Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

plynulost her na ps3 ! prosim poradte .


mufinok

Otázka

Chci se zeptat jestli je u ps3 normalni ze na nem hry nejednou 100% plynule. O prazdninach jsem si poridil poprve konzoli a do nedavna jsem ji hral jen na stare tv pres scart a zdalo se mi ze jede vse plynule a tak jak ma(sice grafika hruza) ,ale ted mam novy led monitor a hraju pres HDMI kabel a hra mi nejede plynule.Neni to zadne extra sekani,jen tako drobnoucke trhani ktere nejde skoro poznat,ale proste je tam, nekdy se to trha vic kdyz neco treba vybouchne nebo tak... tak prosím poradte,mozna by to mohlo byt hdmi kabelem,mam jen nejaky za 200 u ktereho sice bylo napsano ze je primo pro ps3 a xbox,ale nechci kupovat zbytecne novy dokud si nebudu jist ze to je tim . Diky moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

HDMI kabely mají tendenci fungovat buď úplně, nebo vůbec. Proto tohle kabelem určitě není.

Je to samotnou konzolí, která na určité hry prostě nestačí. Tvůrci radši jedou nadoraz, s tím, že při určitých scénách se hra mírně zaškube. Neuděláš s tím vůbec nic, snad kromě koupě pořádně nadupaného PC. Pak samozřejmě budou hry vypadat mnohem lépe a většinou pojedou bez sekání. No, většinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud ti to nedělalo na staré tv,tak je to asi kabelem ,protože mě se hry netrhají ani když hraju battlefield 3 a nebo rage,,,,

Možná je kabelem ,možná je to ps3 .. ale Podle mě je to kabelem ,,, mám taky hdmi a už budu muset koupit nový 1.4hdmi ..

v prodejně u sony mi bylo řečeno ,,že s tím kabelem dá hře jiný náboj ,při to víc zaostří ,uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je pravda, že hdmi kabel buď jde a nebo nejde.. málokdy se stává, že by šel "napůl"..

Já bych osobně sázel na špinavý laser nebo disk.. popř. třeba nějaký problém s chlazením..

Nebo si holt zvyklí z pc na vysoké fps a těch +-30 na PS3ce poznáš. (osobně můj problém - vždycky mě to ale po pár minutách přejde a pak už to nepoznám)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rage i B3 jsou zrovna hry, které mají locknuté fps, ty by opravdu škubat neměly vůbec. Rage jede v 60 fps, se snižováním rozlišení v náročnějších scénách, B3 v 30 fps. Ale jiných hrách, třeba Crysis nebo Dark Souls, dochází k poklesu fps poměrně dost.

Prodejci často lžou a podvádí, hlavně když vidí, že narazili na kupujícího, co ví o problému minimum. Samozřejmě, když si někdo chce koupit kabel s pozlacenými kontakty za spoustu pěněz, prosím, jeho problém. Ale i digitálních kabelů rozdíl nebude.

Špinavý disk, nebo laser se IMO projevuje trochu jinak, než poklesem fps v náročných scénách, to by spíš bylo delší nahrávání, případně doskakování textur. Stejně tak problémy s teplem by se projevily spíš vypnutím konzole, případně poškozením čipů. A poškozený čip nejde zpravidla vůbec, ne jen "hůř".

K PC: pokud má někdo PC, které zvládá aspoň 60 fps bez kolísání (a s V-synchem), bude často překvapen, jak hry vypadají lépe, než na konzolích. To je prostě fakt. Pak přechod na konzoli může být trochu děs. Samozřejmě pokud je hra locknutá, je to mnohem lepší, než při kolísání, i 30 fps celkem stačí pro plynulou hru. Když ale začne framerate kolísat, je to problém, toho si všimne každý, kdo má aspoň trochu zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Rage i B3 jsou zrovna hry, které mají locknuté fps, ty by opravdu škubat neměly vůbec. Rage jede v 60 fps, se snižováním rozlišení v náročnějších scénách, B3 v 30 fps. Ale jiných hrách, třeba Crysis nebo Dark Souls, dochází k poklesu fps poměrně dost.

Prodejci často lžou a podvádí, hlavně když vidí, že narazili na kupujícího, co ví o problému minimum. Samozřejmě, když si někdo chce koupit kabel s pozlacenými kontakty za spoustu pěněz, prosím, jeho problém. Ale i digitálních kabelů rozdíl nebude.

Špinavý disk, nebo laser se IMO projevuje trochu jinak, než poklesem fps v náročných scénách, to by spíš bylo delší nahrávání, případně doskakování textur. Stejně tak problémy s teplem by se projevily spíš vypnutím konzole, případně poškozením čipů. A poškozený čip nejde zpravidla vůbec, ne jen "hůř".

K PC: pokud má někdo PC, které zvládá aspoň 60 fps bez kolísání (a s V-synchem), bude často překvapen, jak hry vypadají lépe, než na konzolích. To je prostě fakt. Pak přechod na konzoli může být trochu děs. Samozřejmě pokud je hra locknutá, je to mnohem lepší, než při kolísání, i 30 fps celkem stačí pro plynulou hru. Když ale začne framerate kolísat, je to problém, toho si všimne každý, kdo má aspoň trochu zkušenosti.

V podstate súhlasím čo si napísal. Dovolím si malú poznámku. V Sony predajni šmejd kábel nenájdeš. Tam majú zvyčajne HDMI s pozlatenými koncovkami za 20€ a vyššie čo je už riadna suma, ale túto funkciu ti urobí aj obyč kábel za 6€. Tak, že kábel to nebude a tiež tipujem, že to bude náročnosťou hrania a zvolenej hry. Mne sekala aj KILLZONE 2 čo je dosť stará hra a to nehovorím o tých novších.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu