Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

bakalář je skoro nic :) no je to lepší jak nic :) ale ing by byl lepší :)

já ted kupuju tak 20 her měsičně minimálně :D

mgr pak planujem dalkove, mozna az za rok, co si najdem nejaky misto, ale je to presne jak rikas: porad lepsi nez nic.. ikdyz se SS strojarinou bych ty penize taky nemel asi zly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyz je mi po to ho*no, napisu to sem pro vsechny sberatele her: Vyprdnete se na to! ;).

Je to jenom celkem brutalni vyhazovani penez, kteryho budete drive ci pozdeji litovat. At uz to bude kdyz budete mit deti, az pujdete do duchodu, az budete chtit postavit dum, jet na dovolenou, zkratka kdykoliv. Jen si spocitejte, kolik jste do toho vrazili / vrazite penez mesicne, rocne. Hry bohuzel na cene nerostou (cest vyjmkam) a hrat je uz nikdy (vetsinu) nebudete. Pokud chcete neco sbirat, sbirejte bud neco co nic nestoji (tacky od piva, plechovky, znamky, krabicky od sirek...), nebo neco co poroste na cene (vino, mince, znamky,..).

Anebo se nad tim alespon pred spanim zamyslete...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyz je mi po to ho*no, napisu to sem pro vsechny sberatele her: Vyprdnete se na to! ;).

Je to jenom celkem brutalni vyhazovani penez, kteryho budete drive ci pozdeji litovat. At uz to bude kdyz budete mit deti, az pujdete do duchodu, az budete chtit postavit dum, jet na dovolenou, zkratka kdykoliv. Jen si spocitejte, kolik jste do toho vrazili / vrazite penez mesicne, rocne. Hry bohuzel na cene nerostou (cest vyjmkam) a hrat je uz nikdy (vetsinu) nebudete. Pokud chcete neco sbirat, sbirejte bud neco co nic nestoji (tacky od piva, plechovky, znamky, krabicky od sirek...), nebo neco co poroste na cene (vino, mince, znamky,..).

Anebo se nad tim alespon pred spanim zamyslete...;)

Just shut up :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekdo :) si člověk co to nemůže pochopit :) a hry se daj vždy úročit...zajímavé kolik lidí možná i ty hulí, kouří chlastaj..totální prodrbánjí peněz a nikomu to neva...sbírám to co je mi blízké a nikdy bych toho nelitoval.... :) jde vidět, že nmáš nic co by tě zajímalo a sbíral bys :) je to koníček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekdo :) si člověk co to nemůže pochopit :) a hry se daj vždy úročit...zajímavé kolik lidí možná i ty hulí, kouří chlastaj..totální prodrbánjí peněz a nikomu to neva...sbírám to co je mi blízké a nikdy bych toho nelitoval.... :) jde vidět, že nmáš nic co by tě zajímalo a sbíral bys :) je to koníček

Já sbírám:

- hry

- figurky, sběratelské předměty

- plechovky od speciálních "edic" energetických nápojů

- skleničky od výrobků Coca Cola

- kapesníky Kleenex

Ničeho z toho nelituju a vše mam hezky vystavené :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyz je mi po to ho*no, napisu to sem pro vsechny sberatele her: Vyprdnete se na to! ;).

Je to jenom celkem brutalni vyhazovani penez, kteryho budete drive ci pozdeji litovat. At uz to bude kdyz budete mit deti, az pujdete do duchodu, az budete chtit postavit dum, jet na dovolenou, zkratka kdykoliv. Jen si spocitejte, kolik jste do toho vrazili / vrazite penez mesicne, rocne. Hry bohuzel na cene nerostou (cest vyjmkam) a hrat je uz nikdy (vetsinu) nebudete. Pokud chcete neco sbirat, sbirejte bud neco co nic nestoji (tacky od piva, plechovky, znamky, krabicky od sirek...), nebo neco co poroste na cene (vino, mince, znamky,..).

Anebo se nad tim alespon pred spanim zamyslete...;)

To sou ale ty malickosti, ktere nam delaji radost :) je to konicek.. a ja do svych 60+ her vrazil max 10 000.. driv sem to prokouril a propil a ver mi, ze ANO.. ohledne tech penez mas i nemas pravdu.. tohle by sis totiz mohl rict pokazde, kdyz si koupis uzenou sunku misto levneho junior salamu, ci kdyz chces pozvat pritelkyni do draheho podniku.. v dnesnim svete se na duchod muzu vykaslat, kdyz stejne zadny nebude, navic si rikam, ze si platim zazitky a radost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemá pravdu, protože částka za hry je vratná.... pokud hry kupuješ jako novinku vratná není...protože hra a její cena padá a zase vzrůstá po letech... ale pokud kupuješ hry v akcích tak na tom minimálně neproděláš ale možná i vyděláš :)

Souhlas, ja hry kupuji do 200 kč (az na drobne vyjimky).. na jrc clovek koupi ps3 i xbox 360 hry i za 99kc.. na tom uz moc neprodelas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já nekupuju jen levné....jak kdy.... dám za hru i 500 a neřeším to pokud ji chci hrát... :) myslím, že her mám dost a sbírku slušnou ale jak říkám hodně ještě chci :)

hry za plnou cenu téměř nekupuju loni byla vyjímka skyalnders...a letos RE revelations, Silent Hill Downpour a nový Hitman jinak nic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježiš, jak to tu tak čtu, tak lituju že sem PC hráč a ještě k tomu sbírám kolektorky :-/ už jen to, že limitky se po delší době špatně sháněj, takže je lepší je kupovat v době vydání za plnou cenu a pak inteligentní ochrany jako Uplay nebo steam, který ze hry následně dělaj dál neprodejnej kousek :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu