Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Po vypálení XGD3 hry xbox nenačte DVD


Koky

Recommended Posts

Ahoj, mám stejný problém, jak blbec jsem stáhl aktualizaci a teď mi nejde spustit Forza, udělal jsem všecno podle návodu ale stále to píše Disc not supported, do ty slozky cache se kopiruje jenom ten jeden soubor co stahnu? pak tam dam tu flasku a jen spustim cdcko? nebo musim neco nekam kopirovat, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam stejnej problem jako ty a nevim co s tim podle iso2god mam verzi media in 61D62D9F stahnul jsem nejnovejsi i tu starsi dal to flashku a nic hodil to na hdd v xboxu a nic co delam spatne ? popripade jaky jsi stahnul ty ?

stahnul jsem ten co mi vyskocil po tom co jsem si vygeneroval to id pak to pres horizon soupnul na naformatovanou flashku, pak pak jsem ji dal do xka a presunul na disk, pak mi to slapalo jen mi to porad teda vyhazuje hlasku this disc is unreadable ale to se snazim porad nejak vyresit, instalaci atd, jeste kdyz ti to nepujde tak to nejak zkousej mazat cache a restartovat, melo by ti to jit. kdybys neco potreboval zeptej se. čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by mě taky zajímalo, nějak se mi nedaří rozjet, ať to mám nainstalovaný nebo ne pokaždý se mi to spustí ale po cca 3 min. to napíše hlášku failed to authorize disc (nainstalovaný) nebo Disc not supported (spuštěno jen z disku). Jde to jen kvůli Title Update, ale dál ne, takže je možné že je to tím originálním update. Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý den jsem nováček a proto jsem se chtěl zeptat proč po vypálení hry xgd3 hra (nfs:the run) se v menu ukáže pouze obrázek a play pak už jen černá obrazovka a hození zpátky do menu pomozte prosím už nevim co dělat... jiné starší hry jedou vpohodě děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu