Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Geronimo Stilton in the Kingdom of Fantasy - SK Preklad


plazer

Recommended Posts

Zdravím všetkých hráčov psp hier! Mám pre vás výbornú správu! Z tejto novinky sa mi podarilo vyextrahovať texty, preložiť a vrátiť naspäť do hry tak aby bola funkčná :!: Textov je strašne veľa a potrvá kým preložím celú hru. Aby moja práca nevyšla nazmar rád by som vedel, či je záujem o hru/preklad.

:arrow: to či hra ostane len pre VIP alebo sa dostane do obehu záleží len a len od vás! Aj to je jeden z dôvodov prečo som túto tému vytvoril! Ak máte záujem o hru na download po slovensky napíšte do tejto témy -

http://www.console-power.com/psp-games/geronimo-stilton-in-the-kingdom-of-fantasy-sk-preklad-t26509.html

(mám záujem). Kým nebude 60 záujemcov o preklad hra bude dostupná len pre VIP :!:

:arrow: momentalne sú preložené 2 kapitoly (zo 7)

Ukážky z hry

pct2001a.pngpct2002v.png

pct2003t.pngpct2012.png

pct2000.th.png pct2001i.th.png pct2002.th.png pct2003o.th.png pct2004.th.png pct2005f.th.png

pct2006x.th.png pct2007p.th.png pct2008.th.png pct2009j.th.png pct2010.th.png pct2011v.th.png

pct2012s.th.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, super ale píste do to topicu, ktorý som postol vyssie - nebudem na 5tich fórach pozerat ci vas je 60 nehovoriac, ze niektorí majú iné nicky na roznych forach (potom by som jedneho usera zapocital viackrat). Preto ak chcete aby sa vás hlas zapocítal píste do vyssie linknutého topicu!

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu