Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Moje video je tady :D http://www.youtube.com/watch?v=mIRBE-9P4es&context=C3e9b04dADOEgsToPDskJ2T_dt0EB_8yGhd0nmVPUi Musim si mírně přihrát zelňačku...ehm polívčičku.

Pěkná sbírka, ale ještě lepší je ten komentář, to tě obdivuju, to si mluvil z patra, nebo si to měl připraveny ? To máš ke každý hře životopis ne ? :-D :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný mega-sběratel nejsem, ale taky přispěju fotkou mé malé kolekce. :D PS3 mám jen rok a půl, takže těch kousků moc není...

[ATTACH=CONFIG]15727[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]15728[/ATTACH]

Perfektní zarážky ve stylu LBP, ještě že sem moja nechodí, hned bych je musel kupovat :D

EDIT: Jo a jestli by byl zájem mohu ještě nafotit Duke Nukem Forever Balls of steel edici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ladiví tyhle poličky si máš udělat na zakázku...budou vypadat jak chceš a zas o tolik dráž tě to nevyjde... a materiál tebou zvolený = kvalita

Jo tak tohle si ted musim vybojovat.. pritelkyne se mi snazi tvrdit, ze hry do obyvaku nepujdou.. ja je ale v loznici mit nechci :D to bude zas boj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu