Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak flash PSP - E1004 CB?


pfunky

Recommended Posts

Ahoj,mám PSP e1004,stáhnul jsem si software version 6.60 PRO B-10. Prouptate a fastrecovery jsem zkopíroval do PSP game.Potvrdil tlačítkem X a teď mám version 6.60. Když zkopíruji hry do složky ISO,tak se mi nikde neukazují. Ta složka ISO se musí ještě někam zkopírovat,nebo hry mám zkopírovat do složky ROOT,nebo dělám chybu někde jinnde?Dík !!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 months later...

Návod na flash (je to to 6.60 dočasně) http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-6-60-pro-c-aktualizace-24-8-2012 . Výhody to má takový, že pak můžeš hrát všechny stažený hry, který kdy byly na PSP vydány. Můžeš hrát homebrew (uživateli vytvořené) hry, PSX hry (hry z Playstationa 1), hry přes emulátory (N64, Gameboy, NES, atd.). Možnost dát si do PSP různé pluginy, jako třeba zobrazení baterky a data rovnou ve hře či v menu, nebo spustit jinou hru bez nutnosti ukončování té předchozí, možnost ukládání hry kdykoliv potřebuješ, přeložení PSP do češtiny, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dočasně znamená, že se tam ten flash neinstaluje nastálo, jako to bývalo u starých PSP, kdy se původní firmware přepsal tím flashlým a tedy ten původní nahradil. Dnes se CFW (flash) pouze nahraje do RAM paměti, která se po úplném vypnutí/vybytí/restartu PSP smaže a tedy i logicky se smažou data, která jsou v ní uložena a tudíž je nutné jej znovu spustit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne žádný virus se ti tam dostat nemůže, protože pro PSP žádný neexistuje. Cože? Co je to za nesmysl, to jsem v životě neslyšel o té baterce a ani by to z technického hlediska nebylo možné protože v PSP není žádná článková baterie, tam je Lion baterie, která se uvnitř skládá z dlouhého zamotaného slisovaného kusu nějakého vodivého kovu obaleného v elektrolytu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu