Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak rozjet hry XGD3 když je hláška "Unreadable disc" - způsobeno tichým update


toro

Otázka

Převzatý návod ze share-fora . Mělo by zde být vše co k tomu potřebujete :

1) Stáhněte si balíček Updatů zde : >>DOWNLOAD<<

2) Archiv rozpakujte někde na váš pevný disk

3) Běžte do složky a spusťte applikaci Horizon.exe

4) Běžte do záložky tools a potom Device Explorer

4) Připojte USB Flashku ( naformátovanou v xboxu na FATX ) k PC a Horizon si jej sám načte ( měl by)

5) Vyberte si cestu kam soubor vložit a dejte Inject New File ( do Contents)

6) Flashku vložte do Xboxu a restartujte

7) Po spuštěni Dashboardu ješte vymažte Cache

Poznámky:

- je dosti možné že budete muset vymazat cache po každém spuštěni xboxu!!

- pokud potřebujete více updatu ke hrám - tak najdete zde : New Game updates

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Já bych ještě dodal, že ne všechy ty updaty musí fungovat zrovna pro vaší verzi hry :). Každá verze má totiž svoje vlastní Media-ID, takže pokud by se vám hra nespustila tak zkoušejte jiné z www.xbuc.net . Další problém, který může nastat je že vám hry nepůjdou z HDD (pojedou jen snad 3 minuty a pak to hodí error o autorizaci) tady stačí jen hru smazat z HDD a vše pojede jak má :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jinak, pokud to dobře chápu, tak vlastně takhle můžu updatovat jakoukoliv i starší hru, aniž bych musel lézt na live? Například, kdybych měl nějakou originálku, tak bych si stáhnul takhle update?

Samozřejmě - i k originálkám třeba z toho důvodu nějakých bugů ve hře které update ošetřují .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čau kluci, buď jsem totální i.diot, nebo nevím.... Jak naformatuju tu flashku na FATX? Nikkde když jí formátuju v Xku neni nic o FATX... Kazdopádne horizon mi flashku načte, dam tam soubor, flashkuu do xka, restartuju, smazu cache, vlozim hru a??? H.ovno

Když jsi ji naformátoval v xku , tak jsi ji naformátoval právě na FATX .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok, takže jsem udělal tedy asi všechno dobře, ale nejede to.... jestě se chci zeptat na to mazání cache, koukal sem na netu, a lidi tam píšou o nějaky zkratce XX,LB,RB,XX. Já tam mam normálne možnost -Clear cache-nebo tak nejak. Fakt si nevim rady, připadam si jak blbec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu