Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

No prvni bioshock neni zas tak tezke sehnat, ja nedavno sehnal xbox verzi ve steelbooku pod 200......ale myslim ze collectorka prvniho dilu se asi nebude shanet tak snadno jako collectorka dvojky, ktera se da sehnat naprosto bez problemu uplne nova za prak korun :)

na ebay ani jedna pro ps3.. pro xbox se da sehnat kolem 2000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co bych si přál je nějaká pořádná kolektorka Mass Effectu. Toho se ale od EA bohužel nedočkáme. Co největší počet, co největší cena, co nejmenší náklady a rejžovat... Nicméně si jí stejně koupim i když je ta ošizená :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co bych si přál je nějaká pořádná kolektorka Mass Effectu. Toho se ale od EA bohužel nedočkáme. Co největší počet, co největší cena, co nejmenší náklady a rejžovat... Nicméně si jí stejně koupim i když je ta ošizená :)

Jj, tu bych si taky pral, nejlepe s modelem normandie (poradnou ne tou osklivou americkou), souskou sheparda nebo klidne i nejakym reaperem :) Ovsem EA opet nezklamal a dal predrazenou collectorku v ktere je velke prd.....vazne tu jejich politiku nechapu, hodej tam dva ingame bonusy, napisou na to signature edition a misto za 1400 to prodaj za 2.2 nebo ty jejich limitky, kde se verze lisi vpodstate jen napisem a nejakym bonusovym kodem a limitku sezenete vpohode i rok pote...... kdyz to srovnavam s jinymi vydavateli tak je to fakt hruza, nerikam to poprve, ale treba microsoft se v tomhle celkem cini, napriklad limitka Halo Reach, GoW 3 ci Alan Wake, to jsou vsechno krasne kousky za velmi dobre penize, nesrovnatelne....

No jako ja moc figurkam nefandim, ale tohle si asi dopreju : http://www.svetkomiksu.cz/bioshock-3

Jo presne o tom jsem mluvil, ten big daddy je vazne uzasny, navic se mi libi, ze muzes mit nasranyho big daddyho, neutralniho nebo zpratelenyho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já limitky nesbírám nemám na to místo :) stačí že mám hry ...

jinak se mi za poslední týden podařilo přidat do sbírky

DS - Castlevania všechny tři díly, Resident evil DS, Age Of Empires Mythology a Plants vs zombies

X360 - Rage, Rango, Bulletstorma a Dragon Age 2

Wii - Monster Hunter Tri, Cate West Vanishing Files a Deadly Creatures

PSP - Daxter, Ratchet a clank, Syphon Filter DM a God Of War Chains of olympus

ale na většinu her ještě čekám až mi dorazí domů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekny :) me tenhle tyden a minuly tyden pribyly tyto kousky na PS3 : buzz quiz tv + buzzers, bioshock, motorstorm pacific rift, red dead redemption undead nightmare, fallout new vegas a od Mandaze do konce tydne dorazi: CliveBarker´s Jericho, History Channel: Civil War Secret Missions, Stuntman: Ignition, Monster Madness: Grave Danger, Dark Sector, Lost Planet 1: Extreme Condition, Legendary + pár firemních propisek, jak mi napsal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, firemních propisek si važ, dávám je jen našim firemním partnerům + dobrým známým :)

Ale k tematu, dneska mi dorazil Dukáč v edici Balls of Steel a byl jsem velmi překvapený jeho kvalitou. Busta duka je sice menší (cca 10cm) ale kvalitní a podle mne z nějaké tvrzené sádry. Potěšila i papírová skládačka a pěkný artbook.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mandaz nechápeš...nechtěl bych to i kdyby stál 50 kč... resp. max že bych ho dál prodal :) koukni na cenu těch dlc na psn a xlive ....dostaneš se tak na 1000 kč :) už chápeš...raději dá třeba 600 za falout NV + všechny datáče na disku než takhle...stejně jako MK..dá se ted sehnat za cca 470 kč ale když je oznámena ultimátní edice s 15 skinama a 4 novýma postavama.... nebudu kupovat původní verzi...

mohl jsem mít i hry za 100.... ale nekupuju zas vše...pokud nemám v úmyslu hrát....sice sbírám ale má to i s vá omezení...a pokud hru nehraju nebudu ji kupovat jen abych měl ve sbírce něco dalšího... za těch 6 her na NDS jsem ted dal skoro 4000 a to byly použité.... le hůř se shání a mám co jsem chtěl takže spokojenost....u těch her cena níž nebude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mandaz nechápeš...nechtěl bych to i kdyby stál 50 kč... resp. max že bych ho dál prodal :) koukni na cenu těch dlc na psn a xlive ....dostaneš se tak na 1000 kč :) už chápeš...raději dá třeba 600 za falout NV + všechny datáče na disku než takhle...stejně jako MK..dá se ted sehnat za cca 470 kč ale když je oznámena ultimátní edice s 15 skinama a 4 novýma postavama.... nebudu kupovat původní verzi...

mohl jsem mít i hry za 100.... ale nekupuju zas vše...pokud nemám v úmyslu hrát....sice sbírám ale má to i s vá omezení...a pokud hru nehraju nebudu ji kupovat jen abych měl ve sbírce něco dalšího... za těch 6 her na NDS jsem ted dal skoro 4000 a to byly použité.... le hůř se shání a mám co jsem chtěl takže spokojenost....u těch her cena níž nebude :)

Mno a ja si casem poridim i tu ultimatni :) :D az bude za 199 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mandaz nechápeš...nechtěl bych to i kdyby stál 50 kč... resp. max že bych ho dál prodal :) koukni na cenu těch dlc na psn a xlive ....dostaneš se tak na 1000 kč :) už chápeš...raději dá třeba 600 za falout NV + všechny datáče na disku než takhle...stejně jako MK..dá se ted sehnat za cca 470 kč ale když je oznámena ultimátní edice s 15 skinama a 4 novýma postavama.... nebudu kupovat původní verzi...

Třeba datadisky nechce, podle mě jsou až na old world blues velmi slabé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu