Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Z fw 3.72 na 3.55?


JaGuPaK

Otázka

Zdravim,dlouho dobu již dění okolo ps3 nesleduji,takže jsem už ztratil pojem o různých cfw atd. Chtěl bych si zahrát BF3,ale mám v ps3 fw 3.72 a chtěl bych 3.55. Na netu jsem se dočetl něco o jailbreaku E3 flasher nebo co,ale je za 100$ a to je pro mě moc :( není teda nějakej jinej způsob jak udělat downgrade? Thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
myslim že někde je napsaný že jo, ale jenom s teensy 2.0++. Pořád ale ztrácíš záruku protože ji musíš připojít na základku PS3+ přes teensy to budeš kopírovat hodiny.

Tak T 2.0 ++ dokonce mám doma. A náhodou o nějakym nejlépe českym návodu nevíte? A jak se to vůbec připojuje na tu základovku? Dříve se Teensy připojovalo pouze přes USB :) diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo ještě myslim že musíte mít PS3 slim, kvůli NOR paměti. http://www.ps3hax.net/2011/08/noob-tutorial-how-to-downgradeflash-your-ps3-from-firmware-3-70-to-3-55-via-progskeetteensy-and-install-3-55-kmeaw-cfw/ tenle návod je nejlehčí co může být, problem je max ta angličtina. V návodu sice píšou že podporuje Teensy++, ale to už pak musíte dohledat nějak sám, tenhle downgrade sem nikdy nezkoušel takže to neznam dopodrobna, ale vim že na 100%funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu