačeným plynom v spreji povedzme vzduchom.

Ale k téme. Stačí ak psko dáš na ležato a zdvyhneš na malé gumené nožičky. Do každého rohu umiestníš jednu a výšku daj 1cm a uvidíš, že to pomáha.

Mě to pomohlo, a tohle jemná elektronika :).Kdybys viděl ps3 někdy rozdělaný, tak tam všechno drží pevně.Aspoň u fat modelu, nevim jak slim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, tak deodorant opravdu ne.

Nejčastěji se používají plechovky se stlačeným plynem, viz. třeba zde:

http://www.czechcomputer.cz/cat_tree.jsp?bpath=%C4%8Cist%C3%ADc%C3%AD+prost%C5%99edky%5CStla%C4%8Den%C3%BD+plyn

Je to pouze příklad, určitě najdeš podobné přípravky i u jiných prodejců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Neeo a ty si chytřejší co.. radíš mu jen to co je v topicu ktery postnul forlanek..

Čo myslíš, že som včerajší. Pozri si čas kedy som to tam pridával ja mám 21.40 a on 21.49 tak, že sa tu na vola hráš ty. Nemôžem za to, že kým som napísal príspevok on bol síce rýchlejší, ale ja som reagoval skôr. Preto je zaradenie opačné. Inak o tom vlákne viem a ten istý príspevok som tam už raz dával, ale to by si musel celý prečítať. Fakt dobrá, ale v tvojom prípade nepodstatná reakcia. Česť práci.

PS: ešte malý dodatok, pokiaľ sa niečo také stane, malo by sa ukázať oznámenie, že "pri písaní tohto textu už niekto iný zareagoval chcete pokračovať ano-nie" v tomto prípade to nebolo, neviem či je niečo podobné aj tu nastavené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čo myslíš, že som včerajší. Pozri si čas kedy som to tam pridával ja mám 21.40 a on 21.49 tak, že sa tu na vola hráš ty. Nemôžem za to, že kým som napísal príspevok on bol síce rýchlejší, ale ja som reagoval skôr. Preto je zaradenie opačné. Inak o tom vlákne viem a ten istý príspevok som tam už raz dával, ale to by si musel celý prečítať. Fakt dobrá, ale v tvojom prípade nepodstatná reakcia. Česť práci.
On to napsal 20:40 a ty 21:49 což je hodinový rozdíl ;) takže to popírá tvé tvrzení.

Jebu na Komanče ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Až na to, že bola chyba na mojej strane. Nechal som to otvorené a išiel do obchodu a potom som sa k tomu vrátil. Ten čas beriem späť. To jedna vec a druhá je ta, že moja reakcia nebola k téme, ale na vysávanie prachu vysavačom na to som reagoval ako prvé. Vôbec mi nešlo o ten odkaz ktorý som už vysvetlil, že viem o čom je. Pomiešal si jablka s hruškami a vetu si zle pochopil. Keď sa chceš naťahovať o slovné spojenia tak si mimo. Nemám záujem a končím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu