Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fotbal manager 2012


junior

Recommended Posts

Ahoj, funkční crack je od skupiny Skidrow. Jestli máš jiný, je to fake a FMko ti nepůjde.

Pokud máš Visty, tak skus zkopírovat jen soubor FM2012.exe (nebo tak nějak, už si nejsem přesně jistý). Prostě místo všech souborů ze složky CRACK skopíruj jen EXE soubor. Mě osobně to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem editor zkoušel a normálně mi funguje. Jediné, co mě ještě napadá je, aby ses podíval, jestli máš editor správně nainstalovaný. Někomu se editor prý nainstaloval do adresáře C:\Program Files\SEGA\. Pak by ti stačilo jen přesunout adresář s editorem do složky Football Manager 2012. Správná cesta je C:\Program Files\SEGA\Football Manager 2012\.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mám visty. Teď mne ještě napadá, skus změnit rozlišení monitoru na 1024x768 pixelů. Já když spustím editor, tak se mi automaticky změní rozlišení na 1024x768. Možná editor funguje jen v tom rozlišení. Jinak fakt nevím, čím by to mohlo být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže icq ani fejsbůk nemám, nesnáším je :)

post-35176-14687158427007_thumb.jpg

Tady jsou ty slibované screeny, snad ti pomohou. V prvním je xml soubor editoru, ve druhém složka editoru. Ve třetím je úvodní obrazovka editoru a ve čtvrtém je FC Tescoma Zlín v editoru.

EDIT: Teď jsem se ještě díval a skidrow crackli už i verzi 12.0.4., takže kdyžtak skus pohledat ještě i to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsi borec...fakt moc dik...bezi mi to..ja tam furt rval do pristupovy cesty ,prog.files,sega,....atd no to je jedno....fakt jsem rad..dik...nahodu nevis co dat v editoru jak pridat cesky divize? ja nastavil pravidla pro nizsi soupere,zkotroloval platnost a stejne se nezobrazujou. chtel jsem to zkusit,ale hlavne ze se rozbehl ten editor..jeste jednou diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu