Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 nebo XBOX 360


DropTheBomb

Recommended Posts

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

zalezi co od konzole vsechno chces. Vlastnil jsem x360 i ps3. Osobne jsem zustal u ps3 a xko jsem prodal. PS3 je opravdove multimedialni centrum. Kdyz ho sezenes s CFW 3.55 otevira se ti dalsich XXX moznosti... (tim nemyslim hned hrani zalohovanych her) ale ovsem se ti tim padem uzavrelo online hrani. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám xbox i ps3 a nějak jsem si nevšiml tý horší grafiky na ps3 o který pořád píšeš.

Xbox s kinectem mám hlavně pro děti a na nějakou tu exkluzivku. PS3 na všechno ostatní a na online pařby.

Na xbox jsou asi o něco levnější hry, ale zase platíš za live, takže je to tak na stejno.

Nejlepší asi bude opravdu pokud se podíváš jaký hry bys rád a podle toho kup.

Osobně myslím, že velký + u xka je kinect.

Jo a na novou generaci bych nečekal. Co bych dělal s volným časem?:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždyt XBOX 720 výjde v 2012:D

Jestli zas až tak moc hrát nechceš, tak teda počkej.

Nejsem si jistej, jestli je ofiko potvzený nějaký datum uvedení nových konzolí, ale my nedočkavci si zatím zapaříme.:psp:

A až bude nová konzole, tak budeš řešit to samý. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě, uvedení nivých konzolí není vůbec jisté. Ani Sny, ani MS zatím nepředstavili nové konzole, takže bych s 2012 moc raději nepočítal. I kdyby oznámili nové konzole teď, neznamená to, že tu budou ihned. Navíc, když vyjde konzole, nemívá hry nijak extra a hlavně, není jich moc. Naproti tomu nynější generace má her opravdu dost.

Grafika: většina her vypadá pro Xbox o něco lépe. To je fakt. Ale stejný fakt je, že většinou si rozdílů všimneš při pouze při srovnání her "vedle sebe". Pro většinu hráčů jsou rozdíly zanedbatelné.

Ale pozor: na konzolích nejsou žádné "maximální detaily". To je věc PC. Na konzolích hra prostě je a nastavení se nedá nijak ovlivnit.

IMO bych se rozhodoval také podle exkluzivních her. A těch má PS3 více.

Rarar: ty procesory ti tedy moc nejdou, spletl ses opravdu dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu