Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Třeba datadisky nechce, podle mě jsou až na old world blues velmi slabé

a tak proc ne.. nebranim se tomu.. mam spoustu her, ktery nehraju a ani hrat nechci, ale momentalne mam fallout 3, fallout new vegas a nejakou ultimate kolekci budu resit, az bude a spadne s cenou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

jungle to je to co říkám bereš vše i to co tě nezajímá jen kvůli ceně :) na to kašlu :) navíc ty hry co obvykle maj brutálně nízkou cenu se nezmění .)

Ono je potreba si uvedomit, ze ty tvoje kousky budou za rok taky za par kacek :) nedelejme si iluze, ze ps3 ci xbox hry budou nekdy extra vzacny ;) a moje nejdrazsi hra stala 2500 a to prave proto, ze ji tady nekoupis.. ostatne uz jen na par mistech na svete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde vidět, že ještě nenakupuješ dlouho :) za půl roku mi napiiš:) pochopíš do té doby o čem jsem mluvil...já taky koupím hru, která stojí 200 ale musím si jí chtít někdy zahrát :) nebo mě zajímat :) ne jen brát hry co mě neberou :) já jsem sběratel hráč.... nikoliv jen sběratel ... ani jen hráč... btw i hry na ps3 a xko budou mít svou cenu ale ne za rok..... :) sežen ted levného diabla na ps1 :) bez šance )

btw mám třeba marvel ultimate alliance 2 a ten na pár stovek nespadne..vždy se může ajít člověk co ti něco prodá brutálně pod cenou...fakt je že hru normálně i bazar seženeš okolo 500 což je na tak starý titul docela síla a není to jediná hra....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde vidět, že ještě nenakupuješ dlouho :) za půl roku mi napiiš:) pochopíš do té doby o čem jsem mluvil...já taky koupím hru, která stojí 200 ale musím si jí chtít někdy zahrát :) nebo mě zajímat :) ne jen brát hry co mě neberou :) já jsem sběratel hráč.... nikoliv jen sběratel ... ani jen hráč... btw i hry na ps3 a xko budou mít svou cenu ale ne za rok..... :) sežen ted levného diabla na ps1 :) bez šance )

Vim o tom a nemyslis si, ze pro sberatele ma prave cenu kupovat i hry, ktere me jako hrace nezajimaji? Napriklad vim, ze Eye of judgment si nezahraju, ale mam ho, protoze bude mit proste cenu, shanim Afriku, protoze bude mit proste cenu.. ale nikdy to nebude srovnatelne s NES hrami, protoze nakup konzoli je enormne vysoky od dob nes, snes atd.. za pul roku ti klidne napisu, ale porad si budu myslet, ze sberatel by nemel kupovat jen to co frci, nebo chce hrat.. ja si zahraju parkrat za mesic, protoze proste neni cas. Her, ktery bych si rad zahral mam ted asi 30, takze casu dost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sběratel? :) to bys měl rozšřířit sbírku mimo ps3 protože s tímhle přístupem a fakt tě tím nechci naštvat to stejně nevydržíš a prodáš.... třeba za stejné prachy...třeba něco málo vyděláš ale ta cena her nevzroste třeba za dva roky.... osobně bych třeba být tebou a pokud tě baví koupil hry na ps1 třeba...často velmi drahé ale cena meziročně roste :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sběratel? :) to bys měl rozšřířit sbírku mimo ps3 protože s tímhle přístupem a fakt tě tím nechci naštvat to stejně nevydržíš a prodáš.... třeba za stejné prachy...třeba něco málo vyděláš ale ta cena her nevzroste třeba za dva roky.... osobně bych třeba být tebou a pokud tě baví koupil hry na ps1 třeba...často velmi drahé ale cena meziročně roste :)

napisu za pul roku jestli sem prodal a pripadne za kolik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

půl rok je krátká doba .) při nákupu za pakatel to prodáš za stejné v poho :) a přesně to stejně nezjistíš pokud si u každé hry nepíšeš cenu .)

Ale já to nechci prodávat :D jen forek, ze ti prote dam vedet a na tohle tema se tedy pobavime za pul roku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ted plánuju sehnat NES...konzole se dá v UK celkem slušně sehnat... chyba žes nehrál ps1 a ps2 :( myslím, že ty dvě konzole toho měli mnohem více co nabídnout...

O dvojce uvazuji, jednicku sem hral jako maly u kamarada, ale tam uz je vazne problem sehnat hry ve slusnem stavu.. a toho se bojim.. ale co bych si opravdu jednou rad poridil je sega genesis.. konzole meho destvi, kterou sme meli ve skolni druzine a prali se o to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam ze se tady vyskytuji dva typy sberatelu......nerikam sice ze jsem vsechny hry co mam hral, ale urcite kupuju a sbiram jen hry, ktere hrat chci a vim ze si je nekdy v budoucnu zahraju, urcite bych nepridaval do sbirky neco, co hrat nebudu......jde o pristup, ale ja jsem v prvni rade hrac a pak teprve sberatel.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hry nesbírám, můžu si za to koupit něco jinýho, nebo další hry. Jediný hry, co mám schovaný na půdě, mám originálky z dětství. Ty pro mě hodně znamenaj. Mám tam třeba FIFU 97, Carmageddon jedničku, Atomic Bomberman. Ale ta FIFA je asi pro mě nejvíc, byla to moje úplně první origo hra - ty jo, už je to 15 let. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu