Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Spustenie hier


galakoma

Otázka

Mam problemy so spustenim niektorych hier. Hry, ktore mi nejdu mam nahrate na internom disku. V mechanike mam aj orig. BD a ps3 je verzie 3.55.

Nejde mi spustit napr. Call of Duty Modern Warfare, DukeNukem.

Vsimol som si, ze niektore hry maju ako fix jeden subor s priponou pkg alebo EBOOT.BIN + PARAM.SFO. Mohli by ste mi prosim vysvelit ako sa nahravaju fixi do hier?

Alebo dalsia moznost ako spustit hru je: cez Multimana ist na danu hru a kliknut na update a potom v XMB dat instal package?

Mozte prosim niekto napisat vsetky mozne postupy ako spustit danu hru?

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Súbor fix boot (pre danú hru súbor s koncovkou pkg) nahráš na flešku a v psku dáš instal package, ponecháš BD disk v mechanike a cez multimana alebo gaiu hru spustíš. Manažer ťa vyhodí späť do XMB menu a následne spustíš ikonu hry. Žiadny update nerobíš. Niektoré hry ti aj tak nepôjdú záleží od toho, akým kľúčom sú podpísané.

Skús pozrieť jednotlivé vlákna tu na fóre pre hry možno tam nájdeš aj svoju. Niektoré problémy sa tam už určite riešili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu