Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 nebo XBOX 360


DropTheBomb

Recommended Posts

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

nanaki:

strasne se ti omlouvam ze jsem se spletl o jedno jadro cpu u ps3 (ne 9jader ale 8 )

ps3:

Konzole používá procesor Cell (celým jménem Cell Broadband Engine), který vyvinule firmy Sony, Toshiba a IBM. Procesor je postaven na architektuře PowerPC PPE a je taktován na 3.20GHz, dále obsahuje i osm SPE. Osmá jednotka SPE je vypnuta kvůli výnosu čipu. Pouze šest SPE ze sedmi je nabízeno pro vývojáře, sedmé je vyhrazeno pro operační systém konzole.

a x360?

Xbox 360 obsahuje CPU s označením Xenon-CPU (nebo také XCPU) u Microsoftu a „Waternoose“ u IBM. Jde o upravenou verzí tříjádrového PowerPC od IBM.
Citovano z wikipedie.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vono výkon není vše a navíc papírovej :D musí se s tím hlavně umět! vše je o hrách o těch only for....osobně se směji tomu, kdo se hádá to je lepší protéže to má 10 jáder ne to protože to má 30 a nakonec se stejně nejvíc prodává 1 jádrové(ano WII) :)

většina her je pro vše ale jsou jak píši only for kusy a ty rozhodují primárně + online základna asi(to nevedu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jak bude PS4 tak mě pak bude mrzet že proč jsem si koupil PS3 když už je PS4

PS4 vyjde pravděpodobně nejdřív za dva roky, bude stát 15+ tisíc a launch hry budou mizerné. Určitě jdi do současné generace... Kupříkladu PS3 se dá sehnat za 5-6k, to není tak velká investice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tímhle přístupem si nekupuj ani PS4, ale počkej na PS5. Vlastně ne, mrzelo by tě to, až vyjde PS6.

Teď vážně. IMO kupovat si konzoli hned po vydání nemá smysl. Je drahá a nejsou hry. A ty co jsou, bývají šité dost horkou jehlou a nestojí za nic. Lepsí je počkat nějaký čas a koupit si konzoli potom, nikam neuteče. A mezitím si můžeš čas vyplnit konzolí s nynější generace. Ty už jsou levné a her je dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu