Jump to content

Fighters Uncaged KINECT

Aksoj
 Share

Recommended Posts

• 2 months later...
Já právě nasměruju dvě bodovky na sebe. Jednu zepředu a jednu zezadu ale zkusím to nějak upŕavit a nebo zkusím tam dát LEDkové. Teď hraju to UFC fitness trainer a to je jiný záběr. V půlce 20 minutovky jsem zničený.

uvažuju nad kinectem a nad tím UFC trainerem,jaký na to máš názor? co jsem viděl z videí,tak to nevypadá zas tak marně:)

uvažuju nad kinectem a nad tím UFC trainerem,jaký na to máš názor? co jsem viděl z videí,tak to nevypadá zas tak marně:)

Marné to není určitě. Má to něco do sebe a pokud si dáš cvičení s trenérem, tak v první fázi zahříváš ve druhé silově cvičíš a ve třetí protahuješ. Dá se tam nastavit z více délek cvičení a včera jsem si dal 17 min. a ke konci jsem nemohl ani stát a teklo ze mně jako z vodovodu :-)

Marné to není určitě. Má to něco do sebe a pokud si dáš cvičení s trenérem, tak v první fázi zahříváš ve druhé silově cvičíš a ve třetí protahuješ. Dá se tam nastavit z více délek cvičení a včera jsem si dal 17 min. a ke konci jsem nemohl ani stát a teklo ze mně jako z vodovodu :-)

a jdou vidět nějaké výsledky? teda pokud to máš delší dobu:)

To bych nerekl,hraji vecinou pres noc a mam da se rict bodovky nad sebou takze jsem celi ve stinu a kinect to moc nedava hlavne ve dvou hracich,to si dela co chce.Hral jsem ve dne a je to v pohode.

Nejlepsi je nejake svetlo co nasvecuje zepredu.

Už jsem nad tím přemýšlel, že budu muset použit nějaké přenosné světlo které svítí zepředu. Napadl mně nějaký slabší halogen ale uvidím.