Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Elder Scrolls V: Skyrim


TwiCe

Recommended Posts

Kromě založení diskuze o této luxusní pařbičce, sem se chtěl s vámi podělit o pack módů, které se mi zalíbili a dal jsem si je do hry

232.85 MB

http://www.uloz.to/11063536/skyrim-rar

Alternate Skyrim cursors - různé typy ingame kurzorů

Armor+Cloth improvement v1.2 - zlepšení textur pro lehkou i těžkou zbroj

Dragon texture pack - zlepšení kvality dračích textur

Enhanced night Skyrim - lépe ztvárněná noční obloha

Enhanced blood textures - vylepšená kvalita textur krve

Fix shadow - pohlednější vyhlazení stínů

Glowing ore veins - žíly ke kutání jsou lépe vidět

Time on loading screen - čas na nahrávací obrazovce

Vurts Skyrim pine textures - hezčí textura jehličnanů

10x longer bloody weapon - krev na zbraních zůstává 10x déle

Skyrim sunglare v1.1HD - sluneční záře ve vyšším rozlišení

Map in 3D - je možné mapu mnohem více přiblížit

Nude females v1.2 - hambatiny a mekmeky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele kucííí, v práci jsme se dostali k diskuzi, jak je velký Skyrim a délku hraní jsme chtěli porovnat např. s FF10 nebo FF12, pro mojí představu kolik času zabere projít pouze hlavní příběhovou linku? jeden z kolegů PCčkářů tvrdí, že někde psal některý z vývojářů, že lze projít Skyrim za hodinu do závěrečných titulků, když člověk ví, co přesně udělat a nikde se nezdržovat, mě to zarazilo a přijde mi to jako kravina, nevíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele kucííí, v práci jsme se dostali k diskuzi, jak je velký Skyrim a délku hraní jsme chtěli porovnat např. s FF10 nebo FF12, pro mojí představu kolik času zabere projít pouze hlavní příběhovou linku? jeden z kolegů PCčkářů tvrdí, že někde psal některý z vývojářů, že lze projít Skyrim za hodinu do závěrečných titulků, když člověk ví, co přesně udělat a nikde se nezdržovat, mě to zarazilo a přijde mi to jako kravina, nevíte někdo?
Za hodinu? Totální blbost... Myslim jen taková hodina je čistýho mluvení s postavami... :D A když se máš někam dostat a ještě si tam nebyl (nemůžeš se tam portnout), tak to zabere nějaký čas... I kdyby si všechny řeči přeskočil a rychle se přemísťoval, tak to hodina být nemůže... Jen nějaký souboje zaberou třeba 30 min, kor ze začátku, kdy nemáš tak dobrou výbavu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všecko se dá určitě skipnout a navíc vývojář zná hru naprosto perfektně takže to pro něj bude hračka
Když ses měl dostat k šedovousým z Bílýho průsmyku, tak si mohl popojet jen kousek a potom si musel pěšky. Cesta trvá přinejmenšim 10 min a to kdyby tě nikdo nenapadl. A takových cest je ve hře plno, proto si myslim, že za hodinu to neni možný. :D JInak bojoval jsi už s Alduinem? Je to docela na začátku hry, takže tam nemáš moc dobrou výbavu a bojuješ s nim docela dlouho. :D A třeba taková Černota, tam je to docela nadlouho. :D Prostě za hodinu je to nesmysl... :D

EDIT: Trochu jsem prouzdal po netu a našel jsem, že tester Skyrimu dohrál hru za 2 hodin 16 minut a 30 vteřin, s tim, že jak říkal Dunky hru měl tak procvičenou, že to znal nazpamět. :D Ale pro obyčejný lidi jsem četl, že odhadovaný čas pro dohrání hlavní linie je 20-30 hodin. Na jedný stránce jsem zase našel tohle:

Podle oficiálních slov Bethesdy by se měla doba hraní Skyrimu protáhnout až k neuvěřitelným 300 hodinám herní doby, pravda se stává poloviční lží. 300 hodin pro Skyrim je totiž zatraceně málo!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja to mam na updatech takze nevim, ale myslim ze ti to pujde i bez toho .. ta hra je docela usermods friendly :)

jinak ten vyvojar je fetak, ma stackovany ruzny elixiry atd, to pozemstan snad ani nemuze dat :) .. oblivion dohrali za hodinu

ale nevim proc by to mela bejt blbost aniz bych to videl, jako jo .. nejaky streky tam nachodis .. ale snad mas elixiry na sprinty, kone atd ne? :)

.. jinak je to docela easy :) hraju 4/5 obtiznosti ... 15lvl a padaj jak hrusky, ted uz sem zatim nepotkal nic s cim bych si neporadil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu