Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Zvlastni je, ze i poctivim hracum, kteri normalne hry na "velke" konzole kupuji, neprijde hloupe, si flashovat/hackovat handheldy.....ja mam 3DS a po zkusenosti s DS uz taky jen cekam kdy vyjde karta na romky....obcas si sice hru kterou opravdu do sbirky chci koupim, ale jinak mi tam prijde "zbytecne" hry kupovat, respektive, si radsi doplnim sbirku hrami na xbox/ps3, ikdyz treba vim, ze na ne nebude cas :)

Já taky jsem sběratel a prostě big console origa - ale proč na handheldy? Hraju na nich jednou za týden-dva a kupovat kvůli tomu hru za 1000? No thanx, u PSP to ted ještě jde když stojej 250 jedna skoro každá, ale furt je to naprd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Já taky jsem sběratel a prostě big console origa - ale proč na handheldy? Hraju na nich jednou za týden-dva a kupovat kvůli tomu hru za 1000? No thanx, u PSP to ted ještě jde když stojej 250 jedna skoro každá, ale furt je to naprd.

Tak já na tom mam přesně opačný pohled, hraju na handheldu jednou-dvakrát týdně, proto si tu hru která mi vydrží několik týdnů-měsíců klidně koupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže tu je má sbírka zatim , přibyde mi určitě Mirrors Edge a asi to FARCRY 2 , a omlouvám se za děsnou kvalitu , ale je to focené z PSP :D (kamera)

Takže tu jsou :) post-52239-14687158941803_thumb.jpg

Nekteré mam ještě na Hard discu jako INFAMOUS ,Crash Bandicot nebo LocoRoco. Pokud chcete tak ještě dofotim PS2 hry a PSP hry ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za prvé je to dohromady 210 :) za druhé ti tam chybí ty na ps1 a ps2 které jsem na konzolistu nedopsal :) na fotce jsou a za třetí :) něco přibylo :)

190 jsem placnul fakt jen z hlavy, az pak sem se podival.. jinak musis uznat, ze vzpomenout si na to, diky fotce kutlochu je uz docela stalkerstvi :D jinak fajn sbirka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se to vezme nemám ani polovinu toho co bych chtěl...ale ted mi jdou tři kousky na DS docela dost fajn :) pár věcí a wii x360 a psp, hlavně ty skylandery chci dokoupit další figurky :)

Ja ujizdim jen na ps3, ona by mi stejne pritelkyne dala za usi, kdybych prachy cpal jeste do xboxu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

baby cpou prachy jinam a jakože je to normální :) hadry, boty, šminky :) a vyčítáš jí to? :) asi ne :) takže by ona neměla vytýkat nic tobě já si platím co mám bydlení, jídlo, dopravu splátky, pak spolu šetříme na dovolenou a vybavení domu a když mi zůstanou prachy nacpu si je do her :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

baby cpou prachy jinam a jakože je to normální :) hadry, boty, šminky :) a vyčítáš jí to? :) asi ne :) takže by ona neměla vytýkat nic tobě já si platím co mám bydlení, jídlo, dopravu splátky, pak spolu šetříme na dovolenou a vybavení domu a když mi zůstanou prachy nacpu si je do her :)

My se ted stehujem do sveho a oba delame VS, takze nakupy nove podlahy, kuchynske linky, vybaveni (jesteze policky, televizi a ps3 mam :D ) vychazeji pekne draho a na splatky nam nikdo nic neda, protoze nam nikdo neda smlouvu na stalo.. bohuzel moje pritelkyne v soucasny dobe setri i na jidle a nechodime nikam :D bude to tezky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ta stěna je taky nová a sežrala 11000 :) a to byla přes známého a b DPH..... a ted chcem novou ložnici což bude tak 40000 ale co :) člověk musí šetřit já si vše co mám vrazim do her :)

Kdyz vse vyjde jak ma, tak mem za pul roka oba bakalare a to se pak uz bude vydelavat snad dobre.. tak pak to dozenu :) ted pocitam s tim, ze si koupim tak 1-3 hry mesicne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu